Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Hmmm... będę pamiętać na przyszłość, choć po prostu byłam pewna, że wszystko będzie z sosem pomidorowym, tak, jak to redzianka wskazała linkiem Być może moja wina - nie doczytałam, a chciałam po prostu wiedzieć, także dziękuję za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

kazdy ma inny gust , nie chodzi mi o oszukanie kogoś na 1 zł z ten sos ....wydawało mi się ze menu jest dość czytelne i wszystko będzie ok .....zamawiając kolejną partię ulotek uwzględnię wzystkie takie niedomówienia ....przepraszam za zamieszanie i zapraszam )
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ja nigdy się nie stołowałem w tym lokalu i nie zamawiałem, ale muszę przyznać, że podoba mi się odwaga cywilna właściciela, który dzielnie i qlturalnie odpowiada na wszelkie zarzuty - jeśli tylko jeszcze wyciąga z nich wnioski i zmienia swój lokal to chętnie tam zajrzę i czegoś spróbuję - gratuluję i fajnie byłoby gdyby wszyscy potrafili krytykę pod własnym adresem przyjmować na spokojnie i rzeczowo
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zgadzam się z kolegą najzupełniej - to wygląda na liczenie się z klientem a kto tego nie lubi?
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

zmieniam zmieniam ....niestety czasami jedni to chwalą a inni to ganią ..tak jak pisałem wcześniej są gusta i guściki o których się nie dyskutuje .....TRZEBA JAKOŚ POGODZIĆ WSZYSTKICH .........ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

szkoda ze nie można umieszczac informacji dla klijentów
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2867 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Informacji handlowych? No nie można. Nie takiej wartości ma dostarczać mieszkańcom Redy to forum. Ale regulamin dopuszcza i taką możliwość...
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

własnie dodałem wcześniej kilka info ...niestety nie ma ich na forum ....a chciałem tylko poznac zdanie uczniów z pobliskiej szkoły
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

możliwe że zle sformułowałem posta sorki
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dawno nie pisałem ....pizzeria działa mamy świetne pizze, kebaby i pierogi o nazwie kuba ....zapraszam na stronkę
http://www.facebook.com/PizzeriaPodModrzewiem?ref=hl
i jeśli można proszę nie kasowac mojego posta ....to tylko info dla forumowiczów ..... i możliwośc zobaczenia jak wyglądają produkty ..... na razie kilka ...ale będę uzupełniał ...pozdrawiam
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Co się dzieje z Modrzewiem, cały weekend knajpka zamknięta?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

"STAŁO SIE ...... W POLOWIE MIESIACA PIZZERIA ZAMYKA SIE NA REDZIE I PRZENOSI NA PRZYJAZNY GRUNT ...CZYLI SOPOT ..... WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH POINFORMUJEMY O NOWEJ LOKALIZACJI , WIADOMO ZE SOPOT WYSCIGI PRZY GŁOWNEJ ULICY ....SZCZEGÓŁY POZNIEJ ...... NA RAZIE DZIAŁAMY NORMALNIE I ZAPRASZAMY NA JEDZONKO ...... "
Takie info znalazłem na Fejsie:)
Tak więc chyba następny lokal się zamyka na tym nieprzyjaznym gruncie:)
Tak czy siak powodzenia w Sopotiko życzę:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

dokładnie takie info podałem na fejsie ... niestety reda nie okazała się szczęśliwa ... sopot to moje rodzinne miasto i jestem na swoim terenie ... dziękuje wszystkim Redziakom za współprace lecz niestety było to nieopłacalne jak dla mnie .... mamy nową lokalizację tak jak wcześniej pisałem .... zapraszam na sopot już jakoś od nowego miesiąca .... pozdrawiam ...
Marcinu
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jeśli Twoja nowa knajpka będzie trzymała taki sam poziom co stara to szczerzę wątpię byś zawojował Sopot. W każdym razie w imieniu wszystkich "Redziaków" życzę Ci powodzenia.
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

niestety w Redzie poziom był jaki był bo nie miałem możliwości jakichkolwiek zmian ... (taka umowa)... ludzie jak ludzie , różni ... tego się nie wybiera .....przychodzą płacą więc nie ma co płakać ... myślę ze sopot będzie lepszy .... pozdrawiam redziaków
ODPOWIEDZ