Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowy pub

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jeżyk pisze:Też byłem na derbach w Champions ale wcześniejszych i jak napisał długi jest podział i jest spokojnie.
I to się chwali :D Dobrze, że przynajmniej tutaj jest normalnie pod tym względem.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

dobry pub miał być, ale lokalu nie znalazłem. A sprzet czekal w magazynie, 2 stoły bilardowe, piłkarzyki i plazama na sport. Ehh szkoda gadac, czasem ciezko zrealizowac cos w tym miescie. Zależało na centrum , nie obrzeżach.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:[Dormo, by lokal trafił do osób zainteresowanych sportem nie wystarczy kupić telewizora i dać im pilota do ręki. Polecam Pick'n'roll w Sopocie do stosowania jako benchmark (nie uważam bynajmniej, by uruchomienie takiego klubu w Redzie mogło zakończyć się sukcesem).
Mi wystarczy :). Więc może nie jestem prawdziwym fanem. To się tyczy nie tylko sportu ale tez innych programów typu wspólne oglądanie np. Mam Talent itp.. I jakos odziwo inni klienci nie przeszkadzają w niczym
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Moim marzeniem jest też otworzyć jakiś pub z klimatem, bo w Redzie tego brakuje, niestety pierwsze koszta są zatrważające...
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

No way!
gwizdex
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak czytam te forum i chciałem się podzielić informacją bo szukałem jakiegoś pabu w redzie i dotarłem na ten wątek i chciałem się podzielić tym co wczoraj zobaczyłem. Wczoraj byłem pod lipą przy dworcu PKP i trochę mnie zamurowało bo ten bar zmienił się nie do poznania i to na dobre i wiszą 2 duże tv więc jest nieźle.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To jak wiszą dwa duźe telewizory to znaczy - że jest nieźle:D. To moźe wpadniesz na zlot forum i Nas oprowadzisz po Faraonie;) zapraszamy do działu zapoznanie:))
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

gwizdex pisze:Tak czytam te forum i chciałem się podzielić informacją bo szukałem jakiegoś pabu w redzie i dotarłem na ten wątek i chciałem się podzielić tym co wczoraj zobaczyłem. Wczoraj byłem pod lipą przy dworcu PKP i trochę mnie zamurowało bo ten bar zmienił się nie do poznania i to na dobre i wiszą 2 duże tv więc jest nieźle.

w pierwszym poście wychwalać coś to dla użytkowników forum to jest anty- reklama. ja osobiście wierzę tylko osobom z większą ilością postów i dłuższym stażem na forum. a reklamujący pierwszo- postowcy nie są dla mnie wiarygodni, nie ważne jak bardzo wychwalają cokolwiek, to mnie raczej odpycha i uważam to za działanie strony zainteresowanej czyt.: właściciela bądź pracownika.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a już wszedłem do tematu z nadzieją, że coś nowego powstaje
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ja też :)
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jestem za. niech ty;lko ktoś poda fajna lokalizację
Rob
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jeśli ktoś miałby w planach otwierać cichy i kulturalny pub, to miałbym lokal dla niego w centrum, po kosztach
banek007
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

pomysl mysle ze jest dobry ale bedzie wnim duzo malolatow gdzie wypija dwa piwa i beda szukali zadymy:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

banek007 pisze:pomysl mysle ze jest dobry ale bedzie wnim duzo malolatow gdzie wypija dwa piwa i beda szukali zadymy:)
no dziwnym trafem są w Redzie bardzo fajne i kulturalne miejsca :D
antybit
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ma ktoś z was nr tel do pizzeri Lusi ????
ODPOWIEDZ