Gastronomia i kulinariaVerona

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post19 gru 2009, o 15:10

jakoś tak nie znalazłem tematu poświęconego Veronie, która jakby nie patrzeć ma świetną renomę i 2 "donosicieli" jednocześnie:)

Od siebie dodam, że pierogi z mięsem.. są tam śwetne, sztuk 10 (w menu podali, ze 8), naprawde miodzio:)
Znam to forum

Znam to forum
Post19 gru 2009, o 16:10

Na ile jest potwierdzone info o przenosinach lokalu ma Ciechocino ??
Oby nie bo teraz mam moją ulubioną pizzerię pod nosem :-)
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post19 gru 2009, o 17:45

na bank. mozesz zapytać Państwa, którzy prowadzą lokal.
Wygadany Lider

Wygadany Lider
Post21 gru 2009, o 16:21

Stracą chyba w ten sposób klientów z Semeko.
Lider Forumowicz
Reda / Gdańsk

Lider Forumowicz
Post21 gru 2009, o 20:28

no... jak czas oczekiwania na pizze sie nie zmieni... to mi sie nie bedize opłacało czekać godziny na pizze... tak to od biedy można było się przejść i zamówić.
Wygadany Lider

Wygadany Lider
Post22 gru 2009, o 12:09

i trzeba bedzie płacic za dostawe. Do tej pory chyba to osiedle miało za darmo dowóz
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post22 gru 2009, o 21:44

Też słyszałam , że lokal się przenosi do dawnej karczmy królewskiej w Redzie Ciechocinie
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post22 gru 2009, o 21:45

bardzo to smutne bo dobre jedzonko maja
Częsty Bywalec
Reda

Częsty Bywalec
Post22 gru 2009, o 23:35

Ja osobiście jadlam w Veronie raz i to jedyny.. Po ujrzeniu Pani "kucharki" (czy kogoś w tym sensie) wygladajacej z zaplecza z papierosem w ustach przeszła mi ochota na spożywanie ich smakołyków..
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post2 lut 2010, o 10:46

Witam wszystkich!Jestem stałym klientem Verony i wiem że osiedle SEMEKO o dojazd martwić się nie musi, gdyż będzie bez zmian:)! Faktem jest że w Veronie czasem trzeba długo poczekać na jedzenie, ale ja stawiam na jakość:D! A najlepiej zadzwonić 2 godzinki wcześniej i zamówić na konkretną godzinę i na pewno dowiozą na czas:)! Zapraszam wszystkich klientów pizzerii Verona na otwarcie nowego lokalu przy ulicy Puckiej(stara Karczma Królewska) 10 lutego o godzinie 11:)! Przewidziane są liczne promocje - taką informację dostałem od właścicieli:)
Hagrid
Znam to forum

Znam to forum
Post2 lut 2010, o 11:08

Jak ja lubię takie posty.
Lider Forumowicz
Reda / Gdańsk

Lider Forumowicz
Post2 lut 2010, o 11:11

nie stać Was na reklamę tutaj?
Znam to forum

Znam to forum
Post2 lut 2010, o 11:15

No co ty zaraz kolega napisze że to czysty przypadek iż zarejestrował się 30 minut temu i pierwszy post to wychwalanie tej jedynej słusznej pizzerii a drugi to obrzucenie błotem innych lokali w Redzie.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post2 lut 2010, o 12:40

nie obrzuciłem błotem, zresztą mój post jest taki sam jak pozostałe posty innych forumowiczów:)!
Hagrid
Lider Forumowicz
Reda / Gdańsk

Lider Forumowicz
Post2 lut 2010, o 13:27

A co powiecie na odwiedzenie nowej zachwalanej przez Hagrida Verony;] Może Hagrid też wpadnie i załatwi nam jakieś powitalne piwko za free;)) skoro ma takie informacje z pierwszej ręki od samych właścicieli;) hm??
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria