Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wkoncu kazdy ma inne kubki smakowe wiec o gustach i smakach sie nie dyskutuje :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lusia jest OK. Kilka razy zamówiłem pizze, dania obiadowe oraz makarony. Było OK. Inna sprawa, że tylko do nich mam numer telefonu i menu. Kupowałem kiedyś w LaStrada lecz pewna sytuacja spowodowała, że nigdy więcej nic tam nie kupię.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mówisz o Karczma Rzym pisząc Lusia ?
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dobre, byłem tam kiedyś, z 10 lat temu. Jeszcze nie mieszkałem w Redzie. Nie pamiętam już jakie miałem wrażenia smakowe. Ogólnie to nie jestem zwolennikiem szybkich posiłków. Korzystam z tego typu restauracji prawie wyłącznie jak mam głodnych gości. Na obiady najczęściej jeżdżę do Dworku w Ciechocinie. To miejsce polecam.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Lubilam verone ale niestety cos sie stalo jak sie przeprowadzili i pizza juz nie taka, po pierwsze nie okragla dwa razy po przeprowadzce dostalam pol pizzy (jajo zamiast kola) albo pare cm sera a reszta samo ciasto

Co do Lusi jest coraz lepsza jednak ma suche ciasto, bardzo suche ciasto, ale jest za kazdymr azem co raz lepsze, i zauwazylam ze zaczeli dodawac ser, bo jak moj chlopak wzial pizze Z PODWOJNYM SEREM to sera niebylo wogole widac ani czuc ;/ a 5zl wiecej zaplacil ale to byly pierwsze dni otwarcia lusi. Jeden minus nigdy nie zamawiam gotowej kompozycji zawsze musze brac pizze twoja fantazja i sama ukladac

Natomiast pomarancza jest super jesli chodzi o roznorodnosc sosow na ciasto (ostry, pomidorowy, smietanowy) i maja ciekawe kompozycje smakowe, moja ulubiona to serowa poprostu pyszna (+pieczarki), natomiast bardzo mnie ciekawi ich nowa pizza carbonara ;]
Szczerze kazda ich pizza brzmi ciekawie... zastanawiam sie czy na jakie kolwiek zamowienie niezamowic tam

LA strada.... po dostaniu pizzy z zepsutym kurczakiem, spalonego makaronu carbonara i chszatek w prawie kazdym mielonym (uszka, lasagne) to niezamawiam , zreszta niemaja dobrego amu ale to moje zdanie

Karczma niebylam ;]

Sowilo, dwa razy zamowilam omlet z sosem POMIDOROWYM I pieczarkami miesem itp
Raz dostalam byl pyszny,ale kelnereczka sie zagadala i dostalam go 40 minut po przyzadzeniu zimny !! ODpiekalam w mirofali bo juz zamykali
Za drugim razem dostalam zamiast z sosem TO Z KETCHUPEM ;/ zenada
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ta Lusia ma jakąś strone www ?
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Raczej nie. Korzystam z ich ulotki.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Oni!cio? pisze:Jeden minus nigdy nie zamawiam gotowej kompozycji zawsze musze brac pizze twoja fantazja i sama ukladac
To ja mam inny sposób. Wybieram sobie pizze i zamieniam sobie odpowiednie skladniki na takie jakie chce bo to jest bezpłatnie. Przynajmniej w La Stradzie mi zamieniają bezpłatnie. Z tym, że zamieniasz warzywa na warzywa i mięso na mięso. I nie płacę więcej za dodatki ani tez za najdroższą na liście pizze.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oni!cio? pisze:
Natomiast pomarancza jest super jesli chodzi o roznorodnosc sosow na ciasto (ostry, pomidorowy, smietanowy) i maja ciekawe kompozycje smakowe, moja ulubiona to serowa poprostu pyszna (+pieczarki), natomiast bardzo mnie ciekawi ich nowa pizza carbonara ;]
Szczerze kazda ich pizza brzmi ciekawie... zastanawiam sie czy na jakie kolwiek zamowienie niezamowic tam
też uważam, że pomarańcza jest eksta!!!! pycha pizza, pycha mają carbonarę, a pierogi - rewelacyjne :)
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Pizze mają w Lusi dobrą ale dojazd za drogi... 8zł na Moście Błota to baaaardzo dużo!! Gdzie w Karczmie Rzym mają 3 zł....
nnad
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

dodam jeszcze, ze pizza była ciepła i bardzo szybko wystygła....
antybit
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ma ktoś nr telefonu do Pizzeri Lusia ???? nie mogę znaleźć na necie a z domu nie chce się wychodzić pozdro all
wojgol1
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Lusia 587364444
zamawiałem też z restauracyjki Babci Krysi, ale strasznie długo przygotowywali.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

dzisiaj zamawialem pizze i niestety zmienila sie salami - chyba innej firmy biora i szczerze za dobra nie jest, a szkoda bo salami byla bardzo dobra jeszcze w zeszlym tygodniu.. mam nadzieje, ze wroca do poprzedniej
pozdr
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie przypadła mi do gustu,spieczona,cienka i ta najwieksza i tak mniejsza niż w Lastradzie.
ODPOWIEDZ