Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Eugenia
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tak to prawda powracając do ulotki Lusi mają te same pizze to znaczy składniki jak ma Verona tylko nazwy pozmieniane to samo przy nalesnikach od góry do dołu te same. Troche nie ładnie ze strony własciciela.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Już po pierwszej degustacji pizzy ala Lusia nr 12 Olaf :-) Czas oczekiwania znośny 30 min (miało być 45 min) bo niedziela i świeżo otwarte więc pewnie mieli dużo zamówień. Sama pizza OK podobna do Verony tak jak ulotka którą dostałem w sklepie na dole. Ceny moim zdaniem dosyć konkurencyjne. A z tym kopiowaniem ulotki to bez przesady co można więcej wymyślić, ewentualnie zmienić nazwy.
Ostatnio zmieniony |22 Lut 2010|, o 10:35 przez długi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Moim zdaniem pizza z Veory była lepsza ciasto było grubsze . Czas oczekiwania ten sam , ale nie stety pizza nie była za ciepła. Ja na pewno już nie zamówie ;-)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

bede musiał wyprobować na dniach:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:na Spokojnej od wczoraj też
Hej.. A u mnie nie było :/
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

nie dość że właściciel wyrzucił Veronę ( bo nie prawdą jest to że skończyła się umowa), to jeszcze był tak chamski że ulotkę pizzy skopiował a naleśniki też się niczym nie różnią....żałosne zachowanie...nawet na zrobienie ulotki go nie stać...
Hagrid
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

a żeby nie było że jestem stronniczy, to jadłem pizzę i muszę przyznać że mi smakuje:)! niby to samo ale inne:)! tylko sosy jeszcze nie za bardzo są, ale przypuszczam że i to dopracują:)
Hagrid
Eugenia
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja też jestem ciekawa jak smakuje u nich pizza ale napewno chcą dorównać Veronie więc nie dobrej pizzy nie będa serwowali i na początek aby zdobyć klientów będa się bardzo starać.
Eugenia
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A co do kopiowania ulotki to własciciel mógł się bardziej postarać fakt co tu dużo wymyślać wszędzie i tak to samo ale żeby aż tak te same numerki pizzy zarówno na ulotce Verony i te same pod inną nazwa u Lusi naprawde żałosne. Nie dość że wywalił Verone ze chciwości na pieniądze to jeszcze podobna ulotka już mi się nie podoba aż tak chamskie zachowanie.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tak to się dzieje z wynajmowanym lokalem-jak się interes rozkręci to won -tak robi większość włascicieli,którzy sami nie mają pomysłu/ze mną było tak samo -wynajełam sklepik ,rozkreciłam i gdy już miałam wychodzić na prostą to włascicielki mamusia wróciła i sama siedzi w sklepiku z tym samym asortymentem/ teraz gdybym miała wynajmować coś wolałabym zapłacić prawnikowi za umowę ,która zawierałaby klauzulę ,że przez np.2-3 lata nie może być w lokalu podjeta ta sama działalnośc niż znowu zainwestować i zostać z niczym
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Eugenia pisze:Nie dość że wywalił Verone ze chciwości na pieniądze
Generalnie ich lokal i mogą sobie robić, co chcą. Poza tym nie dziwi mnie fakt, że ludzie w obecnych czasach szukają różnych możliwości, aby zarobić.
Co do podobieństwa ulotek - jeszcze nie miałam okazji sprawdzić.
Anika
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Hagrid pisze:nie dość że właściciel wyrzucił Veronę ( bo nie prawdą jest to że skończyła się umowa)
Umowa nie musi się skończyć, istnieje coś takiego jak "okres wypowiedzenia"..
Co Wy tak wsiedliście na tą Lusię? Jak Wam się nie podoba, to po prostu tam nie zamawiajcie i tyle..
Anika
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Oczywiście Anika masz racje wg powiedzenia : "Wolność Tomku w swoim domku", ale istnieją granice dobrego smaku...wg mnie skopiowanie ulotki, nie chodzi już o wygląd, o jakieś znaki szczególne, czy nawet zamianę nazw na imiona - rzecz gustu, ale nawet o skopiowanie pozycji, bez zmiany kolejności. Napiszę tak, autor ulotki Verony może mieć dużo do zarzucenia Lusi...kłania się tu prawo autorskie.
A na temat pizzy nie ozywam się bo jeszcze nie zamawiałem.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

heh prawa autorskie z pizzą niewiele mają wspólnego. Niech dopiszą do ulotki "opracowane na podstawie menu pizzerii Verona":):)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Chodziło mi o prawo autorskie do tekstu menu i wyglądu :)
ODPOWIEDZ