Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont Ewy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.

Co sądzisz o remoncie Ewy?

Wreszcie! Ileż można było czekać?!
8
36%
Właściwie to nie odczuwam potrzeby remontu
6
27%
Chcę remontu... ale nie takiego!
0
Brak głosów
Nie obchodzi mnie on/Nie kupuję w Ewie
8
36%
 
Liczba głosów: 22
Jaro
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Nareszcie! Trwało to jakieś 20 lat, ale w końcu facet, który kieruje tym interesem poszedł po rozum do głowy i szarpnął się na remoncik. Już zmieniono ułożenie kas i stoiska z alkoholem (chociaż nie wiem, czemu zostawili obie kasy - jak świat światem jeszcze nigdy obie nie były obsadzone naraz). Pozostaje tylko mieć nadzieję, że remont obejmie też zewnętrzne ściany budynku, które, jak wiadomo, znajdują się w gorzej niż opłakanym stanie (i, na miłość Boską, zlikwidujcie tę markizę!)!
Jestem Redzianinem i nic co redzkie nie jest mi obce... poza obszarem pod Semeko :)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Fakt - nareszcie. Takie paskudztwo w "centrum" miasta to już lekka przesada. Widocznie właściciel zdał sobie w końcu sprawę z tego, że musi się za swój sklep wziąć, bo Sieć 34 odbiera mu klientów, a z samego nocnego sprzedawania długo nie pożyje.

Od jakiegoś czasu, kiedy nie weszłam do "Ewy", zawsze były pustki, a wiatr hulał między półkami :P może teraz to się zmieni. A trzeba przyznać że w Sieci 34 (swoją drogą, co za beznadziejna nazwa) zakupy robi się całkiem przyjemnie.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Gdzie stoi ta Ewa, bo nie wiem, o jakim sklepie mowa?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Na Łąkowej - koło przystanku autobusowego :) (Okolica sklepu Sieć 34)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wygląda na to, że remont sklepu nie był kluczem do sukcesu. Dzisiaj wywozili z niego towar. Czyżby był to koniec legendarnego sklepu całodobowego, spożywczo-monopolowego?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No proszę. Choć muszę przyznać, że nie jestem zdziwiona, bo kiedy się nie weszło do tego sklepu, zawsze były pustki. Ja też już od dawna robię zakupy w Sieci 34. No i w Auchanie :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:Wygląda na to, że remont sklepu nie był kluczem do sukcesu. Dzisiaj wywozili z niego towar. Czyżby był to koniec legendarnego sklepu całodobowego, spożywczo-monopolowego?
Kosmetyczny obok tez splajtował i lokal świeci pustkami.

ale powiem szczerze, że przydałby się w Redzie jakis całodobowy. Tak zazwyczaj była Ewa a teraz co, na stację?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: Kosmetyczny obok tez splajtował i lokal świeci pustkami.

ale powiem szczerze, że przydałby się w Redzie jakis całodobowy. Tak zazwyczaj była Ewa a teraz co, na stację?
Kosmetyczny też należał do Ewy i stwierdzili, że utrzymywanie dwóch pomieszczeń im się nie opłaca, bo urządzili w głównej części kącik kosmetyczny...

A tak poza tym to ja za bardzo nie korzystałam ze sklepu w nocy, no ale fakt, chociaż jeden całodobowy by się przydał.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na stacje to raczej większości mieszkańców trochę nie po drodze. A do tego daleko.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dodając że stacja jest stosunkowo droga, a jakiś nocny napewno by się przydał.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No właśnie o tym mówie. Nie dość, że daleko to jeszcze drogo.
Naogół nie robie zakupów w nocy, ale po 23 mi się zdarza a to taka godzina gdzie już Żabka i nawet Prix już zamknięte
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Rynek odpowiedział ,że widocznie takiej potrzeby nie ma w naszej miejscowości.wypadku handel w tego typu obiekcie kwitłby w najlepsze.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zresztą po 24 w Ewie był sprzedawany głównie alkohol.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No zazwyczaj o tej godzinie kupuje się alkohol, ale kolejki były zawsze w Ewie, sama widziałam.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No może się coś ruszy jeszcze, może nie likwidują tylko naprawdę remont się przedłuża.
ODPOWIEDZ