Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa myjnia na Obwodowej

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Czy ktoś z Was korzystał z tej nowej myjni na Obwodowej, koło Koksika? Nie wiem, czy ona jest już oficjalnie oddana do użytku. Być może się pospieszyłem, ale skorzystałem i niestety nie była do końca sprawna. Opłukałem sobie auto za 5 zeta Brak proszku i niskie ciśnienie. Ale widziałem, że ktoś tam myje - może tylko ja trafiłem na awarię? Rozumiem, że to rozruch i pewnie się poprawią.
giancardi
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Ja byłem na tej myjni zaraz po otwarciu to miałem wrażenie że proszku wcale nie ma więc odpuściłem. Nie umyłem wcale.
Dziś przy gdańskiej była duża kolejka i stwierdziłem że dam tej na obwodowej drugą szansę.
I tak w porównaniu z Gdańska przy LPG:
1. Słabsze ciśnienie,
2. Spłukiwanie trwa tyle co program mycia a więc za kranowe się płaci tyle co za proszek, ciężko potem spłukać auto za 2 zlote,
3. Proszku jest wyraźnie mniej i jest niższej jakości po umyciu mam auto szare,
4. Koszt normalnie place 2 za płukanie 6 za proszek 2 za płukanie i ewentualnie 1 destylowana. Czyli 10 złotych i auto jest umyte w miarę.
Tutaj dałem 2 za płukanie 6 za mycie proszkiem. 2 za płukanie nie wystarczyło więc znowu 2 za płukanie i 1 za nabłyszczanie.
Przy czym na początku powinienem w sumie jeszcze 2 na płukanie dac.
Auto słabo umyte.

Tak więc nie polecam mieszkam tu 5 lat i testowałem też ta przy Auchan przy kwiaciarni też ekonomicznie słabo wychodziło. Na gdańskiej jako tako da się umyć auto za w miarę małe pieniądze. Chociaż nic nie zastąpi ręki i gąbki i na koniec twardego wosku.
.
ODPOWIEDZ