Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tłumik do naprawy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
czystaesencja1
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dokładnie
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A Auto Dorjano? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

figaro pisze:A Auto Dorjano? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Korzystałam z ich usług.To co było do zrobienia ,zrobili. Cenowo przystępnie.
Natomiast warsztat i jego wyposażenie nie robi wrażenia.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja tam kiedys korzystałe dopuki nie spierniczyli mi klocków hamulcowych założyli bez blaszek\sprężynek i latały sobie luzem trzeba było kupic nastepny komplet klocków i wymieniac jeszcze raz

od tamtego czasu wszystko co sie da robiłem na puckiej przy bramach garazowych włascicielem jest koleś ze sklepu dorjano teraz ma sklep przy tej fontannie przy młynie starszy gosciu w warsztacie jest meeega zawsze wszystko idealnie zrobil niiiigdy zadnych zastrzezen a i kolegom również polecałem

mam stary samochód z 2000 roku rocznie ok 50 tys km aktualnie 320 tys przebiegu
czyli jest co robic
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

MarcinGTD, "na puckiej przy bramach garazowych włascicielem jest koleś ze sklepu dorjano teraz ma sklep przy tej fontannie przy młynie" to własnie Auto Dorjano, (a gdzie Ci klocki spierniczyli?) . A co do opinii o nich - po tym jak mnie skroili na cenie części i skasowali 2 x więcej za robociznę /niby jakiś problem był/ to wolę się gdzieś indziej przejechać.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Polecam www.skodaserwis.pl
Niby serwis Skody ale robią wszystko - solidnie i szybko.
Rumia ul Górska 8
reda29
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

figaro te klocki spieprzyli tam gdzie jest fryzjer reluma sie to nazywa a u dorjano nigdy mnie nie skasowali zbyt dużo jedynie czesci drogie ale ja i tak staram sie kupowac w hurtowniach sam bo mam dobre znizki warsztatowe lub sklepowe zalezy od hurtowni ( mam kody klienta)
juleczka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A ja szukam fachowca co naprawi mi hamulce w tylnych kołach w BMW, bo nic chyba nie hamują ponieważ tarcze są całe pordzewiałe.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zacznij od wizyty na Stacji Diagnostycznej.ZA GROSZE w stosunku do kosztów naprawy sprawdzą na przyrządach - czego nie zrobi mechanik bo nie ma takiej mozliwości! - i powiedzą co szwankuje.Potem nie dasz sobie "wcisnąć kitu".
Pordzewiałe tarcze to normalny objaw np dłużej parkowanego auta - .Nie stawiaj sama diagnozy jak się nie znasz bo jak powiesz "fuchowcowi" że masz zardzewiałe tarcze to ci wymieni na niezardzewiałe (bo klient chce) za co (i za robociznę) zapłacisz
Naprawdę - najlepiej diagnozować w innym miejscu niż naprawiasz - wtedy nie ma opcji że "sam sobie robote wynajduję" :-)
Poza tym: wszelkie reguły typu "dobry warsztat" mają swoje odstępstwa gdy mechanik lewą noga wstał z łóżka :-( - czyli knoty zdarzają sie każdemu.
Z tym że jesli chodzi o elementy od których zalezy bezpieczeństwo to jestem zdania że nie ma litości - wpadki dyskwalifikuja.
Ze znanych mi warsztatów do najbliższych ideałowi zaliczam: Pana Waldka z Puckiej w Redzie i wspaniałego fachowca Pana Krauzego którego warsztat jest w połowie drogi z Redy do Wejherowa - po prawej.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Rumia koło okrąglaka p.Loch.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Potrzebuję szybkiej informacji.
Nie aktualne. Sprawa załatwiona.
Ostatnio zmieniony |9 Lut 2012|, o 17:03 przez Artur75, łącznie zmieniany 1 raz.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

wiem, że tłumiki naprawiają w Rumi na wysokości Auchan przy głównej drodze, za cb radiami.
;]
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dzięki partagas. W tym samym czasie odpowiedziałeś kiedy ja zmieniałem wiadomość :-) Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ