Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowy pub

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam,
mam pewien pomysł.
Co wy na to by w Redzie powstał pub pod patronatem Arki Gdynia.
W centrum. Z założenia miał by to być pub gdzie można by było wypić piwko z kolegami. W dni, kiedy lecą mecze, obejrzeć mecz. wystrój żółto niebieski.
Można by było liczyć na klientów?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W sumie pomysł fajny, ale ściągnie 100% redzkich dresów.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Pomysł dobry. Klientów na pewno nie zabraknie. Pytanie jaka lokalizacja. W centrum Redy nie ma zbytnio wolnych lokalów.
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

zawsze sie coś znajdzie ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

O nie... Tylko nie to..
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

można by było zrobić też sklep z pamiątkami przy tym (np. koszulki ) , to byłby fajny pomysł
inka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

nie liczylabym na zbyt wyszukanych klientow...

szkoda, ze tu nie moze powstac cos porzadnego, pub z prawdziwego zdarzenia, miejsce dla wszystkich....
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

nie wiem jak wy, ale ja się w arka-dres-landzie nie pojawię :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

facer pisze:Witam,
mam pewien pomysł.
Co wy na to by w Redzie powstał pub pod patronatem Arki Gdynia.
W centrum. Z założenia miał by to być pub gdzie można by było wypić piwko z kolegami. W dni, kiedy lecą mecze, obejrzeć mecz. wystrój żółto niebieski.
Można by było liczyć na klientów?
kiedys przeprowadzalem ankiety w Fudzi nt. dlaczego goscie je odwiedzaja itd.
Pub podobny w stylu jest na stadionie - Champions Pub, ale...
masz duże szanse, bo Karczma Rzym (tez po czesci pelni funkcje pubowe) z Redy sie wyniesie, Pizzeria Verona, gdzie tez przychodza na piwo... przenosi sie na Ciechocino, wiec powodzenia... okazja bedzie wysmienita:)

Moim zdaniem pub w Redzie moglby byc
- wystrój np. w formie niemieckiej czy angielskie, (tak jak Degustatornia gdyńska)
- albo też cos bardziej eleganckiego, tu duza konkurencja ze strony Fudzi, ale to z kolei czesto jest tak zatloczone, ze na pewno podzielicie sie klientami
- proponowałbym nawet popytanie ludzi, czego oczekuja od pubu (bo typowo Arkowe klimaty odstrasza mieszkancow, a i fakt, ze moze to meic charakter pijalni, a tych w Redzie nie brak)
- a moze cos w stylu Deugstatorni, większy wybór piw... i w ten sposób wyrobiona marka także poza Redą:) czesto bywam w Degustatorni i co czwartek widuję tam ludzi wlasnie z Redy:)
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Sorry za OT, ale skąd wieści, że Karczma Rzym się wyniesie?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Verona na Ciechocinie?!
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Albo coś w stylu "Pub Scruffy O Brian" w Gdańsku. Typowy pub irlandzki, gdzie można przyjść obejrzeć wydarzenie sportowe.
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

z założenia pub nie miał by przyjąć wielu klientów, lokal ma ~40m2 + mały bar. Zastanawiam się na czymś bardziej klimatycznym, ale wiecie. - wypowiadacie się przypuśćmy jako bohema redzka, tak jak ty Ryszard, na ilu klientów twojego typu mógłbym liczyć? nie oszukujmy się w piwnicy cafe też jest fajnie, cicho, piwko wypijesz, przyjemnie, ruchu to oni tam nie mają.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Pienio pisze:Sorry za OT, ale skąd wieści, że Karczma Rzym się wyniesie?
z najlepszych zródeł:) zreszta zobacz, ze budynek gdzie jest karczma jest na sprzedaz
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

facer pisze:z założenia pub nie miał by przyjąć wielu klientów, lokal ma ~40m2 + mały bar. Zastanawiam się na czymś bardziej klimatycznym, ale wiecie. - wypowiadacie się przypuśćmy jako bohema redzka, tak jak ty Ryszard, na ilu klientów twojego typu mógłbym liczyć? nie oszukujmy się w piwnicy cafe też jest fajnie, cicho, piwko wypijesz, przyjemnie, ruchu to oni tam nie mają.
no nie ukrywajmy, piwnica mnie bynajmnie nie zachwyca wystrojem, wilgocia na scianach, jest miło, ale to miejsce dobre na czekolade, ale do pubu bym jej nie porównywał:)

zwłaszcza, ze planujesz lokal niewielki, to tym bardziej (tak uwazam bynajmniej) nalezy zadbac o wystrój, zresztą sam o tym wspomniałaś, tzn. o barwach żółto - niebieskich i zawężeniu grupy docelowej:)
pytałeś co my na Twój pomysł to odpowiedziałem, bynajmniej póki co pod względem obsługi, cen, wystroju, atmosfery, muzyki itd. itp. ideałem redzkim jest dla mnie Fudzi 8)

ps. zebyś się tak nie podłamywał naszymi wypowiedziami, to dodam, że jeśli powstanie pub w formie, która proponowałeś i piwo nie będzie za 8 zł (no chyba, że jakieś inne niz wszystkie :wink: ) to na mnie i paru innych zawsze mozna liczyc:)
Ostatnio zmieniony |7 Gru 2009|, o 22:03 przez Ryszard, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ