Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam wszystkich a w szczególności "adidjj"-a. Często u Was kupuje i chciałbym poruszyć dwie sprawy:
%1 - Ostatnio jakość dość drastycznie spadła - macie nowego pizzermana ?? Ser na pokładzie to chyba już tylko produkt seropodobny ??
%2 - Jeszcze kilka miesięcy temu przywózka na terenie Redy była za darmo. Teraz trzeba dopłacać. Rozumiem, że biznes ale czy nie warto jednak zadbać o tych co regularnie zamawiają do domu ??
Pozdrawiam i życze poprawy jakości.....
drac
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:Chciałam dziś wpaść na zupę do Pod modrzewiem,wydaje mi się ,że kiedyś były(ogórkowa,jarzynowa),a teraz tylko barszcz i żurek ;((
-tak i pewnie nie swieze tylko mrozone :)
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
sadnes pisze:krystiam z rumi. zamawialem kilka razy i zawsze byla nie jadalna
pozdrawiam
To po grzyba zamawiałeś aż KILKA razy skoro Ci nie smakuje?
-zamawialem bo jak byla wczesniejsza ekipa jedzenie bylo dobre. - teraz jest syf i tyle
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Zamawiałeś z dowozem czy specjalnie przyjeżdzałeś sobie z Rumi.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja przede wszystkim ,zanim zabrałabym się do robienia posiłków,to porządnie bym wyszorowała ten lokal ,ponieważ jest brudno.Barszcz z torebki nazywa się botwinką ,a ziemniaki się nie opłacają...opłaca się pewnie kupić 10kg mrożonych frytek ,które tylko się odsmaża.Dla mnie to żaden bar,a tym bardziej pizzeria czy restauracja.tak na prawdę nie wiem co to jest.przykro mi,ale takie jest moje doświadczenie z tą "jadłodajnią".I nie rozumiem jeszcze jednego ,skoro tak mało jest miejsca dla klienta,żeby mógł zjeść ,to co robi na stoliku laptop i jakieś inne osobiste rzeczy,nie wiadomo kogo?Jak dla mnie trzeba tam baaardzo wiele zmienić,żeby można tam było jeść.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

sadnes pisze:
Salamandra pisze:
sadnes pisze:krystiam z rumi. zamawialem kilka razy i zawsze byla nie jadalna
pozdrawiam
To po grzyba zamawiałeś aż KILKA razy skoro Ci nie smakuje?
-zamawialem bo jak byla wczesniejsza ekipa jedzenie bylo dobre. - teraz jest syf i tyle
Przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś (podkreśliłam na czerwono) i może nie pisz już więcej, bo kupy się to nie trzyma.
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

skoro na stoliku jest informacja ze to stolik służbowy to nie wiem o co chodzi brak miejsca ...bo to nie kfc lub coś innego równie wielkiego poza tym stoliki stoją na zewnątrz co do botwinki to niedowiarków zaproszę jak będzie akurat gotowana zupa
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

aha a sanepid był 4 dni temu i jakoś się nie przyczepili do rzekomego brudu
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nieważne czy się przyczepili czy nie,ja widziałam ,że jest brudno.Trzeba zakasać rękawy i posprzątać,na lodówce przede wszystkim,a torby do przewożenia pizzy też czystością nie grzeszą.Ale nie będę więcej nic pisać ,bo nie o to mi chodzi ,żeby komuś dokopać.Napisałam co widziałam i co słyszałam ,nic więcej ;(
scampbg
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja tam gorąco polecam Pizzerię pod Modrzewiem , zawsze nam smakuję (choć "tęsknimy" za starą pizzą z pod modrzewia - tą tłustą i suto przyozdobioną produktami :), ale co człowiek to smaki, gusta i itp...). Próbowaliśmy wszystkie "prawie" pizzy w Redzie i ta nam najbardziej podchodzi...
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Przy zamawianiu można powiedzieć że ma być na tłusto. ... I damy radę. . Rozumiem że nie każdemu smakuje ale od czego jest konkurencja. ..nigdy nie twierdziłem że mamy najlepszą pizze ale osoby które zamawiały wczesniej zamawiają i teraz.... a koledzy i koleżanki poprzednich włascicieli zawsze będą niezadowoleni i znajdą coś negatywnego. .....ja prowadzę biznes i slucham głosu ludu :):):)
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A ja mam zapytanie do właściciela - czemu spaghetti wegetariańskie jest bez sosu?(!) Czy to właśnie nie jest przypadkiem podstawa tegoż dania? Byłam mega głodna i tak się rozczarowałam... :(
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

spaghetti wegetariańskie jest takie jak dokładnie napisano w menu , ..... nie widzę tam sosu a spagetti to rodzaj makaronu ....jeśli przyjrzeć się dokładnie to wszystko jest wyszczególnione ....a sos ...hmm jesli sos bologness ktory jest z mięsem mielonym to już nie będzie spagetti wegetariańskie ....wystarczyło dokładnie przeczytać menu i poprosić o jakiś sos wedle uznania :)....wszystko da się załatwić ...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z wpisu wnioskuję,że wegetarianin ma jeść suchy makaron,a jak chce sos to ma go sobie załatwić :)
Skoro w menu widnieje spagetti wegetariańskie,to niechże takim będzie.A tu taka mała pomoc dydaktyczna
http://zwegowani.pl/spaghetti-z-sosem-z ... pomidorow/
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

nie mam zamiaru sie sprzeczać ...link jest do spaghetti z sosem z pomidorów ........w menu jest spaghetti wegetariańskie jeśli ktoś chce sos może o niego poprosić podczas zamówienia
ODPOWIEDZ