Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Modrzewiowa Chata

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Byłam wczoraj i raczej prędko tam nie wrócę. Jedzenie takie sobie (jedno danie zimne), ceny nie takie znowu niskie, długie czekanie na jedzenie, a jeszcze dłuższe na picie, które zazwyczaj w restauracjach podawane jest przed jedzeniem, a na końcu na rachunek. Widać kompletny brak doświadczenia w gastronomii. Młody kelner, chociaż bardzo chciał, to nie radził sobie. Myślę, że trzeba było lepiej się przygotować przed otwarciem lokalu w tym miejscu w sezonie letnim, bo nie sądzę, aby ktoś z wczorajszych gości chciał tam jeszcze przyjść. Stoliki na dworze mało urokliwe, kiedy co chwilę słychać pisk opon.
Gość

16 lat temu

cos mam wrazenie, ze pozytywne komentarze sa autorstwa wlascicieli;) haha...bywa i tak;]
Robitussin
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam wszystkich, jestem tu nowa :) Na razie piszę z Gdyni, ale jeśli szczęście dopisze, to w przyszłym roku przeprowadzam się do Redy.

Teraz mam małe pytanko do Redzian, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji. Gdzie dokładnie znajduje się w Redzie "Modrzewiowa Chata"? Wiem, że gdzieś na Puckiej, ale jak wiadomo Pucka jest dość długa. Jeśli ktoś zna dokładny adres, a może i telefon, to będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam serdecznie
Robbi
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jest tuż obok Hotelu i Restauracji "Turbot", który to z kolei jest obok Urzędu Miasta :) Niestety dokładnego adresu nie znam.

Tak poza tym zapraszam na już istniejący wątek o tej restauracji:
http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=123
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Co chcesz w tej restauracji robić, poczytaj wątek i się zastanów
Robitussin
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

aisne pisze:Jest tuż obok Hotelu i Restauracji "Turbot", który to z kolei jest obok Urzędu Miasta :) Niestety dokładnego adresu nie znam.

Tak poza tym zapraszam na już istniejący wątek o tej restauracji:
http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=123
Dzięki wielkie :) Chyba się nawet domyślam, który to budynek. Wątek już czytałam.
Robitussin
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wilma pisze:Co chcesz w tej restauracji robić, poczytaj wątek i się zastanów
Jestem zaproszona na imprezkę, więc za bardzo grymasić nie mogę ;-) Wątek czytałam - faktycznie nie zachęca do odwiedzin, ale ponieważ i tak będę tam gościem, to przetestuję sobie jedzonko i klimat za darmo.
Dzięki i pozdrawiam.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No i jak było ?
:)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Długo to trwało ale w końcu z całą rodziną wybraliśmy się na obiad do M CH.
Pierwsze wrażenia ok- ale niestety czas oczekiwania na potrawy okazał się zbyt długi dla naszych" głodnych brzuchów"- ponad 20 min od złożenia zamówienia. Niestety wielkość porcji okazała się odwrotnie proporcjonalna do cen- były za małe( porcje- NIE CENY!!). Jest i plus- bardzo ładnie podane jedzenie na talerzach i miła obsługa...ale tylko to....zresztą przekonajcie się sami- trochę ludzi tam bywa więc może tylko my mieliśmy pecha....
zbyszek
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Kochani ...w modrzewiowej chacie z żoną i dziecmi bywam często.... byłem tam nie raz nie dwa ...wiec opinia na temat tego lokalu bedzie raczej obiektywna....mimo waszej (moim zdaniem bezpodstawnej) krytyki uważam ze jest to naprawde fajny lokal; po pierwsze dobre jedzenie (ostatnio powiększone menu...sa drozsze i tansze dania) a to jest NAJWAŻNIEJSZE ;) BARSZCZ JEST Z BURAKÓW a nie z proszku a pierogi przepyszne ...moze tez stad zarzut ze czasem trzeba dłuzej poczekac....mak. 20 min...a co do cen ...nie sa najnizsze ale porcje naprawde spore...płacisz za porcje i za fajny klimat ...przemiła obsługa...super przyjazny lokal dla rodzin i dzieci ....chata jest coraz ładniejsza a kto był tylko raz i skrytykował niech przyjdzie kolejny zeby nie wyciagac pochopnych wnioskow....pozdrawiam . Zbysiu
LUDE

16 lat temu

Zgadzam sie ze Zbyszkiem.
Lokal nie jest tani. Ale dziewczyny naprawde mile i sympatyczne.Co do oczekiwania to 20 min. to jest norma. Przeciez kucharz robi czesto swieze potrawy,a nie odgrzewane z mikrofali w 5 minut.
Jedzenie bardzo smaczne, bylem kilka razy i rozne rzeczy probowalismy.
Jeden minus - troche za drogo. Ale generalnie - polecam.
qwerty
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się - 20 minut to nie jest dużo. Jak jedzenie jest świeżo przyrządzane, mięso smażone - to musi trwać. Byłem tam tylko raz - jedzenie smaczne, porcje ok. Jedyne do czego można by się przyczepić - to starsza pani, która wydawała resztę, nie znam jej funkcji - ale jak oddawała 10 złotych to miała problem z puszczeniem banknotu - tak sie do niego przyzwyczaiła, byłem tam jakis czas temu - może warto powtórzyć wizytę.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a my z rodzinką dwupokoleniową uwielbiamy tam jadać - uwaga - nie znamy właścicieli jak wyżej było ewentualnie sugerowane heheh nawet moi teście z Gdyni przyjezdzają tam na obiadki....
obiad jest zawsze pyszny, domowy, golonka i pierogi rewelacyjne!!!! naprawdę!!
fakt, może i chwilę się czeka - ale warto, bo jedzenie nie jest odgrzewane w mikrofalówce, tylko widać i czuć, że świeżo przygotowane!!!!
polecam też na po obiadku pyszną białą kawę i szarlotkę na ciepło :) :)
to nie jest reklama - tylko nasze wrażenie po kilku razach bycia tam na obiadku :)
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja też tam kilkakrotnie jadłam,nawet Komunię dziecka wyprawiałam-byłam zadowolona,jedzenie dobre,świeże.W dobrych restauracjach na jedzenie zawsze się czeka.To nie Fast-Food
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To i ja dorzucę swoje 3 grosze;) Byłem tam dziś - czas oczekiwania na jedzenie nie był długi(do 15 minut), pstrąg z grilla(Pan przyjmujący zamówienie po zapytaniu czy jest świeży czy mrożony - odpowiedział szczerze, że mrożony - a przecież nie każdy tak robi) był dobry, natomiast mojej dziewczynie smakował kotlet schabowy z zasmażaną kapustką:) Jak dla mnie lokal należy do droższych, aczkolwiek porcje moim zdaniem spore - żadne z Nas nie wyszło głodne - a jak na Redę można tam zjeść coś innego niż oferują okoliczne pizzerie czy bary:) Polecam:)!
ODPOWIEDZ