Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Laryngolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jakiego moglibyście polecić? W najbliższej okolicy najlepiej ze skierowaniem, a jak nie to prywatnie...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

na pewno nie tych co przyjmują w przychodni przy ul Bukowej w Wejherowie... jeden mnie skwitował, ze podchodzę do sprawy od "d... strony" dosłownie!

dobry i oblegany laryngolog jest w Gdyni przy ul. Gdańskiej bodajże..., ale poszukam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mnie pani doktor z przychodni poleciła laryngologa z placówki STERMED w Wejherowie. Można do niego pójść ze skierowaniem od lekarza ogólnego. Nie jestem pewien, czy bym go polecił, bo za wiele mi nie powiedział. Zapisał mi jakiś lek, ale generalnie nie wiem po co (obyło się bez).

Ta sama pani doktor poleciła mi też doktora Jordana z Gdyni. Do niego tylko prywatnie. Ale ponoć może poprowadzić ewentualną operację w Szpitalu w Gdyni (jest lub był tam ordynatorem, czy kimś takim). U niego jeszcze nie byłem, więc też nie wiem, ale to ponoć specjalista i pełno jego w internecie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:na pewno nie tych co przyjmują w przychodni przy ul Bukowej w Wejherowie... jeden mnie skwitował, ze podchodzę do sprawy od "d... strony" dosłownie!

dobry i oblegany laryngolog jest w Gdyni przy ul. Gdańskiej bodajże..., ale poszukam
No właśnie na razie zarejstrowałemsię tam ale czytam opinie w internecie to Mateusz Twoja opinia nie jest jedna... Więc chyba zrezygnuje z Bukowej..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

http://www.trojmiasto.pl/Slawomir-Piotr ... 12546.html

tylko w komentach napisali, że on za granice ponoć wyjechal...cholera
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

U tego sie leczylem... Dlatego szukam kogoś innego...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

aaa to kurcze lipa, ja też kiedyś u niego byłem.... po 2 wizytach mnie oświecił:)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja dosyc czesto korzystam z "usług" laryngologa w wejherowie - p. Grzegorza MIllera, zarowno ze skierowaniem jak i prywatnie - znajduja sie przy tunelu jak skrecasz od chopina.
moim zdaniem b.dobry lekarz
pozdr
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Czyli w Stermedzie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie właśnie w Stermedzie już go Nie ma... Bo tam kiedyś u Niego też byłem, obecnie p. Miler ma urlop do 20 marca i przyjmuje teraz na Żeromskiego 2.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no ostatnio bylem w Stermedzie, ale dobrze wiedziec , ze zmienil gabinet ;)
pozdr
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

O właśnie, ten Miller to także ten, u którego ja byłem. Ale tak jak pisałem, mam mieszane odczucia.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja również polecam dr. Milera. Trafna diagnoza u moich dzieci, bardzo miły.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

podbijam temat - czy ktoś może polecić dobrego laryngologa dla dziecka?
Anika
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

moje dziecko i dzieci z mojej rodziny jeżdżą do dr Zagrajek w Lęborku.Jest to pediatra i laryngolog.Ja ufam tej lekarce,jest skuteczna,ma podejście do dzieci.minus taki,że prywatnie,czasem drogie leki przepisuje i kolejki w poczekalni.Warto przed wizyta zadzwonić do przychodni na UL.Armii Krajowej w Lęborku.
ODPOWIEDZ