Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ona czyli Ja pisze: Możemy mnozyć tak przykłady i chociażby wytykac tym co na sushi chodza do Toko, że prawdziwe to tylko w Tokio, ale nie o to tu chodzi.
To tak troche podobnie jak z kiszona kapustą czy kiszonymi ogórkami w Niemczech. Niby mają te swoje Saurkraut czy Saurgurken...ale to nie to.
Te produkty kupuje sie w polskich, albo rosyjskich sklepach.
Podobnie sprawa wyglada w przypadku gesi. najlepsze sa z Polski i koniecznie pomorskie.

A "moi" Włosi "Wyborową" zaczęli pić w trakcie jedzenia flaków....przygotowałem wersję "strong" :) ....dobrze, że miałem zapas gorzałki :lol:
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam .....do MIHI ....brawo , faktycznie grzyby zblanszowalismy przed pieczeniem .........pizza gratisdla mihi przy następnym zamówieniu (prawdopodobnie na obwodową) wystarczy kliknąć i powiedzieć co i jak .... był to nasz taki mały (eksperyment) ale widać jest gorzej więc wracamy do wersji poprzedniej :)
mihi
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

adidjj pisze: (prawdopodobnie na obwodową)
troszeczkę dalej - wiśniowa :P
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

aaaa wiem wiem ....ale będzie lepiej ...bardzo dziękuje za sugestie ...zawsze proszę aby kupujący wyraził swoje zdanie ...... nie jesteśmy wielką firmą i postaramy się zadbać o klienta :) :) leży to w naszym wspólnym interesie :)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wczoraj ok 20:00 uratowaliście nam życie :lol:
Po pracach ogrodowych juz na nic siły nie było, więc pomysł - pizza! No tak, ale przecież Święto jest i nikt nie pracuje. Otóz niespodzianka :) :cheers:
Ponieważ 2/3 domownikow jest wręcz uzależniona od "pirackiej" to znów taką zamówiliśmy. Mała uwaga - sos ok, dużo lepszy, widać, że jakieś zmiany zaszły...ale zaszły tez w przypadku salami, to się niestety popsuło. Salami było w porządku, nie trzeba było zmieniac :)
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

miło nam ....ale salami nie zmieniliśmy :( jest takie jak było
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

To teraz pora na mnie, Quatrro Fromagii... jedzona już dwukrotnie na przestrzeni 3 dni. Do poprzedniej to się umywa, serów za mało, smakuje po prostu jak suchy wafelek... Genialne pizze z samymi serami serwują w Credence w Rumi, w Ósemce w Gdańsku Wrzeszczu przy Wajdeloty, czy nawet ta pizzeria w Rumi na dworcu:)

Chciałbym w Redzie móc jeść dobrą pizzę... i wszystkie możliwości zostały wyczerpane (kiedyś królowała Karczma Rzym,ale to dawne dzieje, teraz nowy właściciel i Biedronkowe artykuły w każdym miejscu baru).
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

tak jak ktoś jedzie na biedronkowych produktach może nawalić wszystkiego ile wlezie a u mnie jest mniej ...ale gatunkowo produkt lepszy ....niestety nie można mieć wszystkiego ....ale zawsze można zadzwonić do wrzeszcza ...może dowiozą :) :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:
Chciałbym w Redzie móc jeść dobrą pizzę... i wszystkie możliwości zostały wyczerpane (kiedyś królowała Karczma Rzym,ale to dawne dzieje, teraz nowy właściciel i Biedronkowe artykuły w każdym miejscu baru).
Ja już dawno to stwierdziłam. Doszłam do wniosku, że jak chce mieć dobrą pizze to muszę chyba robić sobie ja sama. I od kiedy pierwszy raz spróbowałam robię co chwilę. Plusem jest to, że robisz tak jak Ci odpowiada, z czym chcesz i przynajmniej wiesz co jesz, już pomijając, że wychodzi taniej. Minusem oczywiście jest to, że to trochę roboty i czasu oraz brak pieca do pizzy, ale mój gazowy całkiem nieźle sobie radzi.
Dziś też akurat robię :)
Awatar użytkownika
adidjj
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zawsze można zamówić jedną u nas i zobaczyć czy jest lepsza. wiadomo że na tylu klientów zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie smakowało . ja oczywiście zapraszam :)
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

godzeel pisze:Właśnie spróbowałem pizzy z pizzerii "Pod Modrzewiem" i muszę powiedzieć, że gorszej pizzy chyba nie jadłem. Ciasto miało zakalec albo było nie dopieczone. Pieczarki wysuszone i chyba moczone w occie, żeby przedłużyć datę spożycia. Sos? Zamawiałem sos czosnkowy a dostałem 50g śmietany, jeszcze do tego słabej jakości. Tragedia, jednym słowem. Może kucharz miał zły dzień, ale nie powinien czegoś takiego wypuszczać z kuchni. Jedyne co dobre to niska cena, ale co to za ekonomia skoro zjadłem 2 kawałki, bo byłem strasznie głodny, a zapłaciłem 25zł. Reszta pizzy wylądowała niestety w śmietniku. (Pies zjadł tylko kawałki kurczaka i resztę zostawił..)
-to prawda tez zamowilem tam pizze i to nie jeden raz i za kazdym razem ciasto to byl zakalec i nawet nie smakowalo jak pizza z innych lokali.
-nie polecam -naprawde w domu lepsza zrobicie.
-kucharz to jakis amator czy samouk chyba
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ludzie idzcie zobaczyc
Ostatnio zmieniony |20 Maj 2012|, o 14:56 przez sadnes, łącznie zmieniany 1 raz.
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a sosy to jakis zart chyba :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Sadnes Ty się najpierw przedstaw
sadnes
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ghjmtjtjtjmt
Ostatnio zmieniony |20 Maj 2012|, o 14:56 przez sadnes, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ