Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kebab Rondo

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:W każdej pizzerii można teraz zamówić kebab, w bułce albo zestaw.. No, ale to nie to samo jednak ( bo tam są głownie mrożone gotowe porcje..
A ja tam Lusi nie polecam.. Ta sama beznadzieja co wszędzie. Sto razy lepsza jest Verona i dla mnie to jedyna jak na razie z tzw pizzerii do przełknięcia.


Ja Verony nie polecam-sporadycznie zamawiamy żarełko na dowóz,ale czasami się zdarzało,do czasu aż nie przywieźli nam pizzy,która musiała spaść im na podłogę,bo pod serem było chyba wszystko-piasek,włosy,jakieś dziwne paprochy-bleeeeeeeee!
Nie ma to jak zrobić sobie samemu pizzę czy inne smakołyki-trochę czasu i chęci,no i kieszeni też trochę zostanie
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:
Dorma pisze:W każdej pizzerii można teraz zamówić kebab, w bułce albo zestaw.. No, ale to nie to samo jednak ( bo tam są głownie mrożone gotowe porcje..
A ja tam Lusi nie polecam.. Ta sama beznadzieja co wszędzie. Sto razy lepsza jest Verona i dla mnie to jedyna jak na razie z tzw pizzerii do przełknięcia.


Ja Verony nie polecam-sporadycznie zamawiamy żarełko na dowóz,ale czasami się zdarzało,do czasu aż nie przywieźli nam pizzy,która musiała spaść im na podłogę,bo pod serem było chyba wszystko-piasek,włosy,jakieś dziwne paprochy-bleeeeeeeee!
Nie ma to jak zrobić sobie samemu pizzę czy inne smakołyki-trochę czasu i chęci,no i kieszeni też trochę zostanie
Dlatego ja już od jakiegoś czasu nie chodzę do knajp, nauczyłam się gotować i robie sama w domu.. Taniej i wiem co jem.. a jak już to na miejscu. Jakiś czas temu po dłuższej przerwie byłam w Veronie i powiem że byłam bardzo zadowolona. Było widać i słychać, że wszystko jest robione na świeżo. Pizzy nie zamawiam, bo sama robię lepszą .
No, ale niektórzy nie mają tyle czasu co ja, albo nie maja ochoty uczyć się gotować.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Od wczoraj ponownie na osiedlu Przy Młynie mamy Kebaba

W lokalu po Pomarańczy / Kababie Expresie teraz jest Kebab Rondo
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kebab się dopiero rozwija, pełną parą ma ruszyć w kwietniu (nie ma m.in. Rolo, piwa, czy dowozu) ale Panie naprawde wkładają serce w prace...
Dla mnie jest ok... nie jest to stary dobry Kebab u Turka ze Skwerku w Gdyni, ale jest smaczny... i co ważne mięsa nie żałują (przynajmnej mi hehe)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Potwierdzam dobry kebab, dużo mięsa ( w dużym ) i miła obsługa. Jeżeli tak zostanie na pewno będę wracał po więcej kalorii
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mieszkam nad nimi, zapachów nie polecam, długiej kariery nie wróżę... Jak wszystkim w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Najlepszy Kebab, to stary kebab w Sopocie! Schowany trochę przed oczami ciekawskich, super, świeżo, pysznie.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

OO fajnie że znowu jest kebab blisko, ale co do preferencji, to sie nie zgodze. Najlepszy obecnie wg mnie oczywiscie jest kebab w Gdyni na 10 Lutego, Altanya czy jakos tak;) Kiedys jeszcze pyszny byl kebab Maxima (gdansk, rog Pomorskiej z Chlopska, okolice Kmara), ale chyba juz nie istnieje... Sopocki zaden kebab mi nie smakowal, a powyzszy tez nic ciekawego heh Ciekawym, jak dlugo ten kebab sie utrzyma. W kazdym razie zachecony pochlebnymi komentarzami planuje sie wybrac. Poprzedni, tj. Express byl calkiem ok, a i mieska nie zalowali;) Zauwazam, ze wiele miejsc w Redzie "pojawia sie i znika". Nie tylko w Redzie szczerze mowiac. Bedac w Gdyni zauwazylem, iz AMD zniknelo, Holywood zamkniety...
Mamo.... bo się potnę !!!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

.....a ja chcę już lato i sezon kebabowy we Władku!!!! Mamy swoje ulubione miejsce od lat, które wszystkim polecam
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ale sezon kebabowy to nie pora roku... To bardziej "stan umyslu" po spotkaniu towarzyskim, na ktorym bardziej sa napitki niz jadlo... A jak jeszcze jest czas do kolejki i zimno... grzech nie wstapic hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
bekon
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

amd sie przeniosło na drugą strone ulicy...stary budynek wyburzyli
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

bekon pisze:amd sie przeniosło na drugą strone ulicy...stary budynek wyburzyli
Dzięki za info. Tak jeszcze apropo glownego watku. Dzis w skrzynce znalazlem ulotke z Kebab Rondo. Jest nawet w niej... kebab jarski
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mógłbyś zrobić skana lub foto i wrzucić tutaj na forum? U mnie ulotki nie ma a jestem ciekaw co dobrego maja:)
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzieki
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ