Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Regulamin działu
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
labudziak
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ksantypa pisze:
labudziak pisze:Post nie zgodny z Regulaminem działu
Moderator

To bardzo miłe że ktoś dostrzega "dziwne" zachowania panujące na tym forum. Nie jestem właścicielem a jedynie konsumentem tego lokalu i nie podoba mi się tendencyjne i stronnicze usuwanie postów przez moderatorów.
Ja tam doskonale wiedziałem że mój post będzie usunięty (Nawet napisałem stosowną adnotacje), i nie ukrywam że napisałem to z pełną świadomością łamania regulaminu. Aczkolwiek miałem/mam nadzieje że właściciele lokalu przeczytali moją opinie/rady i zmienią coś, by lokal przetrwał, bo na tym mi (nie ukrywam) zależy.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Jadłem tam ostatnio, i kebab troszkę mały (fakt nazywa się mały ale czułem niedosyt) ale miły gest właścicieli-byłem z dziecmi, dostaliśmy dla nich gratis soczek, miły gest który rzadko spotyka się w lokalach, tak że z mojej strony-szacun!
jesien27
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

a mi bardzo smakowało jedzonko dużo mięsa, pycha!
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:@Ksantypa masz jakiś problem czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem regulaminu. Napiszę go jeszcze raz i podkreślę to co ważne, a dla Ciebie tak nie zrozumiałe.

Regulamin działu
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).

Drogi Adminie/ Adminko, nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje które z tego co czytam od Ciebie mają na celu jedynie sprowadzenia mnie do właściwego tonu nadawanych prze ze mnie postów. Odpowiadając na Twoje sugestie odnośnie czytania ze zrozumieniem twierdze że i owszem - czytać ze zrozumieniem potrafię i tak odnosząc się do regulaminu (a nie do własnej jego interpretacji przez administratora). Postów mam więcej niż 10 - czyli mogę dodawać informacje dot. mojej opinii o lokalach gastronomicznych.
A opisanie że jedzenie w Kebab Rondzie mi smakowało nijak nie pasuje do podejrzenia że jestem spowinowacona z tym lokalem i w uprawiam proceder dot. nieuczciwej konkurencji. Post jest wyrażeniem mojej obiektywnej opinii i nie rozumiem dlaczego on zostaje usunięty?! Niby jak napisać że coś smakowało bez podejrzenia że jestem z konkurencyjnego lokalu???
Napisałam swoją opinie pozytywną dot. danego lokalu. Taki post nie lamie regulaminu.
Oświadczam że tam jadam ale nie pracuje ani w Kebab Rondo ani w zadnym innym lokalu gastronomicznym. Nie jestem też członkiem rodziny. Po prostu lubię ich jedzenie i pisałam o tym a to nie jest podstawą do usuwania postów z powodu łamania regulaminu.
Na tym zakończę swój wywód dot. mojej korespondencji z administracją forum. Nie jestem tu po to by się kłócić ale proszę też mnie nie traktować niezgodnie z regulaminem lub w sposób który każe myśleć o stronniczości samej administracji forum.
The End (na ten temat)
Pozdrawiam.
ceń dzień
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ale jak pisałaś swój pierwszy post w tym dziale nie miałaś wymaganych 10 postów. Poza tym użytkownicy którzy swoją przygodę z forum zaczynają od pierwszego postu chwalacego lub krytykujacego lokal gastronomiczny muszą liczyć się z jego usunięciem....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

OK. Kończymy temat
ceń dzień
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Kebab pyszny nic dodać ...pycha
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

mojemu znajomemu też smakuje nie wiem czemu tutaj ludzie tak marudzą
Redzianin od urodzenia
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kebab super. Duże porcje. Itd. Co chcieć więcej za cenę 10 - 15 zł.
Ludzie marudzą bo tak się nauczyli. To taka nasza narodowa przypadłość wręcz niespotykana gdzie indziej w takim wymiarze jak u nas. Ale to już inny temat.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

w nowej ulotce pojawiły się nawet jakieś dania obiadowe

Do pierogów domowych o których była już mowa (za 10 zł) dołączyły:
Nugetsy, kotlet schabowy, skrzydełka i de volaille w zestawie z frytkami i surówkami po 13 / 14 zł
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja tam uwielbiam ich półmetrową zapiekankę. Na życzenie mi ją przypalają i jest rewelacja chrupiąca w mordce. Straszą że będą same robić od początku. Zobaczymy
ceń dzień
góra86
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kebab i zapiekana super, reszty nie próbowałem.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ogłaszam wszem i wobec ze KEBAB RONDO ma zapiekanki własnej roboty !!!

Co prawda nie przypalają się tak rozkosznie jak poprzednie ale moja wątroba bardzo za to dziękuje Za to jej wierzch jest znaaacznie bogatszy I co ważne nadal ma PÓŁ METRA !!!!!
ceń dzień
Joszko
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Od niedawna mieszkam w Redzie przy Młynie. Zobaczymy czy chwalicie słusznie a nie przechwalacie. Czy tam takie dobre dają jedzenie
ODPOWIEDZ