Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zakład elektryk samochodowy ul.Obwodowa Reda

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
mazda

12 lat temu

MonaVie pisze:
W skrócie:
oddałem auto z hałasującym sprzęgłem klimatyzacji i działającą klimatyzacją po 4 dniach wyjechałem bez całego kompresora od klimatyzacji i oczywiście nie działającą klimatyzacją.
Z jakim autem była ta przygoda?Naprawiłeś?

Mam problem i szukam rozwiązania jak Ty sobie poradziłeś?
czystaesencja1
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie polecam również!
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Artur pisze:Przegląd auta to ja polecam w Bolszewie... ;) nie wiem jak to sie nazywa ale w Wejherowie trzeba zjechać na Przemysłową jechać prosto i na takim skrzyżowaniu jak juz sie skoncza zabudowania to w lewo i potem ulicą prosto i tam będzie już taka hala i tablice... Stacja Kontroli Pojazdów;)
Potwierdzam: normalni ludzie - dobrzy fachowcy.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze:
Artur pisze:Przegląd auta to ja polecam w Bolszewie... ;) nie wiem jak to sie nazywa ale w Wejherowie trzeba zjechać na Przemysłową jechać prosto i na takim skrzyżowaniu jak juz sie skoncza zabudowania to w lewo i potem ulicą prosto i tam będzie już taka hala i tablice... Stacja Kontroli Pojazdów;)
Potwierdzam: normalni ludzie - dobrzy fachowcy.
Chodzi wam o firmę AMA, ja również tam jeżdżę ze swoim autem i z autem rodziców i nigdy nie narzekałem.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hihi - WITAJ W KLUBIE :-)
mazda

12 lat temu

Mona Vie
czystaesencja 1

Skorzystałem z pomocy firmy przez was niepolecanej
Co się okazało ? Pomogli , szybko i fachowo
Kilku wcześniejszych grzebaczy-partaczy tylko rozkładało umiejętnie ręce
Warsztat cenowo i merytorycznie na dobrym poziomie, a tego brakuje wielu wychwalanym 'fachowcom'
Może problemem jest kryptoreklama ,kolegów od grilla ?Żeby nie powiedzieć że od czego innego....

Prywatne porachunki proponuję załatwiać poza forum

Ja ten warsztat(elrom) mogę tylko polecać,tak jak firmę Waldi
A trochę warsztatów już poznałem
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Prawda sama się obroni :wink:
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

mazda pisze: Może problemem jest kryptoreklama ,kolegów od grilla ?Żeby nie powiedzieć że od czego innego....Prywatne porachunki proponuję załatwiać poza forum
A reklamę - w dziale płatnych ogłoszeń.
Wziąwszy pod uwage całokształt twojej aktywności na forum - nie wypadasz na tyle wiarygodnie by regulować zasady pisania na nim - moim zdaniem.
mazda

12 lat temu

Wziąwszy pod uwage całokształt twojej aktywności na forum - nie wypadasz na tyle wiarygodnie by regulować zasady pisania na nim - moim zdaniem.


Wziąwszy pod uwagę punkt 6 (czy też kropkę)regulaminu ,uważam że należy przestrzegać zasad zaakceptowanych przy logowaniu.

Moją wiarygodność weryfikuję w inny sposób , nie są to fora
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A ja proponuję trzymać się tematu i zakończyć sprawę osobistych wycieczek ;) Jakby moderator miał pewność, że dany post jest reklamą, to by go usunął. I tyle ;)
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Witam. Moje autko potrzebuje wizyty u mecha od alternatorów (prawdopodobnie wymiana łożyska, raczej nic skomplikowanego). Do firmy ELROM (bo chyba o tej tu piszecie?) mam rzut beretem, więc chciałbym spytać: czy od czasu ostatniego postu (ponad dwa lata temu) coś się zmieniło? To, co powyżej przeczytałem trochę mnie zniechęciło, ale to było dawno i być może już nieprawda. Czy obecnie ktoś ma jakieś spostrzeżenia, miłe/niemiłe doświadczenia? A może polecicie jakiegoś innego taniego i dobrego specjalistę w okolicy (np. Rumia/Wejherowo)?
Pozdrawiam
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja robiłam alternator na Obwodowej rok temu. Do tej pory wszystko działa, nie mogę narzekać. Obsługa była miła i bardzo szybka. Nie narzekali, że mam za wysoki samochód i się nie zmieści w bramie. Jeśli chodzi o koszty to nie były one wysokie. Jeśli coś walnie w drugim aucie z elektryką to też tam pojadę.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja robiłem alternator na Obwodowej tydzień temu. Szybko sprawnie i tanio. Polecam
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Veni, vidi, vici. Z pewną obawą oddałem auto na ul. Obwodową. Panowie załatwili sprawę tanio, szybko, no i co najważniejsze, skutecznie.
Pozdrawiam
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Witam!

Tez musiałem szybko zrobić alternator (padnięty całkowicie), pojechałem do niepolecanego zakładu na Obwodowej. Naprawili szybko (na drugi dzień do odbioru) i w przyzwoitej myślę cenie (kompletna regeneracja alternatora w Octavii 350zł).
ODPOWIEDZ