Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Wytrwali tyko dlatego, że mają dobra lokalizację i nie płacą wynajmu. To co się dzieje w tym sklepie - asortyment, ułożenie, ogólny wygląd, brak możliwości płacenia kartą itp woła o pomstę do nieba Zawsze idę gdzie indziej mimo , że mam do Lusi najbliżej - no chyba że po piwko albo fajki.

Pizzeria to samo - tanio i to ich jedyna zaleta. Raz pizza jest całkiem znośna a raz nie do zjedzenia. Mimo wszystko raz na jakiś czas zamówię ze względu na cenę, po uprzednim poinstruowaniu pracownika, że ma być dobrze wypieczona

Sądzę tez, że ich jedyną przyczyną "sukcesu" jest to, że nie muszą płacić wynajmu i właściciel sam jest jednym z pracowników co bardzo mocno ogranicza koszty.

Sądzę, że dom bankietowy czy co to tam powstanie będzie w podobnym standardzie.
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Ja 2 razy pod rzad zamowilam pizze i ciasto bylo surowe. Nie mowiac o tym, ze w smaku pozostawiala wiele do zyczenia, a mieso z kurczaka..bylo obrzydliwe, na pewno nie byla to piers z kurczaka, wygladalo jak pieczarka. Podejrzewam, ze byly to resztki np. z ugotowanego kurczaka. Nie kupuje juz w pizzeri, wole drozej zaplacic i zjesc ze smakiem. A do sklepu ide z koniecznosci, gdy wszystko inne zamkniete, moze raz na 2 miesiace. A zaznaczam, ze mam najblizej.
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Johny Bravo pisze:
sad1 pisze:
Ja nie wyszłam zadowolona , gyros ze skórek od kurczaka lub z resztek z kurczaka fuj ,
Powiem szczerze, że kiedyś pizze zamawiałem tylko z Lusi...
Niestety od prawie roku omijam ten lokal szerokim łukiem!!!
Kiedyś pizza z kurczakiem była z piersią kurczaka - ładne bielutkie mięsko, później.. wyglądało to tak jak jakieś resztki nieobgryzione od udek ... poszarpane mięso ze skórkami..
Dwa razy się naciąłem - więcej już nie zamówiłem pizzy u nich!
Teraz tylko LaStrada!

Mialam to samo obrzydliwe mieso. Nie zamawiam tam juz kilka lat.
ODPOWIEDZ