Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

z reszta ludzie - zaryzykujcie jak chcecie.
ale ja naprawde nie polecam tego miejsca
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

yhjyrj
Ostatnio zmieniony |20 Maj 2012|, o 14:55 przez sadnes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

sadnes pisze:krystiam z rumi. zamawialem kilka razy i zawsze byla nie jadalna
pozdrawiam
To po grzyba zamawiałeś aż KILKA razy skoro Ci nie smakuje?
Ostatnio zmieniony |19 Maj 2012|, o 21:17 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

sadnes pisze:wczoraj u nich zamowilem z tad moj niesmak, dostawca chyba byl nietrzezwy...
Uważaj, bo właściciel pozwie Cię o zniesławienie. Stawiasz poważne oskarżenia okraszone sformułowaniem "chyba". Jest to dość niepoważne. Zarejestrowałeś się wyłącznie po to, by wypowiadać się w tym temacie? Sorry, ale takiej wypowiedzi nie należy traktować poważnie...
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kiedyś pisałem posta w tym temacie bądż w barze mlecznym i nawiązałem m.in. do tawerny pod turbotem. Wydaje mi się, że tego posta usunięto. Mogę wiedzieć dlaczego?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

antek pisze:kiedyś pisałem posta w tym temacie bądż w barze mlecznym i nawiązałem m.in. do tawerny pod turbotem. Wydaje mi się, że tego posta usunięto. Mogę wiedzieć dlaczego?
.. Może dlatego, że tutaj jest wątek o Pizzerii pod Modrzewiem a tam o barze mlecznym a nie o tawernie pod Turbotem;) ?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

antek pisze:kiedyś pisałem posta w tym temacie bądż w barze mlecznym i nawiązałem m.in. do tawerny pod turbotem. Wydaje mi się, że tego posta usunięto. Mogę wiedzieć dlaczego?
A kto może pamiętać, skoro Tobie "wydaje się", że taki post został usunięty? ;) Z takimi problemami proszę zwracać się do moderatorów poprzez Prywatne Wiadomości. Napisz treść swojej wypowiedzi, a my napiszemy, dlaczego został usunięty.
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dziękuje wszystkim stałym bywalcom i kupującym ........ a jeżeli konkurencja chce mnie zniszczyc to wydaje mi się ze w ten sposób nie da rady ....... obwiniający lokal pod modrzewiem sam zaznaczył ze brał pizze kilka razy i niby nie dobra ,,, ale sam też zrobił mi reklamę ze PIZZA jest TANIA ........ DZIĘKUJĘ
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Niestety nie zaglądam na forum tak często jak niektórzy forumowicze, w związku z czym nie pamiętam, w którym temacie załączyłem posta :) Jednak Dormo Twoja uwaga, że ani temat Pizzeria pod Modrzewiem ani Bar mleczny nie jest odpowiednim miejscem na zamieszczanie posta odnośnie restauracji pod turbotem jest niepotrzebna. Również Ty wiele razy odbiegasz od tematu, ale ja Ci tego nie zarzucam, bo po to jest forum dyskusyjne. Po prostu były posty co w redzie by się przydało, więc napisałem, że jedyne miejsce gdzie w Redzie można posiedzieć do godziny przynajmniej 24 jest oberża pod turbotem, gdzie masz pewność, że nie będziesz siedzieć wśród napitej i wulgarnej młodzieży. Z pewnością więcej takich miejsc by się przydało w Redzie, żeby nie trzeba było jeździć do Trójmiasta. Niestety nie pamiętam, w którym temacie była ta dyskusja :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

antku,aby sprawdzić ,gdzie wypowiadałeś się na ten temat,możesz kliknąć na "twoje posty" w zakładce na górze.Łatwiej znajdziesz ten temat ;)pozdrawiam
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chciałam dziś wpaść na zupę do Pod modrzewiem,wydaje mi się ,że kiedyś były(ogórkowa,jarzynowa),a teraz tylko barszcz i żurek ;((
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

antek pisze: Po prostu były posty co w redzie by się przydało, więc napisałem, że jedyne miejsce gdzie w Redzie można posiedzieć do godziny przynajmniej 24 jest oberża pod turbotem, gdzie masz pewność, że nie będziesz siedzieć wśród napitej i wulgarnej młodzieży. Z pewnością więcej takich miejsc by się przydało w Redzie, żeby nie trzeba było jeździć do Trójmiasta. Niestety nie pamiętam, w którym temacie była ta dyskusja :)
Antku napisałeś to w temacie o sklepie obuwniczym :

http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=13&t=3158

Proszę, znalazłam. Nic nie zniknęło, ani nikt niczego nie usuwał
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Chciałam dziś wpaść na zupę do Pod modrzewiem,wydaje mi się ,że kiedyś były(ogórkowa,jarzynowa),a teraz tylko barszcz i żurek ;((
Bo te najłatwiej z torebki zrobić ;)

Przepraszam.. ale nie mogłam się powstrzymać :oops:
Ostatnio zmieniony |23 Maj 2012|, o 10:48 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

pewnie masz rację ,dlatego dla mnie to nie zupy.chciałam sobie pojeść pomidorówkę lub ogórkową...i dlatego tak przydałby się bar z domowym jedzonkiem ;)
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Redzianko następnym razem tak zrobię, a Tobie Dorno dziękuję za wyszukanie postu. Widać pamięć mam słabą :P
ODPOWIEDZ