Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Pomarańczna na Osiedlu Przy Młynie ma super pizzę. Powiedzmy prównywalną z Veroną żeby nie być posądzany o reklamę (dla mnie lepsza ta z Pomarańczy) ale czasem dostawy nigdy nie przebijecie pizzeri która jest na miejscu czy to Pomarańczy, Sowilo lub Lusi.. O opłacie za dostawę już nie wspomnę (1 zł)
Po co ta napinka ?.Znam odpowiedź. Wystarczy tylko spojerzeć w pierwsze dwa posty nowego usera na forum i wszytsko staje się jasne :-)
Ostatnio zmieniony |11 Maj 2010|, o 11:53 przez długi, łącznie zmieniany 1 raz.
joyavenue

14 lat temu

Dokładnie, co to za napinka? Może lepiej w Veronie jakąś fajną promocję wprowadzić, wtedy chętnie się przejdę...
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

No jak widac bledem bylo rejestrowac sie na naszym forum :shock: . Forum jest po to zeby wyrazac swoja opinie i zdanie na rozne tematy ktore nas interesuja !!! a to ze zainteresowala mnie sprawa Verony i napisalam swoja opinie odrazu przypisano mi reklamowanie hehe załośni jestescie !
PS. ale ja GŁUPIA JESTEM ZAREKLAMOWALAM TEZ CHYBA JANKAR W SWOJEJ WYPOWIEDZI !!
z gory wszystkich przepraszam !
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Apeluję do obu stron o wyluzowanie. Cieszy nas, że użytkownicy forum dbają o obiektywizm innych forumowiczów ;), ale myślę, że można nowym osobom dać szansę na wypowiedzenie się w większej liczbie wątków.

Kasia33: Nikt tutaj nie jest "żałosny", nie ma co się denerwować ;).
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zamawiałam pizzę z Lusi i generalnie... smakuje.. Minusem jest to, że rzeczywiście jest raczej ciepława niż gorąca. Pewnie wynika to z faktu, że jest na cienkim cieście.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Czy ktos ma jakieś informacje o organizacji u nich imprez okolicznościowych? Dają radę? Jedzenie inne niz pizza też jest dobre?
Agamtb

13 lat temu

Pizzy tam nie jadłam, ale za to w sklepie na parterze mają pyszne pieczywo... Świeży bochenek chleba (chyba z piekarni z Pucka) z chrupiącą skórką....pyyyycha :)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Witam

Zorganizowałem w pizzerni Lusia w tym roku komunię dla syna.
Co mogę powiedzieć, najważniejsze chyba to, że goście byli zachwyceni.
Staram się zawsze postawić wyważoną ocenę.
Lokal, własciciel i obsługa mile mnie zaskoczyli.
Bardzo wysoko oceniam jakość, wygląd, a przede wszystkim smak przygotowanych potraw.
Bardzo dobra atmosfera, sprawna obsługa.
Bardzo dobry kontakt z właścicelem, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
Z czystym sumieniem polecam każdemu, a i sam nie poprzestane na tej imprezie.
Śmiało powiem Pizzernia Lusia dobra na każda imprezę, jeszcze raz polecam.
Awatar użytkownika
sakada
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Verona była pyszna Lusia jest marna. Dostałam pizze po 60 (miało być do 40) minutach i to zimną. Placek po cygańsku był bez smaku. Chociaż trzeba przyznać, że ceny przystępne. Więcej tam nie zamawiam.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Verona była moją ulubioną pizzerią ;) Żarcie z Lusi nie jest złe (pizza). A co do przejęcia lokalu Verony, skopiowania ulotki itp to się nie wypowiadam bo dla mnie jest to chamstwo polecieć na czyjejś opinii.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Wydaje mi się, że Lusia nigdy nie będzie miała opinii Verony. Co do ulotki, wyraziłem swoje zdanie wcześniej, co do menu i jakości dań - stwierdzenie nie jest złe jest jednym z najdelikatniejszych określeń. Przykładem może być pizza która jadłem nie dawno - dowóz około 60 minut, zimna, składniki zamrożone, taka ciepła klucha.
Awatar użytkownika
sakada
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Verona miała pyszną pizzę. Co do Lusi ulotka mnie powaliła. Nazwy mają cudowne, ktoś się naprawdę postarał ;) O przejęciu lokalu po Veronie słyszałam różne niefajne plotki, ale do rzeczy - zamówiłam tam 2 razy - pizzę (przyjechała po godzinie zimna, raczej bez smaku) i placek cygański w lokalu -> dużo mięsa (+), tanio (+) i... niestety znowu bez smaku. Co z tego, że duża porcja jak nie mam ochoty jej zjeść :/ Podsumowując - nie odradzam, ale też nie polecam. Dobry lokal dla kogoś kto nie lubi przypraw.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dziwne, ja zamawiałam w ostatnim krótkim czasie 2 razy i dostałam swoją pizzę zgodnie z czasem, do tego była ciepła (a to że w domku szybko stygnie wynika chyba z tego, że jest robiona na cienkim cieście, więc to raczej normalne?). Generalnie uważam, że pizza nie jest zła. Ale tak to jest: ile osób, tyle opinii :)
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Hmmm, co do pizzerii to zdecydowanie jestem wierna Pomarańczy, natomiast w Lusi zdarzyło mi sie kilka razy zjeść obiad i musze przyznać, że dania były naprawdę smaczne. Do tego niewygórowana cena i szybka obsługa, więc wszystko na plus:) Ale było to zaraz po otwarciu...może od tego czasu coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja miałem okazję zjeść w Lusi i dostałem bardzo smaczny posiłek. Żona również chwaliła tamtejszą kuchnię, zwłaszcza za pierogi (a muszę przyznać, że bywa wybredna). Więc rzeczywiście - ile ludzi, tyle opinii :)
ODPOWIEDZ