Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracyjka Babci Krysi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:
Podmiejski pisze: Podobno cała ta gastronomia to była przykrywka - prali brudną kasę dlatego tak długo trzeba było czekać na zarcie bo nic sami nie gotowali tylko zamawiali u innych.
No widzisz a tak Ci u nich smakowało.. To chyba masz jednak niewygórowane podniebienie ;)
Za to wyobraźnia iście szpiegowska :)

Nie masz problemów z oddzieleniem fikcji od rzeczywistości?....
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie, nie mam. Za to widzę, że niektórzy tu mają problem ze zrozumieniem ironii czy innego poczucia humoru niż swoje własne.
P.S. Uśmieszki tez coś oznaczają. Wiesz? tak jak wykrzykniki, wielkie litery i odstępy miedzy nimi, które tak lubisz.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

A tak serio to zamknęli restauracyjkę czy to tylko plotka? :)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:Nie, nie mam. Za to widzę, że niektórzy tu mają problem ze zrozumieniem ironii czy innego poczucia humoru niż swoje własne.
P.S. Uśmieszki tez coś oznaczają. Wiesz? tak jak wykrzykniki, wielkie litery i odstępy miedzy nimi, które tak lubisz.
Widzisz - ja napisałem o sytuacji to co uznałem za dowcipne - a ty znów coś DO MNIE masz...
Rzecz w tym że ja faktycznie mam problem ze zrozumieniem twojego poczucia humoru a już szczególnie - względem mojej osoby (to tak na przyszłość).
Mało masz innych do "ustawiania"?
good by my love, good bye...
Dżołana
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie zdziwiloby mnie, gdyby rzeczyiscie zamkneli restauracje. Kiedys kupilam do restauracyjki babci krysi kupon (chyba na gruperze) i byl to ostatni raz jak tam poszlam. Adnotacja na kuponie "ze w ramach kuponu otrzymasz piwo" to oznacza, ze mozna bylo sobie je kupic w ramach kuponu. W koncu pani stwierdzila, ze i tak piwa nie ma i ze gruper sam zmienil sobie to, by zachecic do sprzedazy (jasne:) ).
Ponadto pani stwierdzila, ze i tak zarabia na tym kuponie tylko 6 zł (jakby to mialo jakies znaczenie dla goscia)
NIe polecam salatki na cieplo, ktora jest OHYDNA (zamiast kurczaka w salatce - byly SKÓRY z kurczaka)! Az mi sie niedobrze zrobilo.

W sumie restauracja nie zarobila, ja zrezygnowana i za te 6 zl zrobili sobie antyreklame. Moi znajomi tez juz tam nie pojda.

Obok byla jakas uroczystosc rodzinna i z tego co widzialam nie byli super obslugiwani.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Wczoraj byłam i zastałam kartkę że lokal gastronomiczny do wynajęcia...
Ciekawe czy ktoś to przejmie , czy zmieni się profil działalności...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

no i dobrze moze zrobia jakas lepsza knajpke ;)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czyzby faktycznie przenosila sie na Gdanska, na przeciwko szkoly?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Restauracyjka Babci Krysi oficjalnie zakonczyla dzialalnosc u nas w Redzie... tak wiec pytanie co powstanie przy Gdanskiej na przeciwko szkoly?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Na przeciwko szkoły ponoć powstaje restauracja z prawdziwego zdarzenia, elegancki wystrój itp, nie wiem tylko jak z cenami będzie, czy nie okaże się że to będzie lokal tylko dla zamożniejszych czy dla zwykłego redzianina też :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

lNie wiem Huherko co Ty masz na myśli pisząc o zwyklym redzianinie. Myśle jednak, że tzw zwykły (młody) człowiek (nie będący jeszcze krezusem) chcąc zaprosic swoja dziewczynę na randkę z kolacja, kawą i lampka wina będzie miał kłopoty aby w 100 -150 zł sie zmieścić :(
Choc, właściwie to raz na jakiś czas mozna zaszaleć :lol:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ja wychodze z zalozenia ze lepiej pojsc raz a dobrze... zaplacic wiecej i zjesc cos naprawde dobrego niz zaliczyc dwa wyjscia na schabowego z ziemniakami :)
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ