Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Jarameba
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Podobnie jak w temacie, na miejscu starej pomarańczy, przy Młynie, postawił się kebab, był ktoś próbował? Podzielmy się może opiniami ;D
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Byłam, próbowałam! :D Jest naprawdę pyszny... Co prawda z kebabów to zawsze wybieram bułkę jarską :D, ale i tak polecam. Dają dokładnie taką kompozycję, jak lubię najbardziej- surówka z kapusty, świeże warzywa- pomidor, cebula, sałata, do tego feta i oliwki! mniam:). 7,00 zł i można się naprawdę najeść:)- nie żałują warzyw, czego nie można powiedzieć o kebabie przy łąkowej:/...

Jeśli komuś coś to mówi, to ten "Kebab Ekspress" jest sieciowym kebabem, mają też punkt w Fashion House na Szadółkach.
Jarameba
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

O, dzięki za szybką odpowiedź :D Tak się właśnie zastanawiałem czy się nie wybrać, może jutro spróbuję. Jak na razie jeden głos na plus ;P...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W FH po prawej stronie?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

lena pisze:nie żałują warzyw, czego nie można powiedzieć o kebabie przy łąkowej:/...
Tego kebab już nie ma. Został tylko lokal.

Ale można porównac z prężnie działającym kebabem Fudziego na Mickiewicza
jacek-jequ
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

ten przy lakowej rzeczywiscie nie zachwycal tak samo jak godziny otwarcia natomiast "nowy" przy mlynie rewelacja bardzo duzo mieska i swierze tylko chcialbym nieco ostrzejszy sos - ale polecam na szostke
jacek-jequ
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

sorki swieże :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

no dobry tam kebab jest :)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Polecam tą kebabownie.... szczególnie polecam największy zestaw na talerzu!:) nie jeden chłop się naje... :)
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Byłam wczoraj -Polecam.Kebab dobry,miła obsługa i przyjemne wnętrze.Dobre godziny otwarcia.
Jarameba
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Teraz to i ja mogę potwierdzić, faktycznie dobra rzecz, świetne mięso, dobry sosik, suróweczki :D a co najlepsze, okazuje się że dowożą na telefon! Wydaje mi się... że jeszcze tam wpadne
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To i ja się chyba muszę przejść wypróbować.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

maja jakas strone? potrzebuje menu, jakby ktos mial w domu i moglby zeskanowac bede wdzieczny :D
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Strony nie mają .Tel 661 456 391.Menu: 1.Kebab : super i jarski,2.Rollo:zwykłe i jarskie,3.Gyros:zwykły i super,4.sałatka grecka :zwykła i z mięsem,hamburgery,cheeseburgery,zapiekanki,
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jestem stałym klientem :) Wielkość kebaba zależy od tego kto akurat obsługuje ;) Ale zawsze się najadam, a czasem nawet nie dojem do końca ;) Świeże surówki, dobre mięsko ( i dużo), krótko się czeka, lokal czysty i zadbany, miła obsługa :)
Widać , że mają mase klientów bo pod koniec dnia zawsze zostaje mało miesa na tych obrotowych grillach ;)

Jednym słowem - polecam z całego serca ;) Jesli chodzi o porównywanie do kebaba Fudziego to w ogóle nie ma porównania jesli chodzi o jakośc :P
ODPOWIEDZ