Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

jaki wybrac internet na ul. Spokojnej?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
krzyskp
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mieszkam od niedawna w redzie i chce zamontować sobie internet ale nie wiem jakiej firmy. Co sadzicie o internecie z firmy Plastcom? Ostatnio znalazłem ulotkę firmy limes ale tej firmy wcale nie znam. Możne ma ktoś od nich internet?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

własnie o limesie to chyba mało kto coś wie... ulotki często zostawiają, ale nie mi się wypowiadać. ja mam np. internet z TK Chopin, ale równie sporo rówieśników korzysta własnie z PlastComu. Który lepszy? a czy to da się wogóle ocenić?:)
a w razie usterki to chopin b. szybko przyjeżdza do klienta, ale plast com również, więc... mamy 2 równorzędnych graczy na tym polu
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mam PlastCom od kilku lat. Ogólnie polecam.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dla mnie też Plastcom. Korzystam od długiego czasu i jestem naprawdę zadowolona.
krzyskp
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

a DC++ tez jest w Plastcom? ma ktos od nich telewizje cyfrowa?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Plascom... Polecam
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja już również jestem szczęśliwym posiadaczem neta z plastcoma;) i generalnie rzadko kiedy sa jaakies awarie;)!
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

mialem kiedys chopina, i byl horror(moze sie teraz zmienilo, ale uraz zostale ;) ) , zmienilem na plastkom i na razie nie narzekam
pozdr
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No właśnie, też się zastanawiam nad zmianą dostawcy neta. Na razie mam tepse i gdyby nie problemy z konfiguracją gdy chcę podłączyć nowy komputer to byłoby bardzo dobrze.
Chopina miałam jak jeszcze w Wejherowie mieszkałam i była tragedia.Często zdarzało się, że nie miałam dostępu do sieci (czasem cały dzień, czasem kilka godzin). Po przeprowadzce do Redy chciałam jednak dalej korzystać z ich usług. Niestety nie mogłam się doprosić żeby przyjechali do mnie :/ W ostateczności zjawili się chyba po miesiącu czy dwóch ale było już po ptakach :)
Limes to firma z Gdańska, w drukarni w której pracowałam korzystaliśmy z ich usług i szefostwo było raczej zadowolone.
No i mam teraz dylemat bo nie wiem czy rezygnować z tepsy czy jednak zostać (bo zawsze może być gorzej :D)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jeżeli chodzi o plastcom to naprawdę są godni polecenia. W kwestii awarii (których praktycznie nie ma :) ) jest nr tel czynny codziennie do 22, więc gdyby coś się działo to "serwis" od razu reaguje. Kiedyś nawet załatwiałam jakieś sprawy przez gg czy maila, naprawdę są spoko :)
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a jakie mają prędkości i za jaką cenę?
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

2MB za 49zl, 3MB za 59zl, 4MB za 69zl. Jesli macie jakiekolwiek pytania to podaje kontakt: marcin@plastcom.pl, tel 058 7405050 - 058 6783447
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

HAns pisze:mialem kiedys chopina, i byl horror(moze sie teraz zmienilo, ale uraz zostale ;) ) , zmienilem na plastkom i na razie nie narzekam
pozdr
fakt, kiedyś było ciężko, ale od hmmm czasu kiedy studiuję a to już 3 lata, nie pamiętam jakiś awarii, a z internetu korzystam bardzoooo często:) no nic niech zainteresowani sami wybiorą:)
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Plastcom -polecam!!!!
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Plastcom
ODPOWIEDZ