Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PKO BP

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Wie ktoś może kiedy ten bank (który klientów ma chyba tam, "gdzie nie pasują tik - taki") zacznie w naszym mieście normalnie funkcjonować :?:
I super - wiadomość z ostatniej chwili: oddali do użytku nowy bankomat, ale - uwaga - czynny w godzinach otwarcia banku :D . No przecież nóż sam się w kieszeni otwiera. (Mam nadzieję, że moderator nie przeniesie tego postu do działu "rozywka i kultura", temat: "w trosce o dobry humor").
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Zgadzam się w 100%!!! Bankomat otwarty w godzinach pracy oddziału to zaprzeczenie funkcjonalności bankomatu. Gdyby ludzie chcieli wypłacać pieniądze w czasie pracy, to mogliby skorzystać z kasy banku. Problem w tym, że większość mieszkańców Redy pracuje w Trójmiescie, Rumi czy Wejherowie, więc na osiedlu bywają na przykład przed 8 rano i po 18.

Proponuję, aby kierownictwo oddziału (któremu gratuluję poczucia humoru) zatroszczyło się o całodobowe godziny pracy banku. Wtedy nikomu nie będzie przeszkadzało takie a nie inne usytuowanie bankomatu.
Gość

17 lat temu

RAcja. Ztym bankomatem to juz przesadzili. Powinien byc czynny 24/7 a nie w godzinach otwarcia banku
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Bankomat jest tak postawiony, że może sugerować przyszłe zmiany w konstrukcji oddziału banku, jakieś osobne wejście dla bankomatu i wtedy byłoby czynne 24/7.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Z tego co wiem, to sama placówka jest tymczasowa. A nowy oddział ma się dopiero wybudować - być może na miejscu starego (na ul. Łąkowej).
R

17 lat temu

Widocznie nikomu z tego banku nie zależy na klientach. Może wreszcie inne banki zdecydują się na otwarcie swoich oddziałów, a konkurencja wymusi resztę?
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

w Redzie przydałby sie Euronet.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

oj tak......EURONET!!!!!!- to tragedia, że aby wypłacić kase bez prowizji trzeba jechać do Rumi albo Wejherowa!!!! KLIENCI MBANKU ŁĄCZCIE SIĘ!!!
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Przyłączam się do apelu, aby powstał bankomat Euronetu w Redzie, chociaż nie wiem, nie znam się na tym, czy to komuś (bankowi) może się opłacać, ale nam klientom różnych banków ułatwiłoby życie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

albo bankomat BZW BK klienci mBanku też mogą wypłacać tam pieniądze bez prowizji.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Artur pisze:albo bankomat BZW BK klienci mBanku też mogą wypłacać tam pieniądze bez prowizji.
... ale najbliższy bankomat BZWBK w Wejherowie (chyba, że się mylę).
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

chyba nie ma jest tylko cash4u i euronet chyba. ale pewny też nie jestem.
KoRniszonka

17 lat temu

Cóż,zastępcza "miejscówka" banku,będzie zapewne przez duższy czas funkcjonowała w takich warunkach. "Nowy" oddział miał powstać na miejscu starego,który już nie nadawał się do użytku. Jednak jak widać praca wrze :roll:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

BZWBK jest w Wejherowie od niedawna-koło ZUS-u!!!! Euronetu niestety nie ma- najbliższy w Rumi!!!
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dzięki za informację :D
ODPOWIEDZ