Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

lokal na komunię - maj 2011

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Witajcie :)
Może ktoś wie? szukam lokalu w Redzie lub pobliżu Redy, na komunię w maju, 30-40 osób...
Pytałem już w kilku miejscach ale albo za dużo osób, albo już zajęte... wiem że późno, ale co zrobić... ;)
pomożecie coś znaleźć?
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Termin na 08.05.2011 w Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie, sala na 25 osob max, moze byc mniej oczywiscie. pilnie odsprzedam. prosze o kontakt 507029832

to jest ogłoszenie sprzed jakiegoś czasu z innego redzkiego forum (semeko), nie gwarantuje ze aktualne bo to nie moje ogłoszenie:)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

7 maj...
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To kicha troche, a spróbuj zaatakować w rumi w domu bankietowym grinholc, na wylocie z rumi w stronę rewy (początek dawnego lotniska), nowy lokal, kilka sal, ale wygląda nieźle:)
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie mają tam kilku sal;P Tylko jedną dużą na ponad 100 osób. Ale na pewno organizują w jednym dniu 3- 4 komunie na raz więc warto zapytać. A - polecam bardzo tą salę. Przepiękna, jedzenie bardzo dobre i właściciele bardzo sympatyczni;)
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może Lena ma racje, ja nigdy w tej knajpie nie byłem, znam tylko dobre opinie i właścicieli i mogę tez to samo co Lena potwierdzić, naprawdę w porządku ludzie:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Sala Oaza w Połchowie. Miałam tam wesele. Bardzo fajna, miła obsługa, własne kucharki i dosć tanio. Komunie tez robią bo zaraz po moich poprawinach była właśnie komunia. Liczba osób ok 70 ale zmieści sie i więcej, choć wątpię byś miał więcej na komuni :)

Choć teraz to różnie bywa. czasem robią tym dzieciom bale większe od wesel. :)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

czasem tak ;) ale nie tym razem :)

będę szperał we wskazanych lokalach :) - Dzięki za namiary!
jednak wątku proszę nie zamykać, może Ktoś, coś jeszcze dopisze? :)
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A propos komunii jeszcze przypomniało mi się, kolegi ojciec prowadzi w bolszewie salę bankietową ambasador. Nr nie pamiętam, ale na pewno w googlach się znajdzie:)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W Rumi, przy wylocie na Kazimierz jest restauracja - o ile się nie mylę - Podkowa. Sala nie jest wielka - w sam raz na komunię, a jedzenie bardzo dobre.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Polecam na Komunię Pałac "Wieniawa".Właśnie dzisiaj miał tam Komunię mój syn i jestem bardzo zadowolona.Bardzo miła obsługa,wystrój bardzo elegancki,ceny porównywalne z innymi lokalami ,a nawet uważam ,że za taki asortyment menu i ogólną estetykę są konkurencyjne. Dzieci mogą w cenie spróbować sił w mini golfie,skorzystać z przylegających boisk,a dorośli pospacerować w przepięknym parku.Gorąco polecam i jest to zdecydowanie reklama ,ale bardzo zadowolonej klientki.
ODPOWIEDZ