Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

weterynarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
jolanta
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Na ul Derdowskiego chodze ze swoimi zwierzakami /a mam ich troche,- koty i psy/ juz 12 lat .Robilam tam szczepienia profilaktyczne i bardzo powazne, ratujace zycie, operacje. Nie spostrzeglam tam nigdy brudu a lekarze byli uprzejmi i kompetentni /a potrafie zadawac mase pytan/. Jak bylo trzeba, szukano pomocy u innych weterynarzy o scislej specjalnosci np kardiologow. Zalogowalam sie specjalnie aby stanac w obronie tych panow i w odroznieniu od "pyskaczy" nie chowam sie za pseudonimem
Jolanta Krawczuk.


Kazdy powinien miec zaufanie do weterynarza do ktorego prowadzi swojego zwierzaka. Jest wolnosc wyboru - nie podoba mi sie - nie chodze, ale nie mozna bezkarnie kogos "obsmarowywac"

Proszę korzystać z opcji edycji własnych postów.
aisne
waldemar
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

witam
ja również dowiedziawszy się o tym temacie uznałem, że muszę się wypowiedziec.

Doktora Szczypiora mogę polecic z całą odpowiedzialnością, mam labradora, u którego stwierdzono atopowe zapalenie skóry, odwiedziłem czterech róźnych specjalistów , pies był faszerowany lekarstwami oraz zastrzykami róźnej maści przez długi okres czasu, zacząłem podejrzewać, że pieska stracę, znajomy polecił mi pana Szczypiora . Pojechałem i jestem zadowolony mój pupil nie dość , że został wyleczony , ale został również otoczony opieką jaka się należy, okazało się , że żadnego atopowego zapalenia nie było !
Te kłamstwa o nieładzie w przychodni są po prostu wyssane z palca ! Ludzka podłość nie zna granic, jak można tak bezpodstawnie oczerniać ! Ludzie opamiętajcie się !
waldi
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Moja dziewczyna też chodzi tam ze swoim psem. Nigdy nie słyszałem, żeby na coś narzekała, ale też nigdy nie chwaliła. Weterynarz jak weterynarz.
Natomiast jestem pełen podziwu dla tych wszystkich ludzi, którzy rejestrują się tylko po to, żeby go bronić przed jednym czy dwoma krytycznymi postami. Przekracza to moje wszelkie wyobrażenia o społecznym zaangażowaniu i bezinteresowności, aż po prostu wierzyć się nie chce ;) A każdy kolejny taki post powoduje spadek wiarygodności opinii.
Klaudia
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

greylin pisze:Natomiast jestem pełen podziwu dla tych wszystkich ludzi, którzy rejestrują się tylko po to, żeby go bronić przed jednym czy dwoma krytycznymi postami. Przekracza to moje wszelkie wyobrażenia o społecznym zaangażowaniu i bezinteresowności, aż po prostu wierzyć się nie chce ;) A każdy kolejny taki post powoduje spadek wiarygodności opinii.
Po Twojej rozsądnej wypowiedzi chciałabym Ci zwrócić uwagę na jedną rzecz; z jaką reakcją stałych forumowiczów spotkała się moja pierwsza wypowiedź i inne pozytywne wpisy na temat usług lecznicy, z której korzystam. Każdemu takiemu wpisowi zarzucano, że to ten sam autor. Sprawdzono IP. Gdy okazało się, że IP są różne, zasugerowano, że to ten sam autor ale korzysta z różnych IP. A powiem Ci, że temat naszych pupili i wetów, którzy się nimi opiekują wcale nie jest najrzadszy pomiędzy nami kociarzami i psiarzami, dlatego to, co dzieje się na tym forum odbiło się takim echem ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zmiana IP to nie problem, więc różne IP nikogo nie usprawiedliwiają.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Klaudia, tak ilość wypowiedzi broniących weterynarza z Derdowskiego w pierwszym poście tuż po rejestracji budzi uzasadnione wątpliwości co do ich wiarygodności. Podobieństwa stylu niektórych z tych postów też są zauważalne, a do tego dochodzi fakt, że ci 'forumowicze jednego post' wypowiadają się tylko w tym temacie (podobnie jak Ty). Brak wiary w prawdziwość tych wypowiedzi czy podejrzenia o powiązania z weterynarzem są w tym momencie reakcją normalną.
riwmak
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie powinien dziwić fakt, że jeśli ktoś pisze niepozytywną opinię to ma prawo tylko nie musi zaraz osądzać. Powinien przeczytać wypowiedzi innych bo może akurat trafił na nieodpowiedni moment.
riwmak
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Korzystam z porad te przychodni i jej lekarzy już 6 lat. Mam 2 psy mające czasem jakieś dolegliwości skórne i zołądkowe. Odrobaczam i odkleszczam regularnie. Dzięki ich poradom moje zwierzaki są zdrowe i szczęśliwe a jeśli się coś przydaża to wystarczy jeden telefon. Dzisiaj jest duży wybór i każdy ma prawo wybrać, ja wybrałam poradnię z dr.Szczypiorem. Pozdrawiam wszystkich bo zwierzaki to moja pasja

Następnym razem poprosimy o edycje posta.
Gajos
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

riwmak pisze: Dzisiaj jest duży wybór i każdy ma prawo wybrać, ja wybrałam poradnię z dr.Szczypiorem.
No nie wiem, brzmi jak reklama w TV i to taka z niższej półki. "Ja wybrałam proszek ..." ;)
Z drugiej strony - jak jeden temat ożywił forum i zachęcił nowe osoby do zapisywania się ;) Dziwnym trafem codzienne i ważne problemy nie wywołują takiej lawiny nowych i zbulwersowanych forumowiczów. Nawet nasze bezpieczeństwo czy rozwój miasta.
Zastanawiające. ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Pan Szczypior ma wielu przyjaciół ;) Pozostaje wierzyć, że to zasługa usług przez niego świadczonych. Osoby, które zarejestrowały się w celu wypowiedzi w tym temacie zachęcam do dyskusji w innych wątkach związanych z naszym miastem :)
Klaudia
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Na swoją obronę mogę powiedzieć tyle, że zajrzałam na to forum bez zamiaru rejestracji, bo nie uważałam się za osobę na tyle zaangażowaną w sprawy miasta, żeby się udzielać,a jednocześnie chciałam się zorientować jak wygląda forum Redy. Natomiast, gdy natknęłam się na temat o weterynarzu, to jako miłośniczka zwierząt i klientka lecznicy, stwierdziłam, że tutaj akurat mam coś istotnego do powiedzenia. Nie chciałam pisać w innych tematach, w których nie mogłam wnieść niczego ciekawego do dyskusji, tylko po to żeby sobie nabić posty i rzekomo uwiarygodnić swoją wypowiedź. Nie spodziewałam się, że spotka się ona z taką ostrą reakcją.
Jednak jeśli to naprawdę tak przeszkadza, to mogę przejrzeć forum i jeśli znajdę temat, na który mogę się wypowiedzieć, to nie omieszkam tego zrobić ;)
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Myślę sobie, że ta dyskusja przerodziła się w co najmniej dziwną. Forum jest z natury swego istnienia po to, aby wypowiadać na nim swoje własne doświadczenia i opinie o sprawach, których się doświadcza.
Istnieje takie zjawisko, jak pierwsze wrażenie i zazwyczaj to na jego podstawie wyrabiamy sobie opinię na dany temat. Zatem jeden po pierwszym zetknięciu (w tym przypadku z weterynarzem) wyrobi sobie opinię pozytywną, a drugi negatywną. Pewnie od wielu czynników to zależy, jednak jest często decydujące w sposobie naszego myślenia na dany temat.
Dlatego pozostawmy możliwość swobodnej wypowiedzi każdemu, kto chce się swoją opinią podzielić z innymi, nie oceniając przy tym i nie obrażając.


A wracając do tematu tego wątku, to ze swoich doświadczeń mogę polecić panią weterynarz z Ciechocina i bardzo polecić pana młodego Kończaka. O innych się nie wypowiadam, bo nie korzystałam z ich usług.
Agamtb

14 lat temu

Dobrze napisałeś/aś kaś. Każdy ma prawo do własnej opinii i własnego zdania (najlepiej wyrobionego po kontakcie z konkretnym wetem). Ja byłam, sprawdziłam i nie jestem zadowolona z poziomu usługi na Derdowskiego. A ta powyższa "kampania promocyjno-reklamowa" tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu.
To jest moje, tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie.

I mam prośbę. Czy macie aktualny nr tel. do Pani z Ciechocina? Gdzieś co prawda znalazłam i dzwoniłam, ale chyba był nieaktualny (albo popsuty)... To był nr z tego forum, o ile się nie mylę.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

58 677 80 31
Ja znalazłam tylko taki, ale nie wiem czy nadal jest aktualny.
Agamtb

14 lat temu

Klaudia pisze:A powiem Ci, że temat naszych pupili i wetów, którzy się nimi opiekują wcale nie jest najrzadszy pomiędzy nami kociarzami i psiarzami, dlatego to, co dzieje się na tym forum odbiło się takim echem ;)
Ale w zasadzie co się dzieje....? O ile mnie pamięć nie myli to właśnie Ty naskoczyłaś na mnie po tym, jak napisałam swoją opinię hehehehe.
A zastanowiłaś się może skąd się biorą niezbyt dobre opinie o tym gabinecie? No skądś się przecież biorą... Nie sądzę, aby reszta wetów sprzysięgła się przecie temu jednemu, którego wychwalasz pod niebiosa. Myślę, że nie mają na o czasu, ani ochoty. Mniejsza z tym, sądzę że każdy ogarnięty w labiryntach for internetowych użytkownik jest w stanie bez żadnego problemu odróżnić "ziarna od plew".
I tak, jak wspomniał mod, pozostaje wierzyć, że pochwalne posty to zasługa usług przez niego świadczonych.

kaś - dzięki!!! Ten nr jest dobry. Miałam chyba jakiś stary.
ODPOWIEDZ