Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

gizboy pisze:Oczywiście Anika masz racje wg powiedzenia : "Wolność Tomku w swoim domku", ale istnieją granice dobrego smaku...wg mnie skopiowanie ulotki, nie chodzi już o wygląd, o jakieś znaki szczególne, czy nawet zamianę nazw na imiona - rzecz gustu, ale nawet o skopiowanie pozycji, bez zmiany kolejności. Napiszę tak, autor ulotki Verony może mieć dużo do zarzucenia Lusi...kłania się tu prawo autorskie.
A na temat pizzy nie ozywam się bo jeszcze nie zamawiałem.
ja nie pisałam nic na temat ulotki - bo jej nie widziałam. Miałam na myśli kwestie tego, że "właściciele połąsili się na kasę" "wyrzucili Veronę", itd..
Poza tym , gdyby tak spojrzeć po innych pizzeriach - poszczególne pizze mają raczej te same/ b. podobne składniki,a różne nazwy. Więc naprawdę nie wiem, czemu się tak wszyscy oburzają..
Anika
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

a ja jeszcze tylko dodam...BYŁEM, JADŁEM I PÓKI CO POLECAM:)! Jedzenie jest bardzo dobre i warto iść chociaż ze względu na ceny:)! a i lokal jest bardzo przyjaźnie urządzony:)
Hagrid
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Hagrid pisze:a ja jeszcze tylko dodam...BYŁEM, JADŁEM I PÓKI CO POLECAM:)! Jedzenie jest bardzo dobre i warto iść chociaż ze względu na ceny:)! a i lokal jest bardzo przyjaźnie urządzony:)
Wreszcie jakiś merytoryczny post :)
Anika
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

długi pisze:Już po pierwszej degustacji pizzy ala Lusia nr 12 Olaf :-) Czas oczekiwania znośny 30 min (miało być 45 min) bo niedziela i świeżo otwarte więc pewnie mieli dużo zamówień. Sama pizza OK podobna do Verony tak jak ulotka którą dostałem w sklepie na dole. Ceny moim zdaniem dosyć konkurencyjne. A z tym kopiowaniem ulotki to bez przesady co można więcej wymyślić, ewentualnie zmienić nazwy.
Anika1708 pisze:
Hagrid pisze:a ja jeszcze tylko dodam...BYŁEM, JADŁEM I PÓKI CO POLECAM:)! Jedzenie jest bardzo dobre i warto iść chociaż ze względu na ceny:)! a i lokal jest bardzo przyjaźnie urządzony:)
Wreszcie jakiś merytoryczny post :)
Drugi zaraz po moim :D
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wszystkie posty tutaj napisane, odnoszą się do meritum sprawy - pośrednio lub bezpośrednio dotyczą wątku
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zgadzam się
Wojtek
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak wynajdą sposób, żeby dowieźć ciepłą pizzę, to zamówię od nich jeszcze raz. Poza tym pizza nie odbiega od normy, choć kucharz chyba dopiero się uczy...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Komentarz na gorąco;) Zamówiłem sobie pizze dużą na kolację, na plus: cena, szybkość dowozu, jakość - smak całkiem spoko;) natomiast jak dla mnie minusem jest ciasto, jest za cienkie... składniki jak na tą cene wydaje mi się, że ok. Średnio się najadłem;)
Następnym razem bede probować dań obiadowych:)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

qrcze..a do mnie jeszcze nie dotarła ulotka i jakoś nie mam okazji zamówić do domq.. a do lokalu nie chce mi się isć :(
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

mój brat sam wziął ulotkę;p bo do mnie też nie dotarła;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

A ja dziś nie ogladałam telewizji bo mi pilota pod nos nie podali :).
No przecież przechodząc można sobie wziąć. Są nawet w sklepie na dole. Mieszkacy Semeko chyba tamtędy czasem przechodzą.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:A ja dziś nie ogladałam telewizji bo mi pilota pod nos nie podali :).
No przecież przechodząc można sobie wziąć. Są nawet w sklepie na dole. Mieszkacy Semeko chyba tamtędy czasem przechodzą.
pozostawię to bez komentarza.. (..)
Anika
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

"-laska możesz otworzyć drzwi??
- ja? ja przedwczoraj ściszałem telewizor" ;)
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

partagas pisze:"-laska możesz otworzyć drzwi??
- ja? ja przedwczoraj ściszałem telewizor" ;)
- hehehehehe "chłopaki" nie do zdarcia - w końcu trzeba wiedzieć co się chce najbardziej w życiu robić :wink:
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jadlam i powiesz szczerze NIC SPECJALNEGO !!! ceny moze i dosc niskie ale w smaku nic ciekawego ! po prostu na semeko otworzono nowy lokal bez rewelacji tak samo jak pomarancza czy sowilo.... ja i tak zamawiam zawsze z karczmy rzym albo z verony bo chodzi tu chyba o smak a nie o cene prawda? :) a co do ulotki he swiadczy to tylko o inteligecji nowego wlasciciela ! z gory na dol sciagnieta z verony hehe smiech na sali !!!! a nazwy ? hehe poprosze jedna duża Grażyne na 21 :lol:
ODPOWIEDZ