Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zapraszam :) :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:No to forumowicze wybierzmy czy czepiamy się darmowych reklam czy wolimy żeby wypowiadali się na temat swoich interesów ich właściciele ;) Nawiasem mówiąc Dorma zarabiasz coś na tym forum, że pilnujesz finansów?? :D
Niczego nie pilnuję tylko albo wszyscy właściciele mogą umieszczać adresy stron czy zachwalać swóją knajpę za darmo, albo nie. Jedni płacą za reklamę inni nie, twierdząc jak pan tu napisał, że to tylko informacja:
adidjj pisze:witam .....reklama ...hmmm to tylko informacja o zmianie strony aby stali i nowi bywalcy wiedzieli co się dzieje ....
Każda wzmianka, wymienienie nazwy czy danie linku to moim zdaniem reklama.


A co do tego, że lepiej żeby się wypowiadali właściciele, to nie jestem całkiem przekonana. A to z tego względu, że nie zawsze piszą obiektywnie. wiadomo, że nic złego o swojej knajpie nie napiszą. Ważne są też opinie klientów ( i ja osobiście bardziej liczę się z ich opinią o ile są w miarę zaufani), dla właściciela również ( bo może wyciągnąć pewne wnioski)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ok whatever, nie pilnujesz a martwisz się o nie swoją sprawę jaką jest stwierdzanie co jest reklamą, co nie jest i kto powinien płacić a kto nie powinien. ;) Proponuję jeszcze priv do Zigiego z informacją, że w tym temacie się "coś dzieje" żeby sprawiedliwości stało się zadość, jeszcze kilka punkcików moze zostaniesz mianowana honorowym adminem :)

Wiadomo że opinia klientów jest bardziej obiektywna i na pewno ważniejsza niż właściciela, ale tutaj właściciel poprostu poinformował,że jest nowa strona właśnie dla dobra przyszłych i obecnych klientów, tak samo jak dla dobra klientów grzecznie pyta co by można zmienić w jego pizzerii a nie twierdzi ,że jego pizza jest najlepsza we wszechświecie, a inne są do d*** , tak samo jak i osobiście nie zakładał tematu tyko zabrał w nim głos.

Ale dobra w sumie co ja się produkuje, mam nadzieje, że będziesz dumna i szczęśliwa jak usuną te posty i właściciel już się nie wypowie.

Dla mnie koniec tematu, napiszę jak wrażenia po zjedzeniu pizzy - mojej ulubionej w wielu knajpach Hawajskiej :):):)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Gdzie się miesci ten lokal bo się pogubiłem z tymi nazwami.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Naprzeciwko bramy stadionu w tym budynku,całkiem po lewej stronie patrząc z perspektywy bramy.
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

................... Maximreality dzięki za obiektywna opinie .... napisałeś to o co dokładnie mi chodziło ......
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

adidjj pisze:....sprawa pirackiej .....pepperoni,chilli ,salami , tabasco ........hmmmm co tu może być słodkie ...jakieś sugestie ??? albo po prostu damy słodką paprykę .... zawsze można powiedzieć przy zamawianiu i wszyscy będą zadowoleni :):):):)

Nie wiem, ale zawsze coś slodkiego było w sosie, nie w składnikach - wszystko pikantne a sos slodkawy i to było rewelacyjne! :)
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a to już wiadomo ......sprawa wyjaśniona ....poprzednio był sos keczupowy a on był słodki .... :) :) i może faktycznie pozostaniemy przy nim :)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

adidjj pisze:a to już wiadomo ......sprawa wyjaśniona ....poprzednio był sos keczupowy a on był słodki .... :) :) i może faktycznie pozostaniemy przy nim :)
:cheers:
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Ok whatever, nie pilnujesz a martwisz się o nie swoją sprawę jaką jest stwierdzanie co jest reklamą, co nie jest i kto powinien płacić a kto nie powinien. ;) Proponuję jeszcze priv do Zigiego z informacją, że w tym temacie się "coś dzieje" żeby sprawiedliwości stało się zadość, jeszcze kilka punkcików moze zostaniesz mianowana honorowym adminem :)

Wiadomo że opinia klientów jest bardziej obiektywna i na pewno ważniejsza niż właściciela, ale tutaj właściciel poprostu poinformował,że jest nowa strona właśnie dla dobra przyszłych i obecnych klientów, tak samo jak dla dobra klientów grzecznie pyta co by można zmienić w jego pizzerii a nie twierdzi ,że jego pizza jest najlepsza we wszechświecie, a inne są do d*** , tak samo jak i osobiście nie zakładał tematu tyko zabrał w nim głos.

Ale dobra w sumie co ja się produkuje, mam nadzieje, że będziesz dumna i szczęśliwa jak usuną te posty i właściciel już się nie wypowie.

Dla mnie koniec tematu, napiszę jak wrażenia po zjedzeniu pizzy - mojej ulubionej w wielu knajpach Hawajskiej :):):)
:cheers: Mądrze prawisz :cheers:\
Dorma, twoje oko zagląda tam gdzie jego kompetencje nie sięgają. Zmień zielone oko na przymrużone oko.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

cinol100 pisze:Dorma, twoje oko zagląda tam gdzie jego kompetencje nie sięgają.
No nie wiem, nie wiem. Dorma ma akurat status moderatora, więc z tym ocenianiem jej kompetencji bym się tak nie rozpędzała na Twoim miejscu :)

Ale zgadzam się, że w tym przypadku można spokojnie odpuścić nowemu właścicielowi pizzerii. Zagadał najpierw, podyskutował, poinformował o zmianie adresu strony. To nie była moim zdaniem typowa reklama "na bezczela", tylko po prostu informacja przy okazji.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Ale zgadzam się, że w tym przypadku można spokojnie odpuścić nowemu właścicielowi pizzerii. Zagadał najpierw, podyskutował, poinformował o zmianie adresu strony. To nie była moim zdaniem typowa reklama "na bezczela", tylko po prostu informacja przy okazji.
Dlatego odpuściłam..
Nie mam tu zamiaru nikogo szkalować czy prześladować czy zgłaszać do admina. Nie o to tu chodzi. Ale niektórzy nie rozumieją czasem sensu normalnej dyskusji i podchodzą do kogoś bardzo personalnie. Staram się dyskutować z osobami, które są obiektywne i oddzielają wyrażanie swojego zdania od oceniania konkretnej wypowiadającej się osoby ( i nie odnoszę się tu do dwóch krytykujących mnie wyżej Panów, żeby nie było. Pisze ogólnie).
Dlatego lubię dyskutować z Tobą.

Widzę że normalnie aż strach się odzywać. Może rzeczywiście najlepiej będzie jak zostawimy to adminowi i niech on się martwi o porządek na forum.. Bo jesteś za - źle, krytykujesz tez źle.
Tak chyba będzie najlepiej ;)I czas kończyć bo zaraz napiszą, że nie mam poczucia humoru czy dystansu do siebie ;D

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony |19 Kwi 2012|, o 13:58 przez Dorma, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Spoko, spoko, admin czuwa :) A jakby co, jest przycisk "Zgłoś post" - nie koniecznie trzeba od razu pisać w wątku. Wystarczy wcisnąć ten przycisk...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze: A jakby co, jest przycisk "Zgłoś post" - nie koniecznie trzeba od razu pisać w wątku. Wystarczy wcisnąć ten przycisk...
Dokładnie, więc cinol100 - kompetencje do tego ma każdy.

Zigi oczywiście, że jest, ale jak widzisz wyżej to jest odbierane bardziej jako donoszenie na kogoś niż zadbanie o to by forum nie było zaśmiecane. Normalnie jakby to była walka o jakieś złote kalesony ;)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: Normalnie jakby to była walka o jakieś złote kalesony ;)
A jest taka nagroda? Chętnie powalczę...zima zbliza się, a w złotych gaciach, to można zadac szyku :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ