Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowy pub

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

na mnie można liczyć, będzie pub ARECZKI z dart'em i piwkiem to będę (choć nie mam dresów na co dzień) i meczyk obejrzałbym też chętnie w dobrym towarzystwie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:Verona na Ciechocinie?!
jesli sie nie myle w budynku po Karczmie Królewskiej. w Veronie kończą dzierżawę, to akurat słyszałem od kolegi, ale źródło zbliżone do ideału :lol:
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Verona na Ciechocinie a to psikus!
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Huherko pisze:nie wiem jak wy, ale ja się w arka-dres-landzie nie pojawię :D
Mam podobne zdanie. Na 90% to będzie tylko dla Redy zagrożenie. Z całym szacunkiem dla kibiców ale ten lokal przyciągnie też kiboli.
Ponadto ja mam np. różnych znajomych, którzy są fanami różnych klubów sportowych, ale mecze czesto oglądamy razem. A już widzę co by się działo gdyby do takiego pubu przyszedł kibic Lechii albo Wisły. To równie dobrze będzie można oglądać w innych Pubach gdzie nikt nie będzie sie czepiać innego koloru szalików.

Dlaczego w Redzie nie mogą powstać "normalne" lokale na poziomie?
Czemu nie ma innych atrakcji dla młodzieży oprócz picia piwa np. klubu bilardowego albo kregli ( w normalnych cenach)?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Bo ceny wynajmu lokalu są bardzo wysokie.Zbyt mała frekwencja.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Mam w domu kilku kibiców Arki którzy jeżdżą na wszystkie mecze miejscowe a wyjazdowe oglądają w pubie w Chyloni. Ciekawe bo właśnie tam jest odpowiednia atmosfera, ekran słusznej wielkości, znajomi ze stadionu i trzeba wcześniej rezerwować stoliki bo tylu jest chętnych. W czasie meczu lokal jest jedynie dla kibiców z możliwością zjedzenia czegoś dobrego (nie tylko pizza czy frytki), obsługą kelnerską......czyli jednak można i kulturalnie!! Dlatego nie skreślałabym tak od razu podobnego pomysłu. Jedynie od właściciela będzie zależało jaki charakter nada lokalowi i dla kogo go przeznaczy......
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Patrząc logicznie kibic Wisły nawet nie pomyśli o mysleniu o wchodzeniu do pubu Arki i na odwrót. Więc na tym tle burd raczej nie będzie. Jedynym zagrożeniem sa przegrane mecze, a tych ostatnio trochę jest.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ale ja wam powiem co, u nas na akademii mamy klub studencki i są dwa stoły bilardowe, piłkarzyki, dart, gdyby to był lokal taki powiedzmy gdzie można przyjść wypić piwko, w dosyć prywatnej atmosferze (bo nie lubię takich przestronnych lokali) czy nawet skoczyć na "kapuczino" z dziewczyną bez względu na ulubioną drużynę to wtedy ok.

Ja nie mam nic przeciwko drużynie którą lubi facer, ale obawiam się, że taki lokal stanie się celem dla kibiców drużyny przeciwnej i tylko będzie miał problem.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:
Huherko pisze:nie wiem jak wy, ale ja się w arka-dres-landzie nie pojawię :D
Mam podobne zdanie. Na 90% to będzie tylko dla Redy zagrożenie. Z całym szacunkiem dla kibiców ale ten lokal przyciągnie też kiboli.
Ponadto ja mam np. różnych znajomych, którzy są fanami różnych klubów sportowych, ale mecze czesto oglądamy razem. A już widzę co by się działo gdyby do takiego pubu przyszedł kibic Lechii albo Wisły. To równie dobrze będzie można oglądać w innych Pubach gdzie nikt nie będzie sie czepiać innego koloru szalików.

Dlaczego w Redzie nie mogą powstać "normalne" lokale na poziomie?
Czemu nie ma innych atrakcji dla młodzieży oprócz picia piwa np. klubu bilardowego albo kregli ( w normalnych cenach)?
Jakie zagrożenie?? Jaki dres land pub Arki?? Ogarnijcie się trochę!!! Skąd się urwaliscie??Jak się nie orientujecie to się nie wypowiadajcie!!! Kibole (czyt. dresy) jeżdzą przewaznie na mecze Arki, tak więc w pubach rzadko je oglądają - jeśli w ogóle. Jak choćby nawet to się nic nie dzieje. Nie wrzucajcie wszystkich kibiców do jednego garnka. Ja jeżdże na każdy mecz u siebie i czasem z rzadka na wyjazdy, ale nie jestem dresem i sobie wypraszam, aby mnie ktoś tak nazywał. W dresach to chodze w domu lub jadąc na trening. Jestem kibicem Arki - żyję tym w co się klubie dzieje, na meczu dopinguje, krzycze, przeklinam, tak jak większość.

Dorma znajdź miejsce, gdzie taki lokal miałby powstać o którym piszesz?? Ja mam od dawna pomysł na typowy pub sportowy, ale w stylu angielskim z dartem, bilardem z koncertami na żywo. Tyle, że potrzeba koło 100m2, żeby to miało sens.

P.s. Mam nadzieję, iż nikogo nie obraziłem. Jeśli tak to przepraszam.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Rafik26 pisze: Jakie zagrożenie?? Jaki dres land pub Arki?? Ogarnijcie się trochę!!! Skąd się urwaliscie??Jak się nie orientujecie to się nie wypowiadajcie!!! Kibole (czyt. dresy) jeżdzą przewaznie na mecze Arki, tak więc w pubach rzadko je oglądają - jeśli w ogóle. Jak choćby nawet to się nic nie dzieje. Nie wrzucajcie wszystkich kibiców do jednego garnka. Ja jeżdże na każdy mecz u siebie i czasem z rzadka na wyjazdy, ale nie jestem dresem i sobie wypraszam, aby mnie ktoś tak nazywał. W dresach to chodze w domu lub jadąc na trening. Jestem kibicem Arki - żyję tym w co się klubie dzieje, na meczu dopinguje, krzycze, przeklinam, tak jak większość.

Dorma znajdź miejsce, gdzie taki lokal miałby powstać o którym piszesz?? Ja mam od dawna pomysł na typowy pub sportowy, ale w stylu angielskim z dartem, bilardem z koncertami na żywo. Tyle, że potrzeba koło 100m2, żeby to miało sens.

P.s. Mam nadzieję, iż nikogo nie obraziłem. Jeśli tak to przepraszam.
Ja się dziwie, że ty sie poczułeś obrażony. Przecież kibolem nie jeststeś więc o co chodzi?
Napisałam przecież, że "z całym szacunkiem dla kibiców".
A jeśli chodzi o kiboli ( może niesłusznie nazwałam ich kibolami, ale nie wiem jak ich nazwać)to mylisz się, że oni nie siedzą w pubach. Jak wracają z meczu do domu to wiele pubów słyszy, że był mecz. Przychodzą z tymi swoimi szalikami ( jakby one miały ich usprawiedliwić)nawaleni i w kilka osób szukają zaczepki szukają zaczepki. Byłam świadkiem takiej sytuacji pare razy i dla mnie w pewnym sensie to jest zagrożenie.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja się nie obraziłem. Tylko proszę, aby wszystkich kibiców nie wrzucać do jednego wora. Jest grupa kibiców, którzy niszczą wszystko nawet u siebie na stadionie pod wplywem alkoholu. Zastanawiam sie wtedy czy w domu jak wypija robią to samo. Sam na Arce, gdzie siedzę w sektorze IX bardzo często rozpoczynam doping - czasem łapie gówniarza za szmaty, jesli chce się lać na trybunach.
A kibice dzielą się na kilka grup: hooligani, ultrasy, pikniki....
Denerwuje mnie strasznie też ten problem, iż jesteśmy utożsamiani tylko z problemami i hooliganką. A tak naprawdę jesteśmy normalni. Mało jest informacji pozytywnych w mediach, iz kibice Arki zbierają pieniążki na cele charytatywne, gdzie w tym roku już po raz szósty (Akcja Zółto Niebieski Mikolaj) zrobią prezenty dla dzieci z biednych rodzin, jak i również odwiedzą domy dziecka, czy tez oddział dzieciecy w szpitalu. W mediach piszę sie tylko o negatywnych rzeczach.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Rafik - kwestia taka, że wszyscy chcielibyśmy by takowy pub sportowy powstał, i by miał samych kulturalnych klientów - prawdziwych kibiców. Ale jak sam napisałeś, są też inne grupy pseudokibiców, a nie będziesz przecież stał na bramce takiego pubu i wpuszczał tylko tych dobrych. Więc dopuki istnieją dobre i złe grupy - istnieje ryzyko, że takowy pub przyciągnie jednych i drugich (gdzie po stronie tych złych stoją jeszcze ich przeciwnicy - bo w Redzie nie mieszkają tylko fani Arki)
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:
Dlaczego w Redzie nie mogą powstać "normalne" lokale na poziomie?
Czemu nie ma innych atrakcji dla młodzieży oprócz picia piwa np. klubu bilardowego albo kregli ( w normalnych cenach)?
dorma - ile ty masz lat? klub bilard,kręgle, - w normalnych cenach? jakie to są normalne?
policzę ci coś - klub bilard
lokal przynajmniej 100m2 (przy lidlu jest do wynajęcia 150m2 za 10500cł/mc
4 stoły bilardowe = 10k
zaplecze gastronomiczne 10k
wystrój + jakieś pierdoły, instalacja elektryczna (która robi się pod lokal) i inne pierdoły lekko licząc napewno 10k
to sa koszty wstępne
utrzymaj za 10 tys zł/mc samej dzierżawy, + energia
stwórz normalne ceny ;)

albo rybki albo akwarium - albo świetny klimat, lokal, miejsce, a co za tym idzie nieproblemowi klienci = wysokie ceny
albo stawiamy na klientów, którzy są w przeważającej większości i sprzedajemy piwo za 3zł i przyjmiemy wszystko to co wejdzie i kupi browar


każdy pub który powstał w redzie zmienił się w pijalnie. (w fudzi nigdy nie byłem), ale wystarczy się rozejrzeć i z łatwością stwierdzam, że w żadnym redzkim pubie nie usiadłbym na dupe i spędził czas bo klientela straszy od wejścia.

Moim ideą jest to, by powstał pub, który jednak nastawiłby się na klienta, który zostawi 5zł za tyskie, i zostawi 10zł za guinessa stouta lanego z kega
to taka idea, ale wystarczy przejść się paroma ulicami redy by zobaczyć jakie są lokale - lokale odpowiadają gustom klientów. a jakie mamy gusta klientów - takie mamy pijalnie

Chciałbym zawęzić grono klientów i stworzyć coś sensownego
Pozdrawiam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

to ja mim owszystko nalegam byś Fudzi odwiedził, zresztą sam wygląd zew. już o czymś świadczy (lokalu a nie ludzi, zeby sie potem ktos mnie uczepił :) ). Mimo to facer, Twoje opinie mogą sie podobać... i dodam, że w Fudzi tez piwo za 5 zł, najtansze chyba 4,5 zł obecnie, i jak chodzę tam od 3 może 4 lat, tak nigdy i nigdzie nie widziałem tego co "nielegalne", a już wogóle zadnej bojki. Polecam Ci koniecznie, bo wystój wewnątrz i szczegóły o które naprawdę się tam dbą, są świetne jak na nasze miasto:)

ps. nie znam ani właściciela, ani barmanki na tyle by ten lokal reklamować, to tylko moja opinia, zreszta w weekendy ludzie tam stoją, bo nie ma gdzie usiasc:) to juz o czyms swiadczy
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

na jakiej to ulicy?
ODPOWIEDZ