Gastronomia i kulinariaPizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Znam to forum

Znam to forum
Post9 lut 2010, o 16:50

W miejsce Verony powstanie pizzeria o nazwie "Lusia" tak samo jak sklep spożywczy na dole. Ciekawe co zaproponują.
Znam to forum
Reda

Znam to forum
Post9 lut 2010, o 19:11

myślę, że jakąś pizzę! ;)
Znam to forum
Reda

Znam to forum
Post9 lut 2010, o 19:18

nie, no sorry, głupi żart;)

ważne, żeby nie była to "jakaś" pizza, tylko taka, która zaspokoi gust okolicznych mieszkańców. A verona postawiła poprzeczkę na pewnym poziomie (może nie jakimś tam bardzo wysokim, ale całkiem dobrą pizzę serwowali), więc konkurencja będzie musiała teraz sprostać wyzwaniu... .

ja w każdym razie dalej będę korzystać z usług verony, szczególnie, że będę mieć do niej jeszcze bliżej. :D
Znam to forum

Znam to forum
Post9 lut 2010, o 21:33

lena napisał(a):myślę, że jakąś pizzę! ;)

Żart dobry, dlaczego od razu głupi :D

Chodziło mi o to właśnie "jakąś", żeby była smaczna a nie "jakaś".

Pozdr.
Wygadany Lider

Wygadany Lider
Post10 lut 2010, o 12:21

No proszę. Właściciele się połasili, wywalili Veronę aby sami otworzyć pizzerię :) Zobaczymy co zaoferują
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post14 lut 2010, o 13:28

heh spójrz z 4 posty wyżej:)
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post14 lut 2010, o 14:07

Racja, nie zauważyłem.
Bywalec
Przy Młynie

Bywalec
Post20 lut 2010, o 19:48

Przejrzałem właśnie ulotkę "Lusi"... nazwy pizz bardzo wyszukane:) Kunegunda, Janek itd itp... już widzę minkę mojej żony jak mówię przez telefon: proszę 2 razy Kunegundę i raz Janka :P heh
Moderator
Reda

Post21 lut 2010, o 01:18

A jak tam ceny? Im ładniejsze imię, tym drożej?:P
Bywalec
Przy Młynie

Bywalec
Post21 lut 2010, o 08:22

Dokładnie, chociaż i w górnych granicach cenowych znajdują się niezłe okazy... he
Znam to forum
Reda

Znam to forum
Post21 lut 2010, o 13:46

Skąd dorwałeś ulotkę?!? :D chętnie bym sobie przejrzała... możesz wrzucić na forum jakieś zdjęcie czy coś? ;)

Kiedy ruszają na podbój rynku gastronomicznego w Redzie:> ?
Bywalec
Przy Młynie

Bywalec
Post21 lut 2010, o 17:36

Ulotkę znalazłem w skrzynce, a z tego co jest napisane na niej, to już można składać zamówienia. Ulotkę można już znaleźć w klatkach SEMEKO :P
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post21 lut 2010, o 18:41

na Spokojnej od wczoraj też
Bywalec
Przy Młynie

Bywalec
Post21 lut 2010, o 19:20

A najlepsze jest to, że ulotka bardzo podobna do ulotki z Verony - pozycje, skład wydaje mi się, że nazwy są tylko pozmieniane - moze jakieś złamanie prawa autorskiego ?:)
Częsty Bywalec

Częsty Bywalec
Post21 lut 2010, o 21:48

gizboy napisał(a):Przejrzałem właśnie ulotkę "Lusi"... nazwy pizz bardzo wyszukane:) Kunegunda, Janek itd itp... już widzę minkę mojej żony jak mówię przez telefon: proszę 2 razy Kunegundę i raz Janka :P heh

I tak najlepsza nazwa pizzy jaką słyszałem to: "śmierdząca skarpeta" czyli pizza z czterema rodzajami sera
Następna strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria