Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wymiana płynów w aucie.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Witam!
Chciałbym wymienić płyny w aucie - do chłodnicy, być może olej, hamulcowy... Gdzie takie coś mogę uczynić gdzieś tu w pobliżu(servis Opla odpada bo oni ponoć drodzy), czytałem, że przy wymianie płynu chłodzącego to może się pompa zapowietrzyć... i że tego sie całkiem nie wymienia tylko dolewa. Nie znam się na tym zupełnie... bom jeszcze niedoświadczony - tymbardziej, że nie wiem co poprzedni właściciel tam lał. Dlatego bardziej doświadczonych kierowców proszę o pomoc i jakieś namiary na warsztaty, stacje czy gdziekolwiek gdzie mogę to uczynić;)

Pozdrawiam
Artur
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja z zasady polecam stację kontoli pojazdów, przy wyjezdzie z Rumi - droga na Kazimierz... po prawej stronie..
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

i oni się zajmują takimi sprawami?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Wymiana płynów z zasady nie jest skomplikowaną sprawą i chyba można zaryzykować odwiedziny w warsztacie, który nie jest ASO (autoryzowaną stacją obsługi). Jeśli to japońskie auto, to polecam warsztat Lamber w Sopocie. Jeśli bardziej popularne, to nie ma co kombinować i wybrać jakiś warsztat blisko domu. Płyn do chłodnicy sam dolewałem - po prostu uzupełniłem braki. Jeśli nie wiesz, jak stary jest płyn hamulcowy, to lepiej wymienić w całości. Po pewnym czasie traci on swoje właściwości.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w Redzie przy obwodowej tez to robią
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z Ryszardem dobrze i tanio
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Tak teraz teź korzystam z warsztatu na Obwodowej:)
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a ja niepolecam warsztatu na obwodowej spierprzyli mi wymiane klocków a to jest juz naprawde dyskwalifikacja na starcie warsztat nazywa się reluma przy fryzjerze jest jeszcze jedenowy warsztat na obwodowej obok rozruszników a naprawde sprawdzony przezemnie jest warsztat na puckiej obok bram garażowych sie zjezdza włascicielem jest własciciel sklepu DORJANO aktualnie znajduje sie przy tej fontannie przy osiedlu przy młynie
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja polecam AUTO WALDI w redzie ul pucka 47. lubię tam wymieniać i reperować wszystko co w moim oplu się psuje :) mam do niego zaufanie. jest też jeszcze jeden warsztat Krause na wjeździe do wejherowa kiedyś tam wymieniałem wszystkie płyny i filtry do opla vectry i zapłaciłem 540 zł.
Poza tym o samych wymianach możesz znaleźć informacje w sieci większość to proste czynności które dasz radę samemu zrobić ale przydaje się kanał.
A jeśli chodzi o stację kontroli przy obwodowej to nie polecam się tam ładnie przejechałem przy przeglądzie (żarówki u niego 5 zł kosztują / w sklepie 1.40) - moim zdaniem naciągacze
ODPOWIEDZ