Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Pod Modrzewiem

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Te "białe robaczki" to już lekka przesada :roll:
Osobiście zamawiam już tylko w tej pizzerii. Smakuje mi pizza, odpowiada cena i czas dostawy, a przede wszystkim fakt, że za sam dowóz nic nie płacę.
Po przeprowadzce Verony do Ciechocina zraziłam się do nich. Mieszkam na sąsiedniej ulicy, a o dziwo, kiedy zamawiałam tam pizzę, bo akurat wpadli znajomi, skasowali mnie za dowóz... :roll:
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Tez jestem zadowolony z tej pizzerii jak i samej pizzy, 0 jakichkolwiek zarzutów :)
ewelina2424
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja zamawiałam pizzę tam już kilka razy i puki co nie zdarzyło mi się, żeby była jakaś tłusta. Wg mnie lepsza niż w La Stradzie.
magdzik
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja tez nie raz zamawialam pizze i musze przyznac ze jak dla naszej rodzinki to rewelacja... Pizza Gyros po prostu najelpsza... duzo dodatkow fajne ciasto i zurek maja przepyszny... a czas dostawy expresowy... dzis chyba 10 min..
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

magdzik pisze:Ja tez nie raz zamawialam pizze i musze przyznac ze jak dla naszej rodzinki to rewelacja... Pizza Gyros po prostu najelpsza... duzo dodatkow fajne ciasto i zurek maja przepyszny... a czas dostawy expresowy... dzis chyba 10 min..
Czy możecie napisać, gdzie jest ta pizzeria? Niestety dopiero poznaję Redę i nie wszystkie miejsca są mi znane.
Natomiast ze swojej strony mogę polecić z czystym sumieniem pizzerię na nowym osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie (niestety nie pamiętam nazwy, ale to jedyna pizzeria w tym miejscu). Fakt, nie jest to już Reda, ale od Redy niewielki rzut beretem przez las. I również dowożą do domów. Może ceny w niektórych przypadkach są zbyt wygórowane, ale rekompensata w postaci smaku zapewniona :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

pizzeria Pod Modrzewiem znajduje się na przeciwko MOKSiR przy ul.Łąkowej,ale dla mnie jednak, najsmaczniejsza pizza jest z Werony.
natalia1234567
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

wczoraj zamowilam pizze wegetarianska ,padlo na pizzerie pod modrzewiem ..ooooo........zgrozo....zamowienie telefoniczne powtarzralam dwa razy i od poczatku z nazwa pizzy i danymi adresowymi,,,po 40 minutach stwierdzilam ze juz oddzownie do nich ze juz odechcialo mi sie czekaania..ale drugi raz nikt nie odebral i oto po 1h i 20 minutach przybyl pan...z pizza...wkurzylam sie juz po calosci..poniewaz rachunek byl o 7 zl drozszy niz powinien...pan powiedzial ze to nie jego wina ze co innego jest na stronie internetowej a co innego...w rzeczywistosci...wkurzylam sie po calosci i postanowialam zadzownic do szefowej...pan zaczal sie trzasc i denerwowac ze nie chce stracic pracy,strasznie zal mi sie go zrobilo, ale chodzilo o zasady a nie glupie 7 zl...zadzwonilam do pani "asi": i pierwsze co uslyszlama "cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo * chcesz......"- -pani myslala ze dzwoni dostawca pizzy...i nastepne cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo * mowisz czy nie....? powiedizalam swoje a ona na mnie z pyskiem ze jak smiem dzownic ze strone jest w modernizacji...po 5 min rozmowy nie prowadzacej do niczego,oddalam panu telefon;/ zal mi go bylo...
otworzylismy pizze, zimna, ale bylismy juz glodni..zjedlismy po kawalku...ciasto zakalec wszytko tluste pomimo ze to wegetarianska;/ ale co sie dzialo w nocy..o 3 zoladki nas bolaly , z kibla nie moglismy zejsc...masakra .....nie polecam nikomu..nikomu,wstyd i patola...i zal mi ze tak traktuja pracownikow;/ mam nadzije zeszybko upadna....
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ktoś potwierdzi? Ja jeszcze nie jadłem Pod Modrzewiem pizzy, natomiast obiady pare razy i były OK. Pani Natalio z zasady an tym forum pierwszy napisany przez nowego użytkownika post, który jest oczerniający jakąkolwiek firmę nie jest brany przez użytkowników forum w 100% na poważnie ;) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja bym nie odbierała tej pizzy tylko zrezygnowała z zamówienia już po drugim telefonie.
To byłby dla nich sygnał, że coś jest nie tak. A skoro odebrałaś i zapłaciłaś, to nadal będą robić klientów w balona, bo niczego ich ta sytuacja nie nauczy.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Ktoś potwierdzi? Ja jeszcze nie jadłem Pod Modrzewiem pizzy, natomiast obiady pare razy i były OK.
Wydaje mi się, że to zupełnie różne lokale.
Restauracja jest przy ul. Puckiej, a pizzeria przy ul. Łąkowej.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Maximreality pisze:Ktoś potwierdzi? Ja jeszcze nie jadłem Pod Modrzewiem pizzy, natomiast obiady pare razy i były OK.
Wydaje mi się, że to zupełnie różne lokale.
Restauracja jest przy ul. Puckiej, a pizzeria przy ul. Łąkowej.
Restauracja to Modrzewiowa Chata a Maximreality napisał, że Pod Modrzewiem, czyli chodzi o pizzerie, obiady przecież też tam mają.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze: Restauracja to Modrzewiowa Chata a Maximreality napisał, że Pod Modrzewiem, czyli chodzi o pizzerie, obiady przecież też tam mają.
Faktycznie, pomyliłam te lokale. Modrzewiową Chatę znam, ale Pod Modrzewiem nie i nie wiedziałam, że mają tam oprócz pizzy także inne obiady.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Dorma pisze: Restauracja to Modrzewiowa Chata a Maximreality napisał, że Pod Modrzewiem, czyli chodzi o pizzerie, obiady przecież też tam mają.
Faktycznie, pomyliłam te lokale. Modrzewiową Chatę znam, ale Pod Modrzewiem nie i nie wiedziałam, że mają tam oprócz pizzy także inne obiady.
Mają tam typowe dla pizzeri dania podobnie jak w La Stradzie czy w Veronie
natalia1234567
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam serdecznie,
w redzie mieszkam od niedawna, wczorajsza sytuacja skolnila mnie do opisania tego,,bo w glowie sie to nie miesic,,.,,juz nie chodzi o ta pizze, ale o to jak sie traktuje klientow ale tez pracownikow..ten pan stal i sie caly trzesl...
pizze zamawialam:
http://podmodrzewiem.eu/3-Kontakt_i_Lokalizacja
z tej strony ...
nie mam zamiaru "specjalnie" kogos oczerniac
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nawet nie wiedziałem że jest tam Pizzeria :-) taki u nas wybór pizzerii że jest z czego wybierać
ODPOWIEDZ