Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dziś w trakcie meczu (niestety remis) postanowiliśmy zamówić pizzę. Wybór padł na pizzerie Pod Modrzewiem i naprawdę mogę ją polecić. Ciasto bardzo dobre, dodatki również.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

dodam też, że poza tą pizzą byłem tam wczoraj na obiadek i przedwczoraj również. Pierogi świetne, pizza... również, żurek domowy, nieco tłusty, ale taki uwielbiam:)

a teraz wady: miejsca dla klientów chyba z 6 m kw., 3 stoliki plastikowe i kilka krzeseł, sztućce również plastik, czyli w środku odpowiadałoby to knajpce na jednym z bazarów.
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Jedzenia nie jadłem więc nic na ten temat nie powiem, a dlaczego- wnętrze jak z niegdyś istniejącego baru dworcowego i stary sprzęt .To jakoś nie pozwala mi nic tam zjeść. Może żle robie ale lubie jeść w przyjemnym wnętrzu jak La Strada, Sowillo czy Karczma Rzym. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie jadłam tam na miejscu, za to zamówiłam pizze do domu. Bardzo dobra. Ciasto takie jak lubie -rozpływające się w ustach. Ceny też niższe niż w innych miejscach. I miło mnie zaskoczył czas dostawy. Pizze dostałam w 10 min. To miłe zaskoczenie po wczesniejszym oczekiwaniu na pizze z La Strady czy z Verony (ok 1 godziny).

Niestety mam dziwne przeczucie, że ten lokal upadnie śmiercia naturalną. Ciągle widzę tych ludzi siedzących na zewnątrz. To znaczy że nie mają zbyt wielu klientów. Ale do domu będe od nich zamaiała
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Zachęcony komentarzami z forum zamówiłem dla odmiany stąd pizze ale mi nie podeszła. Za bardzo tłusta, papierek pod pizza był cały w tłuszczu chociaż muszę pochwalić za czas realizacji zamówienia 15 min. Mimo wszystko następnym razem wolę poczekać na sprawdzoną pizze z Verony.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

ja zamówilam pizze i była okropna, ser jakiś stary, a na drugi dzień znalazłam białego robaczka :O ;/ to był jedyny raz, najlepsza pizza jednak w Veronie :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Teraz na pizze z Verony trzeba będzie czekać jeszcze dłużej jak się przeniosą na ciechocino
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

jadam często pod Modrzewiem i ręczę głową, że sera starego tam nie wrzucą... no chyba, że słoneczko84 dostało pleśniowy :D:D:D:D Białe robaczki tak?? smaczne były?
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Równiez potwierdzam wysoką jakość Pizzerii pod modrzewiem. Zamawiałem u nich kilkukrotnie i za każdym razem czas dostawy i jakość pizzy bez zarzutu
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Nie jadłem i jeść w tej "pizzerni" nie zamierzam.Od znajomych i przyjaciół słyszałem ,że przypalone, stare, śmierdzące, odgrzewane itp. Może Ryszard jest specjalnie traktowany? Czekam na nową Veronę, będzie blisko na spacerek i przedewszystkim smacznie! Pozdrawiam.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja akurat też słyszałem całkiem nie fajne zdania o tej pizzeri;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Też nieraz tam zamawiałem i zawsze było bez zarzutu.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

lasagni nie polecam, mięsa sporo..., ale nie jest smaczna, za dużo przypraw... i ogólnie specyficzna
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam tez zamowilam pizze z tej pizzeri i tez potwierdzam ze jakas tłusta byla... a pod pizza sam tłuszcz.. no ale to jest chyba kwiestia gustu ! nie mozna powiedziec ze jest NIE DOBRA ! bo zjadlam cała pizze ale wiecej nie zamowie..
Co do bialych robaczkow w pizzy to chyba przesada :roll:
Jednak pizza z verony w redzie najlepsza... a czas dostawy na semeko od kad sa na ciechocinie jakos specjalnie sie nie zwiekszyl ! mieszkam na fenikowskiego 7 a to jest kolo starej verony i tak to chyba musi byc z tym okolo 45min czekania w koncu klietow maja duzo a reda nie jest taka mała, kazdy chce zjesc dobra pizze a na to trzeba czekac :(
pozdrawiam
ZBYSZEK1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam 8) Zamowilem ostatnio w tej pizzeri pizze Gyros familijna i potwierdzam ze tlusta i niedopieczona. - Zareklamowalem ja telefonicznie na co Pani chyba tam sprzatajaca odpowiedziala ze jak nie smakuje to prosze nie zamawiac. Serdeczna Pani zapomniala ze klient nasz Pan. Dziwny personel !?!. Na pizze czekalem tylko 25 minut. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!!!
ZBYSZEK
ODPOWIEDZ