Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

weterynarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

My wybraliśmy weterynarza z ul. Poprzecznej 3, Pani doktor Monika Klebba. Byłam z psiakiem już dwukrotnie (tylko szczepienia i zabiegi pielegnacyjne) i musze przyznać,że choć sam gabinet nie wzbudza "ochów" i "achów" to podejście do zwierzaka Pani doktor ma fantastyczne, również jak i Pan doktor (nazwiska nie znam) - bo gabinet jest prowadzony przez dwóch lekarzy. Nie ma kolejek, a ceny w porównaniu z Gdynią wręcz oszałamiające! Pani doktor Klebba w nagłych przypadkach jest również dostepna 24h pod telefonem.

http://www.zumi.pl/2430813,Monika_Klebb ... firma.html
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK - to anioł nie lekarz! Mój kot uwielbia ją - i ja też.Za serce i cierpliwość i za "całokształt" pomocy ludziom i zwierzętom. Naprawdę genialna!
good by my love, good bye...
Agamtb

12 lat temu

Ja od 2 lat korzystam z Pana Kończaka (młodszego) w Rumi. Zawsze ma full pacjentów i zawsze trzeba swoje odczekać, ale lekarzowi ufam w 100%.
Byłam dziś w wielki piątek z nadzieją, że przed świętami będzie luźniej....guzik prawda, zwierzaków jak zawsze masa.
Zarówno On, jak i Jego ojciec (tam są 2 gabinety) są świetnymi weterynarzami. Ilość pacjentów i opinie właścicieli o tym świadczą.
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kowalski pisze:P.Kończak i Pani z Ciechocina bardzo kochają zwierzęta.
To prawda,ale u p.kończaka ,wydaje mi się że teraz chyba bardziej liczy się zysk,niż pomoc.Nie myślałam że kiedyś tak powiem bo chodzę do niego od 4 lat(czyt.mój pies ;d),ale po ostatnim wydarzeniu,kiedy moje psisko nie miało siły chodzić,nic nie jadło,stało się to z dnia na dzień.a nie mając możliwości dojadzu do p.Kończaka zadzwoniłam,i się pytałam czy mógłby otrzymać kawałek tabletki dla człowieka,wet.dał mi opieprz ,że przez telefon nie może mi powiedzieć,i muszę do niego przyjechać,a jak nie no to cóż.A co najlepsze kiedyś, na proste pytanie,był w stanie odpowiedzieć przez telefon,a teraz każda wizyta to ok 50 zł w keiszeni,to czemu nie ...Ale nie przeczę że są bardzo dobrymi wet. Kończak Starszy jak i Jr.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Może miał gorszy dzień po prostu.Panowie są dość specyficzni,jedni ich cenią i lubią inni nie.Jedni się na nich obrażają inni ufają w 100%.Ja raczej należę do tych drugich,aczkolwiek moje zwierze nie choruje ,a na szczepienia chodzimy do weterynarza w Redzie.Kiedy mieszkałam w Rumi chodziliśmy z wszystkimi zwierzakami do Kończaków i nie mam zastrzeżeń.Trochę faktycznie kolejki i tłumy zniechęcają.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Porada przez telefon, jak sama piszesz, że pies miał tak poważne objawy? Szczerze - też bym kazała przyjechać. Zwierzę to nie człowiek i nie powie, co mu dodatkowo dolega, a to co Ty widzisz, to może nie wszystko? I nie wydaje mi się, że chodzi tu o zysk, tylko o zwykłą troskę o zwierzaka. Ja już kilkakrotnie byłam u Kończaka ze zwierzakami-znajdami i zdarzało się, że nie wziął ode mnie złotówki. (A to już chyba obala mit jedynie chęci zysku? Bo mógł mnie skasować, jak za zwykłą wizytę).
Ze swoimi zwierzakami chodzę do Kończaka od około 20 lat. I nigdy nie miałam zastrzeżeń do kompetencji, kilkakrotnie zwierzakom życie uratowali.
haloja
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Gdzie przyjmuje obecnia Pani z Ciechocina? Na zumi adres Jesionowa 5 pokazuje gdzieś w polu.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

To jest w bok Brzozowej pomiędzy Wiejską a Lipową.100m od ulicy stoi drewniany domek i to tam.Zresztą na Brzozowej jest mały baner.
mada_zu
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dopiero zaczynam "przygodę" z małym zwierzaczkiem, ale póki co też mogę polecić gabinet na Jesionowej
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Kończakowie w Rumi są godni polecenia jak i pani Barbara Pankanin-zalewska w Rumi Janowie,co prawda gabinte mieśći się w małej klitce,ale pani.dr jest naprawdę godna polecenia:)
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z Panem Podgórskim tez miałam nieciekawe doswiadczenia, nawet recepty nie potrafi wypisac :/ Za to Pan Szczypior troche lepiej, plusem jest to, że jeśli nie wie jak pomóc, wskaże specjaliste który potrafi coś zaradzić. Niemniej jednak z tego co widze, weterynarzom trzeba patrzeć na ręce tak samo jak lekarzom.
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

reda ciechocino
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Nasz kocur zachorował w długi weekend majowy - w Redzie i Rumi żaden z wyżej wymienionych lekarzy nie przyjmował (a przynajmniej nie odbierał telefonu). Jako, ze niedawno przeprowadziliśmy się do Trójmiasta - nie mieliśmy sprawdzonego lekarza. Pojechaliśmy z mężem do Gdyni, do całonocnej poradni weterynaryjnej na ul. Kieleckiej i tam nam uratowali zwierzaka. Potrzebna była operacja - pan doktor (właściciel kliniki) zrezygnował nawet z urlopu, przyjechał do kliniki i podjął się operacji. Od tego czasu minęło parę miesięcy, kot szybko doszedł do siebie, teraz już jest zdrowy i blizna zarosła sierścią. Mają tam wszystko - usg, rtg itp. a to ważne jeżeli w grę wchodzi szybka interwencja. Nasz kocur parę miesięcy temu (jeszcze nie mieszkaliśmy na Pomorzu) połknął piłeczkę gumową (żeby nie było: dla kotów) i odezwała się właśnie w maju, gdy zrobiła zator w jelitach. Od razu uprzedzam, klinika nie jest tania - ale w końcu zwierzak to członek rodziny... Czasem może też irytować zmienność lekarzy (dyżury) i konieczność ciągłego tłumaczenia kolejnemu wetowi co było kotu i co teraz robimy, ale i tak jestem zachwycona poradnią. Tym smutnym wydarzeniem znaleźliśmy naszego weterynarza dla kota :)
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W tej klinice leczę swojego psa, ma wrodzona wadę serca, a specjalistą jesli chodzi o tego typu choroby jest doktor Adam Wiercziński. Zdarzyło mi się też w godzinach nocnych jechać z pupilem i trafiłam na Marzene Pachure, która zrobiła pełen wywiad na temat psa i doradziła leczenie. Faktycznie ta klinika do tanich nie należy, ale wydaje mi się, że czasem w poszukiwaniu dobrego specjalisty wydajemy więcej pieniedzy zanim trafimy do tego właściwego.

Czy ktos z Was może polecić specjalistę znajacego się na królikach?
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

anieess pisze:Jako, ze niedawno przeprowadziliśmy się do Trójmiasta - nie mieliśmy sprawdzonego lekarza. Pojechaliśmy z mężem do Gdyni, do całonocnej poradni weterynaryjnej na ul. Kieleckiej
Trochę bliżej położona i również całodobowa klinika jest w Gdyni Chyloni.
http://www.lecznicachylonia.pl/
ODPOWIEDZ