Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

proszę
misiek1978
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

polecam ,pyszny kebab.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mazur pisze: Dzis w skrzynce znalazlem ulotke z Kebab Rondo. Jest nawet w niej... kebab jarski
Dobre...

No, ale jesli jest "kawa" bez kofeiny (?) 'piwo" bez alkoholu (?)....

Pamietacie wyrób czekoladopodobny udajacy w PRL czekoladę? To była czekolada bez kakao
Nauka nie poszła w las. Obecnie mamy wedliny bez miesa, "ser' seropodobny, dzemy bezsmakowe i inne produkty radosnej twórczości biznesu spozywczego
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romku myślę, że trochę nie w tym kierunku miała iść ta ulotka.
Produkty które wymieniłeś mają na celu udawać jakiś produkt a tym samym oszukiwać klienta. Tutaj jasno jest napisane, że to kebab jarski więc oszukiwania nie ma. Może nie jest to zbyt trafnie nazwane, zapewne chodziło o zestaw jakichś warzyw czy surówek z sosem w bułce pita. To dla tych którzy np. bardzo lubią ten typ pieczywa. Ja np. lubię. Mogłabym ją jeść z samym sosem
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No tak, no tak, ale ten jarski kebab tez udaje kebab. No bo przecież kebab to jest danie mięsne, nieprawdaż?
To tak trochę jakby zaproponowac jarskiego schaboszczaka
Oczywiście nie zakładam, że właściciel chce kogokolwiek oszukać...to taka bardziej ciekawostka gastronomiczna jest
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dokladnie tak, kebab jarski to wg mnie bulka jarska. Z kebabem juz wowczas nie ma nic wspolnego. To mniej wiecej tak, jak wódka bezalkoholowa staje sie zwykla woda... No ale wiadomo o co kaman...
Mamo.... bo się potnę !!!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mnie zastanawia co myslal sobie wlasciciel otweirajac ten lokal - pewnie nic nie myślał tak jak połowa "biznesmenów" bioracych sie teraz za swoja dzialalnosc nie znajac kompletnie branży i realiów

Skoro Kebab Express się nie utrzymał, a miał większy wybór (2 mięsa, piwo itp.), dowóz i REKLAMĘ + była to "nowość" bo w okolicy wcześniej tego nie było to jak ten ma się utrzymać nie oferując nic ciekawego i nic ponad to co było w KE?

Ja byłem w dzień otwarcia jakiś czas temu, kebab słaby, a może inaczej - nic ciekawego , serio. Więcej nie wróciłem, ulotki w skrzynce dalej nie widziałem, ani żadnej reklamy... w środku nic nie zmienili (wg. mnie wielki błąd). Druga sprawa , że w dzień otwarcia nawet żadnej promocji, nic....

Kolejny biznes skazany na porażkę od samego początku, a szkoda. Mi sie tam chinczyk marzy w tamtym miejscu

Dobrze, że Piccolo Mulino jest bo to jak narazi enajbardziej trafiona inwestycja gastro w Redzie w ostatnim czasie
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja dziękuję, chińczyk już był... Zapachy nie do wytrzymania, a niestety wszystkie w moim mieszkaniu. Mnie się marzy coś, co nie będzie śmierdziało. Może lodziarnia?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Maximreality pisze:...jak ten ma się utrzymać nie oferując nic ciekawego i nic ponad to co było w KE? ...
chyba pierogi "domowe" mają... tak przynajmniej głosi potykacz przed lokalem
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Potykacz z napisanym markerem "PIEROGI DOMOWE" - fakt marketing najwyższych lotów i zachęca do spróbowania Trochę się śmieję, ale dla mnie takie próby otwierania i promowania swoich biznesów są wlaśnie śmieszne jak się podchodzi do tego w ten sposób...Dobrze ze obok jest Piccolo Mulino bo wszystkie knajpy w okolicy (nie licząc Ferkota ale to inna część Redy) to sa bardziej bistro/bary mleczne/bary szybkiej obsugi a obok restauracji nie stały....
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A to Piccolo, to gdzie i co to?
Swoja droga pierogi domowe pewnie z biedronki... ;P
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ostatnio spróbowaliśmy pierogów domowych, wykonywanych przez nich własnoręcznie i muszę przyznac, że nam smakowały. Na pewno nie pochodzą z "Biedronki". Innych potraw nie konsumowaliśmy, więc na ten temat się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Kebab Express nie tyle nie wytrzymał, co wrócił skąd pochodził (działaja dwa lokale), tu nie mieli zaufanych osób, które miały nadzorować. Przynajmniej tak słyszałem. Nowy niestety to nie to, mięso tłuste, jeden rodzaj. Raz zjadłem i dałem sobie spokój. Co do pierogów, lubię swoje domowale, ale kto wie, może spróbuję...
Huhtamaki
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Junior masz złe informacje po pierwsze sa dwa rodzaje miesa.A co do pierogów to moim zdaniem sa numer jeden w Redzie
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To fajnie , że coś zmienili na plus... Ale takei rzeczy się robi od początku według mnie a nie po miesiącu czy półtora od otwarcia...ja np, byłem w dzień otwarcia i już nie wróciłem, z paru powodów
ODPOWIEDZ