Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
rasemene
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Mnie też nie smakowała - trochę jakaś taka... tłusta mi sie wydawała, nie wiem czemu :P
Rudy
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

znacie tego kaspra ? trzymajcie sie z dala od niego , wnerwia tylko ludzi
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zamawiałem już kilka razy z Lusi, i tak szczerze ja np. jestem zadowolony, zarówno z ceny,smaku pizzy jak i czasu dowozu zamówienia. Porównywałem ceny z innymi pizzeriami, i przeważnie każdy sobie życzy dodatkowo za dojazd itp.,więc to tylko moje osobiste zdanie,że Lusia jak najbardziej dla mnie jest oki. Wiadomo,że są gusta i guściki, więc wszystko to kwestia smaku:)
Habibi
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Zaczeli doliczać 1zł za karton, a niby dostawa gratis na cenniki nie ma mowy o opłacie za opakowanie...
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W końcu udało mi się skosztować pizzy z Lusi i jak na mój gust bardzo dobra - na cienkiem cieście, dodatki porządnej jakości, wyszłam najedzona i zadowolona:P
emma
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jeśli macie ochotę wyszukać pizzerii u siebie w mieście polecam portal www.mypizzeria.com
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

byłam , zjadłam i bardzo mi smakowało ...byłam z moimi i siostry dziećmi uczcić zakończenie roku ,,,rokrocznie staramy się jakoś fajnie zamknąć rok szkolny ....tym razem przyjechałam ze swoimi dziecmi do Redy do mojej siostry...Pizza pycha ,lokal fajny no ale wystrój bardziej pasujący do restauracyjki niż pizzerni ...Czego mi w Redzie brakuje ...dobrej lodziarni np. "Marioli".
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dobrej lodziarni w Redzie to nie znam, ale w Tiramissu mają lody gałkowane... ale ich wybór jest niewielki

W Burger Kingu mają też lody http://www.burgerking.com.pl/menu/cos_slodkiego.html

ale żeby nie było całkowicie obok tematu, to napiszę, że też byłem w Lusi i jest nawet fajnie... tylko akurat ja miałem czas oczekiwania bardzo długi... ale było ok

choć Łosoś był bardzo, bardzo mały, za to przekładaniec (dwa rodzaje mięs), czy jakoś tak był sporawy... z pewnością tam wrócę
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A gdzie jest Tiramisu???
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

natkare pisze:A gdzie jest Tiramisu???
No właśnie, totalnie nie kojarzę tego miejsca, choć Redzianką jestem od dawna.
A co do wystroju Lusi to jest tragiczny, totalny chaos i brak spójnej koncepcji co do stylu tego miejsca. Pizzę za to mają smaczną :D
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tiramissu jest w Aquasferze :)
to cukiernio piekarnia, gdzie jest duży wybór ciast, lody i można na miejscu wypić kawkę w towarzystwie przyjaciółki (mają chyba z 3 stoliki) :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

natkare pisze: Czego mi w Redzie brakuje ...dobrej lodziarni np. "Marioli".
Lody na gałce można kupić też w Sabince ( tak się chyba nazywa o ile dobrze pamiętam) - cukierni na ul. Mickiewicza. Trochę smaków do wyboru jest
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Wicek pisze:Tiramissu jest w Aquasferze
to cukiernio piekarnia, gdzie jest duży wybór ciast, lody i można na miejscu wypić kawkę w towarzystwie przyjaciółki (mają chyba z 3 stoliki)
była w Aquasferze, przenieśli sie bodajże na Jana Pawła
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

mira_belle_ pisze:W końcu udało mi się skosztować pizzy z Lusi i jak na mój gust bardzo dobra - na cienkiem cieście, dodatki porządnej jakości, wyszłam najedzona i zadowolona:P
Ja nie wyszłam zadowolona , gyros ze skórek od kurczaka lub z resztek z kurczaka fuj , surówka kupna , sama mogę taką kupić w każdym sklepie , dziękuje więcej tam nie wejdę.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bo z miesem u nich bywa różnie, genealnie bardzo lubie ich pizze z kurczakiem, ale parę razy miałam wrazenie, że dostałam kure zmieloną z kurnikiem niestety To samo było z surówkami, czasem były świeżutkie, a czasem jakaś dziwna kapusta.
ODPOWIEDZ