Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

KFC Rumia

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze:Signature, nie wątpię, ale troszkę przyznać musisz, że jak chcesz jakoś ciekawie spędzić dzień to właściwie innej perspektywy niż Wejherowo czy Gdynia Redzianie nie mają (nie mówię tu już tylko o mcdonaldzie)
Przyznaję.
Poszedłbym jeszcze krok dalej i z twojej wypowiedzi wyciąłbym Wejherowo a Gdynię rozszerzyłbym o Trójmiasto.
Wejherowo w mojej ocenie to miasto bez pomysłu na przyszłość. No, może z wyjątkiem planowanej Filharmonii Kaszubskiej za 48 mln zł, tak bardzo oczekiwanej przez wszystkich mieszkańców Małego Trójmiasta. Już widzę ten splendor i tłumy …
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Poczytaj sobie forum wejherowskie, dowiesz się jak bardzo wszyscy czekaja na ta filharmonię...
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

signature pisze:(...) No, może z wyjątkiem planowanej Filharmonii Kaszubskiej za 48 mln zł, tak bardzo oczekiwanej przez wszystkich mieszkańców Małego Trójmiasta. Już widzę ten splendor i tłumy …
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:też uważam, że MC to "Samo zło" w czystej postaci:)
Mcdonald ja bym porównał do czipsów, jak zjesz paczkę raz na tydzień to Ci nie zaszkodzi, ale jak zaczniesz zastąpywać nimi zwykłe posiłki to wiadomo, że to przestaje być zdrowe. Raz na jakiś czas zjesz sobie frytki czy hamburgera to nic Ci się nie stanie.
Ryszard pisze:Reda jest wielkim zlepkiem, w którym chyba już nic sensownego nie stworzymy w stylu centrum kulturalnego, jakiegoś unikatowego muzeum, choćby prywatnego czy parku rozrywki
Mnie nie chodzi o to, by nam koloseum wybudowali, ale coś innego niż pizzeria, pub czy spożywczak ... aż sam nie wiem co by to mogło być. Tak tego mcdonalda rzuciłem ale może ktoś miałby lepszy pomysł.

Plac za Polo Marketem stoi pusty już od dłuższego czasu, może ktoś ma propozycję co by tam mogło powstać (tak w sferze marzeń)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

sushi
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Plac stoi pusty ale jest dosyć szczelnie zabudowany z każdej strony i w myśl przepisów budowlanych z zastosowaniem odpowiednich odległości od granic działki to nic wysokiego ani o dużej powierzchni tam nie powstanie, może najwyżej jakiś mały pawilonik?Na dobrą sprawę nawet chyba nie wiadomo kto włada tym placem.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ta dzialka ma kilku wlascicieli i to jest problemem, przydalby sie tam parking dla mieszkancow bo z parkowaniem jest dosyc ciezko... ew przeniesc ten smierdzacy smietnik spod okien dalej.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

http://gwe24.pl/Otwarcie-restauracji-KF ... ,6164.html
W piątek została otwarta druga restauracja KFC w Rumi. Nowy lokal, należący do międzynarodowej sieci serwującej dania z kurczaka, mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej, w centrum handlowym Auchan. Nowa restauracja KFC znajduje się tuż przy wejściu do centrum handlowego Port Rumia, w otoczeniu sklepów i butików wielu renomowanych marek. Wnętrze restauracji wyposażone jest zarówno w wysokie krzesła barowe, jak i wygodne sofy i fotele. Łącznie dla gości przygotowano 75 miejsc siedzących. W dniu otwarcia na pierwszych klientów restauracji czekał tort, szampan oraz kupony promocyjne. Nowa restauracja KFC to największe i najchętniej odwiedzany fast-food. Znajduje się przy drodze krajowej nr 6, na trasie łączącej Trójmiasto z Redą
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

byłam wczoraj ,widziałam nowe KFC,ładnie wszystko urządzone,jest ok.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

ja tez byłam, ale spodziewałam sie czegos innego. myślałam, że to będzie trochę bardziej ogrodzone a tu na środku stoliki praktycznie na przejsciu. Jakos dziwnie by mi sie siedziało w takich warunkach. Wzięliśmy na wynos.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jak dla mnie też za mało miejsca na stoliki.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To prawda,że stoliki tak jakby w alejce stoją,mogło być zrobione tak jak we Flunchu, nie wiem czy dobrze napisałam,tę knajpkę z jedzeniem w auchan.
ODPOWIEDZ