Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Też tak uważam-bez porównania.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ulotka/Menu

http://img696.imageshack.us/img696/8821/1034ms.jpg

http://img42.imageshack.us/img42/5961/1033t.jpg

Moderator: jak kebab poprosi o reklamę, to chętnie zamieścimy ogłoszenie... nie musimy robić im aż takiej przysługi...
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

dzisiaj na szybko rollo i nie powiem , zly nie jest, miesa naprawde duzo, troche za duzo surowek, ale przyyprawione i sosy dobre. niestety nie ma co porownywac do kebaba u turka na skwerku przy kwadransie ktory jest debest ale jak na rede jest ok ;)
pozdr
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

byłem już kilka razy w naszym Kebabie, byli tez znajomi i rodzinka. Każdy chwalił, mi równiez smakuje. Jest blisko, ceny w stosunku do porcji narazie OK, miejmy nadzieje, że nie podrożeje. Patrzac jak często zakładają nowe mięcho :) widać, że jest popyt. Panie są bardzo miłe, więc gorąco pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

w końcu miałem okazję się tam wybrać i.... jestem zaskoczony:) Jest pysznie, tanio i sporo jedzenia:) zabrzmi jak reklama, ale naprawdę mięso przepyszne, warzywa również... smakowały:) Wiem, że tam będę regularnie wracał:) No i do tego jest czysto, co w Redzie nie jest taką oczywistością
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

HAns pisze:... niestety nie ma co porownywac do kebaba u turka na skwerku przy kwadransie ktory jest debest...
ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale w mojej opini faktycznie nie ma co porównywać do Turka, bo ten Redzki jest ZNACZNIE lepszy. Kiedyś faktycznie Turek w Gdyni był the best i nikt nie miał nawet startu do niego... ale teraz dają tam malutko sosów i bardzo mało mięsa... (dwa razy z rzędu tak dostałem)...

Niestety Turas ze Skwerku jedzie na renomie... chyba, że poprawili się w ciągu ostatnich 2 miesięcy, bo wtedy przestałem tam jadać...

Natomiast ten Redzki jest bardzo, bardzo dobry. Bardzo miła obsługa, rollo bardzo duże i sporo mięsa, dużo sosów. Danie Gyros Super naprawde jest spory... tak więc jak ktoś lubi fast food-owe jedzenie to polecam

Może sałatki są takie sobie... ale z góry powiem, że ja nie jestem miłośnkiem sałatek więc tu moja opinia może być krzywdząca... a i dostawa bardzo sprawna... w święto w południe 15 minut - rewelacja
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja tam często jem (powiedzmy 2x na tydzien ;)) i chwalę sobie tak jak i moi znajomi, ale nam sie wydaje ze po 1: jakosc sie popsułą w stosunku do tego co było na początku (mieso z kurczaka jakby gorsze), 2: duzo zalezy od tego kto robi kebaba (nie wiem dokladnie ktora pani lepiej ktora gorzej) ale zdarza sie dostac miesa malo albo duzo, mase surówek albo mniej, z oliwkami i fetą lub bez (ja juz przypominam zawsze,że ma być z)

Potwierdzam ze duzy gyros jest serio duży :D

Ale overall kebab jest i tak dobry no i cena, zawsze to jednak tylko 10zł a najesc sie mozna.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Widać , że mają mase klientów bo pod koniec dnia zawsze zostaje mało miesa na tych obrotowych grillach ;)
To akurat nie zależy od ilości klientów, bo jak się mięcho skończy po południu, to zakładają następne i czasami możesz wieczorem przyjść i zobaczyć do połowy okrojone mięso, co nie znaczy, że tego dnia mieli mało klientów :P

A ogólnie to raczej kebab zostanie zamknięty, czyli trzeba się nim nacieszyć póki jeszcze jest :)
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruch ... 43676.html
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Huherko pisze:
A ogólnie to raczej kebab zostanie zamknięty, czyli trzeba się nim nacieszyć póki jeszcze jest :)
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruch ... 43676.html
A całkiem niedawno szukali nowych pracowników też na trójmieście. Jak ja to uwielbiam.. To jest dopiero odpowiedzialność i poszanowanie dla człowieka. Zatrudnić kogoś kto się stara, przyucza, stresuje a po miesiącu mu podziękować. Przykre to zwłaszcza, że nie pierwszy raz widzę coś takiego. No chyba, że nowy właściciel przejmie lokal wraz z pracownikami.
Szkoda, że w redzie tak mało lokali i sklepów się przyjmuje na dłużej
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

mega słabo z zamknięciem tego KEBABa... mam nadzieje, że gdzieś się tylko przeniesie... bo jedzenie było tam spoko :( To miejsce nie ma coś farta do gastronomi... najpierw pomarańcza, teraz Kebab... w okolicy Babcia Krysia też wygląda jakby się wycofywała (aczkolwiek jej to mi jakoś nie jest żal)...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

od 3 dni Kebab Express jest nieczynny :(

Mam nadzieje, że to nie jest koniec tego Kebaba...bo lubiłem tam jeść :(
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Do przyuczenia w takim kebabie to nie ma za duzo ;)

Ja mysle, ze zamkneli sie, bo wyraznie pogorszyła sie jakosc wyrobow w stosunku do tego, co bylo na początku i wielu klientów stracili....w tym chcoiażby mnie i kilku moich znajomych, a tez bardzo lubiłem tam jeść.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Kebab zamknięty już na amen niestety ...

Trzeba zaktualizować temat posta, co będzie zamiast Kebaba
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja zawsze kupuje na wynos samo mięso i frytki w domu mam sosy surówki itp a w ten sposób zawsze mówię żeby dali więcej mięsa zamiast surówek w domu rozdzielam na mnie i dziewczynę i doprawiamy itp wg własnego uznania
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Heh,nie zdąrzyłam tam zjeść:/ za późno wciagnął mnie temat:/
Reage
ODPOWIEDZ