Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Verona

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Verona to ulubiony lokal mojej młodszej córki, no i lubię ich pizze. Szkoda, że już nie będzie "po drodze".
Eugenia
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Prawda szkoda że się przenieśli ale nie ważne gdzie są ważne że można dalej zamawiać a na dobre jedzenie warto poczekać a pozatym na Pucka nie jest wcale tak daleko.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jedna rzecz co działa na ich niekorzyść, jeśli chcą organizować imprezy na większe ilości osób to tylko 2 toalety.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Oj byłam nawet na weselach które były organizowane na salach gdzie były 2 toalety po jednej na dana płeć i jakos nie było problemu a było po 80 i wiecej osób.
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Chyba nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :o nowy lokal Verony calkiem fajny ! wieczorem fajny klimat ! galeria na stronie www.pizzeria-verona.pl
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja bym jednak radził wykupić płatne ogłoszenie. :D
joyavenue

14 lat temu

długi pisze:Ja bym jednak radził wykupić płatne ogłoszenie. :D
i skusić jakąś promocją :)
kopapika
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

joyavenue pisze:
długi pisze:Ja bym jednak radził wykupić płatne ogłoszenie. :D
i skusić jakąś promocją :)
Poco im promocja? ich jedzonko jest doskonała promocją. Bywam w różnych restaracyjkach i jadałam to i owo, ale szczerze nic mi tak niesmakuje jak ich "cripsy" (z kurczakiem, ogórkiem i sosem czosnkowym, mmmmm....)
kopapika
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

adam pisze:Verona to ulubiony lokal mojej młodszej córki, no i lubię ich pizze. Szkoda, że już nie będzie "po drodze".
Teraz ja mam po drodze, hihi (bez urazy) :D
PiotrJan
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jadłem Pizze z Verony, ale nie powiem abym był zadowolony.
jacek-jequ
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

pizza pyszna dania obiadowe tez ale zniesmaczyla mnie kolejna podwyzka cen pizzy jaki platnosc za dojazd na osiedle przy mlynie gdzie wczesniej bylo free - szkoda tez ze nie ma zadnych promocji dla stalych klientow czy tez rabatow - mysle iz powinni o czyms takim pomyslec
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wczęniej Verona była praktycznie na osiedlu Przy Mlynie więc nie ma się co dziwić, że teraz jak sa na Ciechocinie to jest opłata za dwóz. Ja na Spokojną płacę 1 zł. To i tak najmniej ze wszystkich pizzeri. La Strada jest zaraz obok a bierze 2 zł
pawelb
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zamawiał ktoś może pizze z kurczakiem? Bo biały kurczak (a nie to ciemne świństwo, co w niektórych pizzeriach nazywają "kurczakiem") staje się powoli ewenementem. W Redzie po tym jak "Rzym" przywiózł mi ostatnio b. kiepską pizze (kiedyś zawsze było ładne białe mięso), chyba trudno znaleźć jakąś alternatywę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie chodzi o kolor mięsa ( bo kurczaka powinien być biały, lub lekko różowawy po usmażeniu) tylko o przyprawy jakie się dodaje. Niestety mam ten sam problem, bo nie lubię curry, a mam wrażenie, że w każdym lokalu się to dodaje do kurczaka i na pizze i na kotlety do sałatek z kurczakiem. Ewentualnie przyprawę do gyrosa.
Nie wiem skąd wszędzie taka tendencja (poza oczywiście zatuszowaniem nieświeżości mięsa)
pawelb
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dla mnie jednak kolor mięsa często odzwierciedla jego późniejszy smak (lub świeżość), bo naprawdę nawet w pizzy hut zdarzyło mi się dostać czarne coś, co oczywiście smaczne nie było... stąd moje wyczulenie w tym zakresie.

Przyprawy, no cóż, aż tak mi to nie przeszkadza, oczywiście w rozsądnych ilościach.
ODPOWIEDZ