Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont Ewy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.

Co sądzisz o remoncie Ewy?

Wreszcie! Ileż można było czekać?!
8
36%
Właściwie to nie odczuwam potrzeby remontu
6
27%
Chcę remontu... ale nie takiego!
0
Brak głosów
Nie obchodzi mnie on/Nie kupuję w Ewie
8
36%
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

I bardzo się cieszę, po co wspominać tak nieprzyjemne sprawy :-)
Oczywiście moje zdanie wynika z opini innych forumowiczów.;)
Pozdrawiam
Jacek
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dzisiaj wynoszono stamtad meble.... ech i historia 90tych lat redzkiego handlu odchodzi do lamusa:) nie ma domu towarowego... nie ma restauracji jubilatka czy klubu bilardowego (dzis Siec 34) a nawet budki z Piwem tuz za stadionem...
nie ma tez starych pozlepianych z drew budek przy lakowej badz tez szkolnej a i budki z lodami na spokojnej (obecnie ABC badz Mikro jak kto woli). Fajne byly kiedys czasy.... mzoe ma ktos zdjecia z lat 90tych naszego miasta?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A ktoś kojarzy co to były "baraki" w rejonie Szkolna - Mickiewicza :?: :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Były były teraz wyrósł w tym rejonie niebieski blok, ale to czasy kiedy jeszcze nie mieszkałem w Redzie.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no budek troche bylo w redzie - warzywniak na poczatku lakowej przed pko, pozniej ciag budek na przeciwko 34, lodziarnia w miejscu abc, ciastka kolo choinki przy placu obok szkoly, a budke z piwem tez pamietam w okolicy dzisiejszego komisariatu
PZOdr
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Baraki dokładnie pamiętam..była tam fajna hurtownia z artykułami dla dzieci ( specjalnie po pieluchy przychodziłam!)....ale to było dawno...
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:Baraki dokładnie pamiętam..była tam fajna hurtownia z artykułami dla dzieci ( specjalnie po pieluchy przychodziłam!)....ale to było dawno...
Też tam chodziłam po pieluchy :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszard pisze:dzisiaj wynoszono stamtad meble.... ech i historia 90tych lat redzkiego handlu odchodzi do lamusa:) nie ma domu towarowego... nie ma restauracji jubilatka czy klubu bilardowego (dzis Siec 34)
To tam był klub bilardowy? Nie wiedziałam. Ja pamietam tylko Waldiego :)

Jwśli chodzi o zdjęcia to może warto się zzastanwoić, żeby już teraz na zaś zrobić kilka zdjęć starym sklepom czy budynkom na pamiątkę, bo prędzej czy pożniej i tak założę się że wszędzie będą bloki. Może czas by uwiecznić szkolną czy trawniki z ławeczkami nad rzeką :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:A ktoś kojarzy co to były "baraki" w rejonie Szkolna - Mickiewicza :?: :)
Ja ja ja!! Pamiętam!!! Spaliły się. Też załuję, że nie mam żadnego zdjęcia.
Ale dokładnie pamiętam jakie sklepy tam były i gdzie się przeniosły
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

adam pisze:A ktoś kojarzy co to były "baraki" w rejonie Szkolna - Mickiewicza :?: :)
To nawet ja pamiętam :D Tam był kiedyś sklep papierniczy Jar, który obecnie znajduje się w Biedronce. Ach co to była za frajda iść tam z mamą i kupować zeszyty albo kartki do segregatora :D:D:D

A w tych budkach naprzeciwko Sieci 34 był.. uwaga, uwaga.. sklep muzyczny :D Mama kupowała mi tam kasety magnetofonowe wracając z wizyty u dentysty...w nagrodę za dzielność :D:D

Aż łezka się w oku kręci ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Baraki to i ja pamiętam^^ zawsze jak kuzyn przyjeżdżał to szliśmy na zakupy^^ i kupowaliśmy zabawki;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

heh to jednak były wesołe czasy, dal wielu z nas dziecinstwa... a dla wiekszosci pierwsze lata w Redzie. ja kiedys mialem tez budkę pod samym oknem.... sprzedawano tam warzywa... wygladala jak cyganski wagon:)

nie tak calkiem dawno nie bylo jeszcze centrum handlowego, polo marketu (siedlisko zuli... schowanych w krzaczorach), blokow na semeko.... kawał pola.... i nic wiecej...no moze pokrzywy. czy tez calej alei jp2, gdzie byl piach... dziury... i slupy betonowe
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

W barakach na szkolnej był kiedyś Jar. Teraz jest w Biedronce.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

W barakach też była firma szyjąca namioty, a między barakami wielkie psie kupowisko.W budkach na Łąkowej kolega rozpoczynał robienie interesów w handlu. Teraz ma dużą hurtownię i zatrudnia trochę ludzi (ale już nie w Redzie).
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

W barakach przy Szkolnej Jantar miał swój firmowy sklep, ta Pani, która ma w niebieskim bloku sklep z bielizną i ciuchami, był też rybny i ten z ciuchami na JP2 chyba Adam.
ODPOWIEDZ