Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

weterynarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Trochę bliżej położona i również całodobowa klinika jest w Gdyni Chyloni.
http://www.lecznicachylonia.pl/
Serdecznie dziękuję za informację, ale mamy już wybraną klinikę :)
mika pisze:W tej klinice leczę swojego psa, ma wrodzona wadę serca, a specjalistą jesli chodzi o tego typu choroby jest doktor Adam Wiercziński. Zdarzyło mi się też w godzinach nocnych jechać z pupilem i trafiłam na Marzene Pachure, która zrobiła pełen wywiad na temat psa i doradziła leczenie. Faktycznie ta klinika do tanich nie należy, ale wydaje mi się, że czasem w poszukiwaniu dobrego specjalisty wydajemy więcej pieniedzy zanim trafimy do tego właściwego
Dr Wiercziński opiekował się naszym kocurem po operacji, gdy przyjeżdżaliśmy na konsultacje po zabiegu - obserwował jak mu się goi rana, przemywał ją i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, których mieliśmy z mężem naprawdę sporo. I za zmiany opatrunku i wreszcie zdjęcie szwów (w sumie 5 wizyt pooperacyjnych) klinika nie wzięła ani razu opłaty (a mogłaby).
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

anieess pisze:Serdecznie dziękuję za informację, ale mamy już wybraną klinikę :)
Oczywiście :) Nie chodziło mi o to, żebyście zmieniali lekarza, tylko, aby na wszelki wypadek mieć świadomość (skoro nie znacie Trójmiasta), że gdyby poza standardowymi godzinami pracy zdarzyło się Waszemu kotu coś, co wymaga natychmiastowej interwencji (tfu-tfu-tfu), to znacznie bliżej Redy jest inna całodobowa lecznica :)

Natomiast w Gdyni-Orłowie (ale to już z kolei dalej) jest lecznica MRUKOT specjalizująca się tylko i wyłącznie w leczeniu i pielęgnacji kotów. Też warto wiedzieć.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

anieess
faktycznie, za takie rzeczy o których wspomniałaś klinika często (nie zawsze) nie pobiera opłat. Za wizyty kontrolne psa też nie płacę, ale za to za niektóre badania i lekarstwa jakie dostaje, cennik bywa wyższy. Zdrowie mojego pupila jest jednak cenniejsze :)
Agamtb

11 lat temu

Na os. Przy Młynie (koło ronda - w tej uliczce, gdzie apteka, sklep z alkoholami) chyba od niedawna jest gabinet weterynaryjny. Ktoś coś wie na ten temat, kto go prowadzi...?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Z ul.Derdowskiego weterynarze Szczypior i Pogórski przenieśli się na Obwodową.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Z weterynarzem z derdowskiego mam same nieprzyjemne doświadczenia. Natomiast z całą odpowiedzialnością mogę polecić weterynarię FUTRZAK w Wejherowie. Gabinet mieści się zaraz obok kapliczki, gdzie kiedyś stał czołg. Gabinet prowadzą młode dziewczyny z zamiłowaniem do zwierząt oraz wieczorami jest dodatkowo trzeci weterynarz a jeśli potrzebne są operacje ortopedyczne to dojeżdza i czwarty weterynarz ortopeda. Jest to zespół młodych ludzi, którzy nie podchodzą do zwierząt taśmowo, a każdemu poświęcają dużo uwagi i troski :) pomagają również w schronisku i zbierajkoce, ręczniki, kołdry, itp. dla psiaków :)
1Andrzej
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Może ktoś poda adres P, weterynarz w Redzie -Ciechocino
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Na ul. Jesionowej, nie wiem jaki numer, ale nie ma tam dużo domów. Łatwo znajdziesz, bo jest baner na płocie albo na balustradzie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To ja poproszę o więcej informacji na temat tego nowego gabinetu na priv, bo akurat bardzo interesuje mnie weterynarz blisko domu
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

A powiedzcie mi który weterynarz to Szczypior a który ten drugi? Jeden jest łysy, a drugi ma włosy
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Bez włosów to pan Szczypior
ODPOWIEDZ