Gastronomia i kulinariaPizzeria Lusia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.

Regulamin działu

Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Prawie Lider
REDA

Prawie Lider
Post24 paź 2014, o 10:25

Wytrwali tyko dlatego, że mają dobra lokalizację i nie płacą wynajmu. To co się dzieje w tym sklepie - asortyment, ułożenie, ogólny wygląd, brak możliwości płacenia kartą itp woła o pomstę do nieba :) Zawsze idę gdzie indziej mimo , że mam do Lusi najbliżej - no chyba że po piwko albo fajki.

Pizzeria to samo - tanio i to ich jedyna zaleta. Raz pizza jest całkiem znośna a raz nie do zjedzenia. Mimo wszystko raz na jakiś czas zamówię ze względu na cenę, po uprzednim poinstruowaniu pracownika, że ma być dobrze wypieczona :P

Sądzę tez, że ich jedyną przyczyną "sukcesu" jest to, że nie muszą płacić wynajmu i właściciel sam jest jednym z pracowników co bardzo mocno ogranicza koszty.

Sądzę, że dom bankietowy czy co to tam powstanie będzie w podobnym standardzie.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post15 lis 2015, o 11:25

Ja 2 razy pod rzad zamowilam pizze i ciasto bylo surowe. Nie mowiac o tym, ze w smaku pozostawiala wiele do zyczenia, a mieso z kurczaka..bylo obrzydliwe, na pewno nie byla to piers z kurczaka, wygladalo jak pieczarka. Podejrzewam, ze byly to resztki np. z ugotowanego kurczaka. Nie kupuje juz w pizzeri, wole drozej zaplacic i zjesc ze smakiem. A do sklepu ide z koniecznosci, gdy wszystko inne zamkniete, moze raz na 2 miesiace. A zaznaczam, ze mam najblizej.
Ja tu zaglądam

Ja tu zaglądam
Post15 lis 2015, o 11:29

Johny Bravo napisał(a):
sad1 napisał(a):
Ja nie wyszłam zadowolona , gyros ze skórek od kurczaka lub z resztek z kurczaka fuj ,

Powiem szczerze, że kiedyś pizze zamawiałem tylko z Lusi...
Niestety od prawie roku omijam ten lokal szerokim łukiem!!!
Kiedyś pizza z kurczakiem była z piersią kurczaka - ładne bielutkie mięsko, później.. wyglądało to tak jak jakieś resztki nieobgryzione od udek ... poszarpane mięso ze skórkami..
Dwa razy się naciąłem - więcej już nie zamówiłem pizzy u nich!
Teraz tylko LaStrada!

Mialam to samo obrzydliwe mieso. Nie zamawiam tam juz kilka lat.
Poprzednia strona

Powrót do Gastronomia i kulinaria