Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kindermajster pisze:Wkurza mnie tylko jedna rzecz. W menu wielu 'kebabowni' jest napisane- 'kebab jarski'. Toż to istny paradoX! Niedługo w pizzeri, będzie pizza bez ciasta...

To jakas masakra. Zastanawiam się co te kobity w Kebab Rondo miały by wymyślać ? Jak baranina - to przeciwnicy bo smak nie ten, bo coś tam. Jak kurczak to znów nie kebab. Jak zielenina to albo za dużo albo za mało. Teraz oliwki i feta (które osobiście uwielbiam i w poważaniu mam tureckie smaki i opinie). Powinny mieć ze 3 wałki z rożnym mięsem, warzywniak dla zainteresowanych a jakby juz zainwestowały to ktoś by na pewno napisał że nie ma odpowiednich przypraw albo ze nie świeże bo tak dużo mają.

A ja sobie mysle ze to jest jedyny kebab w okolicy i nie ma po kim jeździć.
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A propos, wiecie ze wstawili kurczaka z Ronda? ops z rożna
ceń dzień
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no właśnie od pewnego czasu na szybach jest reklama tych kurczaków i miałem zapytać czy ktoś już próbował...

Jakby to działało to fajna sprawa...ale czy będzie tutaj taki rynek zbytu, żeby zawsze jakiegoś kuraka na opiekaczu trzymać?
Ciekawy jestem jak to będzie - jakby ktoś próbował to pochwalcie się
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja pamiętam jak stała budka z kurakami na Łąkowej to zbyt mieli, często budka była zamykana wcześniej bo asortyment wysprzedany
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ksantypa- mi głównie chodzi o to, że nazwać danie "kebabem jarskim" to na serio jest paradoX! Kebab to kebab. Kebab to mięso. I tyle w temacie.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:No ale są i tacy, co solą pomidory...
??? A co jest takiego dziwnego w soleniu pomidorów?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No wg mnie jest. Ewidentnie sol mi nie pasuje do pomidora i psuje jego urok, ale jak pisalem wyzej... sa gusciki i gusta...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak już idziemy w tę stronę, To ewidentnie sok nie pasuje do piwa... Można tak wyliczać w nieskończoność.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Owszem, mozna... Ale nie offtopujmy
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:No wg mnie jest. Ewidentnie sol mi nie pasuje do pomidora i psuje jego urok, ale jak pisalem wyzej... sa gusciki i gusta...
Szczerze mówiąc nie znam nikogo, kto pomidorów nie soli Tzn. pewna znajoma, ale ona ogólnie soli nie spożywa ze względów zdrowotnych, więc się nie liczy.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja sobie nawet pomidorów bez soli nie wyobrażam
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Widzisz antek, tu sie z gustami mijamy. Proponuje zalozyc sonde w temacie solenia pomidora;) By nie oftopowac tutaj oczywiscie:)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kurczaka z rożna z Kebabu Rondo stanowczo polecam. Soczysty, dobrze przyprawiony (lekko ostry), dużo mięska.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Hmmm może jutro zakupie kurczaczka skoro dzisiaj takie dobre to jutro chyba też .
A jaka cena ??
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

O ile się nie mylę to 18 zł za kurczaka? Czy jakoś tak ... Ważne, że był smaczny
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ODPOWIEDZ