Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

fabryka smaku

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
mika211
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Piszecie na temat restauracji a czy ktoś może słyszał o fabryce smaku w redzie sklep garmażeryjny oferujący usługi cateringowe? Bo czasami nie chce mi się gotować albo nie mam czasu. Jak tam byłam to nawet ładnie to wszystko tam wygląda ale wolała bym usłyszeć jakieś opinie na temat tego miejsca zanim tam coś zamówię. Bo ogólnie słabą reklamę mają i nic się nie można dowiedzieć, a akurat szykuje mi się nie bawem mała imprezka i może bym coś zorganizowała poprzez catering trzeba sobie czasami życie ułatwiać :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

swego czasu ta fabryka smaku była na Wojciecha ;) ja tam sobie chwaliłem teraz mi za daleko;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

o to się przenieśli... a ja myślałem, że biznes upadł...
mika211
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

są na gniewowskiej na tym targowisku koło przejazdu kolejowego
odbita
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

z tego co ja wiem to dobre jedzonko, pani uprzejma i wali prosto z mostu jak się jej spytasz czy jedzonko jest z dzisiaj czy już troszkę leży... :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

odbita pisze:z tego co ja wiem to dobre jedzonko, pani uprzejma i wali prosto z mostu jak się jej spytasz czy jedzonko jest z dzisiaj czy już troszkę leży... :)
To też racja moja mama bardzo to sobie wchwaliła - a z racji tego, że bardzo wyczulona jest na rzeczy z wczoraj;p brała zawsze to co dzisiejsze;)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Zamawiałam na rodzinną uroczystość. Polecam.
mika211
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

ja też już wypróbowałam jedzonko z tej fabryki smaku i bardzo mi smakuje :) i nawet co nieco zamówiłam na imprezkę i też wszyscy się zajadali... smaczne i w dodatku bardzo estetycznie wykonane gorąco polecam na przyszłość :)
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Catering jest jak jedzie sie na osiedle buczka przed torami ale jak to ulica hmm nie mam pojecia :( tyle co moge wam poradzic :)
pozdrawiam
mika211
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

to chyba mówimy o tym samym ....bo tam nic innego nie ma :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Kasiu, ulica Gniewowska :)
mika211
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

teraz się robi coraz cieplej więc pewnie będę częstszym tam gościem ;) Dzisiaj wybrałam się z koleżanką na zakupy i nie zdążyłam ugotować obiadu i powiem wam że kupiłam pyszny schab z boczkiem i pieczarką a do tego surówkę z pora ...

a wy co byście polecili stamtąd na kolejny obiad:?:
ODPOWIEDZ