Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

KOGA - Wejherowo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Chciałbym wyrazić opinię nt. w/w lokalu. Wczoraj byłem na imprezie, koszt wyniósł 80zł/os (po negocjacjach), czas trwania: od 16:00 do 22:00, w cenę wchodził obiad i kolacja.

Alkohol, ciasta i napoje we własnym zakresie.

Minusem jest też nagłośnienie - pojedynczy CD odtwarzacz czytający tylko oryginalnie tłoczone płyty, także własne składanki nie wchodzą w rachubę.

Trzeba się wcześniej też dowiedzieć, czy w sali obok będzie się coś działo bo dwie imprezy się będą nakładały.

Wczoraj na własnym sprzęcie puszczałem piosenki, a na sali obok, z radia z odtwarzaczem CD puszczali swoje młodzieżowe piosenki, to myśmy przy stole słuchali składanek biesiadnych i techno-popu - po prostu masakra ...

W takim wypadku 2 kelnerki też musiały obsłużyć 2 imprezy. W czasie obiadu poprostu nie były w stanie się wyrobić. Kelnerki bardzo miłe, ogólnie atmosfera w porządku. Jedyne co, to jak mówiłem, dużo (za dużo jak na tę cenę) trzeba załatwić na własną rękę i na własny koszt.

Koszt przedłużenia imprezy do 23:00 kosztował 300zł.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie napisałeś co to za impreza. Może bym nie chciała aby w sali obok była inna impreza, ale tak szczerze to teraz czy to jest wesele, komunia, czy chrzciny to najniższą stawkę jaką słyszałam to 120 zł od osoby. Więc cenowo nie jest tak źle
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Było to 25 lecie ślubu, a cena była taka tylko dla tego, że dużo jedzenia było własnego a pozatym trochę wcześniej organizowaliśmy też tam 50 lecie ślubu, stąd też dodatkowy rabat. A 120zł to już naprawdę drogo :P

Za 120zł/os to wszyscy by ich wyśmiali, muzyki właściwie brak, lokal zorganizowany jako-tako ... to by od razu padło :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Jeśli nie byliście zbyt zadowoleni wcześniej to czemu organizowaliście tam imprezę drugi raz?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Po pierwsze cena - po drugie, nie ja wybierałem miejsce, a to jako jedyne było już sprawdzone, pozatym, gdy organizowaliśmy tą pierwszą imprezę, nie było np innych imprez w sali obok.
paulina
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja tam czasami jeżdzę na obiady i przyznam ze cenowo nie jest żle a teraz jeszcze konkurencja się otworzyła niedawno te Dzikie Wino to też pewnie Kodze sie kufer trzęsie i biorą wszystkie imprezy naraz.Ale z tego co słyszałam to koga powoli traci dobrą opinię i wychodzi z mody bo kiedyś to był najmodniejszy lokal tu w okolicy a teraz czytałam opinię klientów na stronce kogi to nie za ciekawie tam wygląda z organizacją imprez.A zresztą sami sobie sprawdzcie.Ja osobiście nie polecam Tawerny restauracji szybciej tam jest dopiero kicz......byłam tam na weselu i w życiu bym tam żadnej imprezy nie zrobiłaa!
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Odświeżę temat. Mieliśmy przyjęcie weselne właśnie w tym lokalu w zeszłym roku. Impreza od 15.00-22.00 na 25 osób. Plusem było to, że jedzenie smaczne. Nie podali wszystkiego za co mieliśmy zapłacone, ciasta plus napoje we własnym zakresie, po które przyjechaliśmy następnego dnia i co się okazało ciasta ponoć wszystkie "poszły" razem z tortem trzy piętrowym ... co jest nieprawdą, ponieważ widziałam jak panie kelnerki wynosiły ledwo co podziobany tort do kuchni, więc niesmak po przyjęciu pozostał. Na przyszłość radzę wszystkiego pilnować i dokładnie sprawdzić, co było w umowie,a co zostało rzeczywiście podane.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Przykre jest to, że w czsie kiedy powinno się bawić kiedy ma sie swój wymarzony dzień który ( jak sie wczesniej myśli ) sie zorganizowało trzeba sie martwic czy czegos wystarczy i pilnować obsługi a takze pań z kuchni. Po waszych opisach nie poleciłabym tego miejsca
Awatar użytkownika
anqe
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Byliśmy ostatnio na obiedzie w Kodze, niestety właścicielka oszczędza jak tylko może. W toalecie brak ciepłej wody, a na sali zimno, aż kelnerki chodzą w polarach.
Natomiast obiad był sam w sobie smakowity.
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jeździłem tam kiedyś na śniadania, obiady też jadałem. Było OK. Ale zaznaczam, że ostatni raz byłem w Kodze jakieś 7 lat temu.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja też mogę potwierdzić, że jedzenie mają smaczne ... ale to jest jeden plus w całej masie minusów ...
tomi66
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Serdecznie zapraszamy na ponowne otwarcie restauracji ***

Moderator: Część wiadomości usunięta z powodu naruszenia Regulaminu.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

No proszę, nowi właściciele. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ