Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja ostatnio gdzie nie zjem kebaba, to gorszy niż w Rondo... co prawda to też nie jest mistrzostwo świata, ale i tak jeden z najlepszych jakie jadłem przez ostatnie kilka lat (będzie w TOP 3). No i podoba mi się jak ładnie go nakładają, bardzo starannie wszystko jest układane i nie przycinają na składnikach
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Z perspektywy mieszkania nas kebabownią, chciałabym żeby już zniknęła... Wiecznie hałas i smrody... Nie dziwię się sąsiadom z dołu, którzy chcą sprzedać. Tam już zawsze będzie knajpa, ta czy inna...
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No do hałasów to się jeszcze żabka dokłada...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dziwię się ludziom którzy kupują mieszkanie nad lokalem, przecież wiadomo że powstanie tam sklep lub punkt gastronomiczny a potem narzekają że głośno, że śmierdzi itp.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Tosca pisze:Z perspektywy mieszkania nas kebabownią, chciałabym żeby już zniknęła... Wiecznie hałas i smrody... Nie dziwię się sąsiadom z dołu, którzy chcą sprzedać. Tam już zawsze będzie knajpa, ta czy inna...
No niestety Polska mentalność, kupujemy bez przemyślenia tak jak pisze kolega w poście wyżej a potem lamenty i najlepiej lokale użytkowe zabić deskami.
Ludzie włączcie myślenie.
A swoją drogą życzenie komuś kto pewnie włożył w interes swoje ciężko zarobione pieniądze żeby jak najszybciej upadł to szczyt hipokryzji.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jak ja kupowałam mieszkanie, to jeszcze nawet blok nie stał. Pan z Semeko, z którym rozmawiałam zapewniał, ze na dole będzie sklepik (rybny długo nie pociągnął, a szkoda... niestety nie mieli dobrego towaru), przychodnia itp. (nic uciążliwego), małe osiedlowe rondo, cisza i spokój i oczywiście ładny widok... Tymczasem z obiecanek-cacanek jest jedynie dentysta... Na rondzie ruch jak w Paryżu, bez ustanku dniem i nocą, pod Żabką tłumy drących się pijaczków i szczekających psów, z kebabowni smród leci do nas nie tylko z okna, ale i z kontaktów elektrycznych w tym pionie (na co panowie z Semeko wzruszyli ramionami i kazali zaślepić!)! A widok zasłonił nam blok, którego podobno miało nie być, więc nie zarzucajcie mi hipokryzji, bo czuję sie oszukana przez Semeko i wkręcona w kiepską lokalizację.
Zaraz usłyszę "to się wyprowadź"... Owszem, bardzo chętnie, tylko niech ktoś to ode mnie kupi i to za takie pieniądze, żeby było mnie stać na coś innego. A to juz nie takie proste, bo nikt z Was nie chciałby tu mieszkać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale chyba nie chcesz powiedzieć, że jak kupowałaś mieszkanie które jeszcze nie zostało wybudowane to nie zapoznałaś się z wizualizacją, gdzie zapewne było pokazane że na dole pod twoim mieszkaniem jest lokal usługowy. Trochę dziwi mnie to, że Semeko zanim zbudowało blok już wiedziało co będzie w sklepie, przecież to się zmienia co chwila i nikt nie mógł Cię zapewnić że tam będzie np. sklep odzieżowy przez 20lat. Na koniec napiszę tylko, że taki przypadek jak Twój to problem wszystkich osiedli które powstają, ludzie kupują mieszkania w blokach które są na papierze, wizualizacje są tak zrobione że wszystko wygląda pięknie i cudownie, że mieszkanie na tym osiedlu będzie sielankom....a później rzeczywistość przychodzi... bo okazuje się, że bloki są postawione okno w okno z innymi, że przy osiedlu idzie droga której nie miało być itp. itd.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Co innego dentysta czy sklep (był rybny), a co innego gastronomia i to jeszcze tak felernie zrobiona, że mam non stop smród smażeliny z gniazdek elektrycznych!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale nikt Tobie nie zagwarantuje kto wynajmie taki lokal... więc trzeba się liczyć, że może tam być sklep odzieżowy a równie dobrze smażalnia ryb. Te lokale użytkowe przy budowie nie są projektowane pod gastronomię i dlatego ten smród tak się niesie do Ciebie...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Tosca - współczuje Ci, kurczaki to musi być lipa, nie lubić miejsca w którym się mieszka Może spróbuj wystawić mieszkanie na sprzedaż przez jakąś agencje (np. Tyszkiewicz Nieruchomości), nic nie tracisz, a może się uda

co nie zmienia faktu, że zgadzam się z redziaczki, że w sumie można było się spodziewać na parterze gastronomi, ale z innej beczki mam pytanie.
Jak był sklep rybny to zapachy Ci nie przeszkadzały?
Pytam, bo z natury ze sklepów rybnych nie wydziela się zapach mydełka fa
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Tosca niestety ja w swoim krótkim życiu już z trzy razy sprzedawałem mieszkania bo coś mi nie leżało,do odważnych świat należy:)
No chyba że masz kredyt w franku po kursie 2pln za franka to wtedy niestety trzeba poczekać:)
Ale zawsze można mieszkanie nad kebabem wynająć , a sobie kupić lub wynająć mieszkanie w innej lepszej lokalizacji.
Ja bym tak zrobił:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Od rybnego nie śmierdziało, bo nie smażyli (a tu non stop czosnek ). Rozglądałam się już za jakąś zamianą, czy ewentualnie kupnem innego, ale to nie takie proste: znaleźć chętnego na swoje, w tym czasie i w dodatku za te same pieniądze znaleźć coś dla siebie i przeprowadzić się, zwalniając własne. A wynajmować komuś, by wynajmować od kogoś innego, to raczej kiepski pomysł... Niestety, nie lubię tu mieszkać, generalnie Reda od mojego dzieciństwa zmieniła się na gorsze i zdecydowanie nie jest to moje "miejsce na Ziemi". Może kiedyś uda się to zmienić, ale obecnie jestem skazana na mieszkanie tu. Dlatego czekam na chłodniejsze dni, przynajmniej będzie trochę ciszej...
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jedliśmy ostatnio kebab i muszę przyznać, że był bardzo smaczny. Wszystko ładnie zrolowane ze starannością, składniki świeże i dużo mięsa. Poza tym lokal czysty, obsługa miła, ceny przystępne, różne sosy do wyboru. Bardzo dobra ocena jak dla mnie. Wszystko, czego potrzeba i czego wymagam od takich miejsc.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Znam sprawę z Kebabem, wszystko zależy od podejścia ludzi do tej sprawy.

Kiedyś jak byłem tam na zapleczu koleżanka zwróciła uwagę na dziwny zapach chemikaliów, okazało się że to sąsiad mył łazienkę kilka pięter wyżej. Jednemu sąsiadowi lokal nie przeszkadzał a drugi straszył policją bo dziewczyny za głośno sprzątają a "ryczenie" noża do krojenia kebabu budzi jego małe dziecko. Dlatego ja z dystansem podchodzę do tego typu spraw.

W Kebab Ekspress jedzenie było dobre, tutaj też jest ok, mogę spokojnie polecić
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Wicek pisze:ja biorę bez oliwek bo ich nie lubię
To ja je wyjem za Ciebie bo je wręcz uwielbiam. Chyba tylko ciastek z oliwkami bym nie zjadła a reszta by mi pasowała.

A tak przy okazji, widzieliście ich nowa stronę internetową? Juz nie mają śmiesznej ulotki tylko wieeelkiego czerwonego kebaba.
ceń dzień
ODPOWIEDZ