Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Restauracyjka Babci Krysi

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie, no żeby nie było, że ja coś mam do Babci Krysi :) Tak samo jak smakowało mi jedzenie w Sowilo, tak samo smakuje mi w Babci Krysi. Po upadku Pomarańczy jedzenie nr 1 w okolicy :)
mocher22
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja jestem tylko pod jedna postacia... No i bylem wczoraj tam i powiem ze w srodku jest calkiem przyjemnie, fajny wystroj... Jadlem placka po cygansku i byl bardzo dobry:)

nie kazdy musi sie rejestrowac zeby przegladac forum a jak juz ma ochote sie wypowiedziec to sie rejestruje.. Ja przegladam na bierzaco ale sie nie wypowiadam wszedzie... I nikt mnie do wypowiadania sie nie zmusi...
Oliwka
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ja tez polecam.Pizza bardzo dobra(trochę mało składników) ale za to pyszny ser i kebab też calkiem niezły. :)
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja nigdy w życiu nie polecę tego "czegoś". Kupiłam tam kebab i pizzę - kebab z kośćmi, pizza bez smaku sam ser i mielonka - fuj!!!! wyrzuciłam wszystko na śmietnik - dobrze, że mąż mnie powstrzymał bo babci Krysi bym to jedzenie wsadziła nie powiem gdzie. Z resztą wystarczy zobaczyć - jak przechodzi się koło apteki - nikt tam nigdy w środku nie siedzi! Nie polecam !!!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ja siedziałem :) I było całkiem OK. Pizza w porządku, choć niczym nie zachwyca.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A ja tam nigdy jeszcze nie byłam :)
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Byłam kebab nawet ok, obsługa nie ogarniała a w restauracji byłam tylko ja i osoba mi towarzysząca, niestety jedzenia nie wydano równo druga osoba czekała na swojego kebaba z 7 minut.
Na plus jest wystrój bardzo przyjemny.[/url][/quote]
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wpadłem raz z kolegami na piwko i pizze, moim zdaniem rewelka! Cieniutke kruche ciasto i w ogole smaczna ;) Byłem potem jeszcze ze dwa razy, ogólnie moim zdaniem na plus, do tego łądny wystrój.

Pozdrawiam!
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

a ja powiem tak...jadłem pizzę i nie była zła:) ale jakoś nie była też taka, abym zamówił ją jeszcze raz...obsługa bardzo miła, a wystrój również super:)!
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zamawiałem ostatnio dużą pizzę, (50cm łał). Chyba największa w Redzie. a do tego nie miała gołych ramek. Cała obłozona była składnikami. Ciasto też bardzo dobre. Muszę częściej tam jadać. Jedynie czas dostawy był długi bo 40min.
Żuchu
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jest bardzo dobre jedzenie polecam barszcz z uszkami pychota :)
Agamtb

12 lat temu

Chyba w końcu się skuszę :)
radi24
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Warto tylko po to aby stracić czas, kasę i dobry humor. Na szczęście byliśmy tam na kupony grupera bo gdybyśmy musieli normalnie zapłacić to masakra. Na stronie internetowej tej restauracyjki napisane jest "Restauracyjka Babci Krysi to wynik wieloletniego doświadczenia w gastronomii, to spełnienie marzeń i realizacja życiowej pasji." Ten cytat to jakaś pomyłka, albo zmyłka dla osoby, która tam się zjawia. Surówki serwowane = gotowizna, wszystko słone, tłuste i kaloryczne. Osobiście nie polecam. Babciu Krysiu wstydź się, wstydź!!
Radi24
radi24
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A i jeszcze jedna ważna sprawa. Warto wziąć ze sobą jakąś gazetkę lub książkę bo na zamówienie troszkę się czeka.
babeczka64
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

nie polecam tej restauracyjki beznadziejna obsluga panienka ktora odbiera telefony jest bezczelna,kucharz nie douczony jedzenie beznadziejne jedynie kierowcy sa ok. moze dlatego nigdy tam nie ma ludzi restauracja to atmosfera o=proponuje kuchenne rewolucje z pania gesler juz nie mowiac o dlugosci oczekiwania na potrawy porazka kucharz w kuchni pewnie czyta ksiazke w czasie przygotowywania potraw nie polecam!
ODPOWIEDZ