Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:Z tego co ja wiem, to nie ma to być żadna filia, a po prostu nowy bar sushi.
Chyba jednak filia, a jeżeli nie bedzie pod tą samą nazwą, to napewno ten sam właściciel, z nastawieniem na dowóz do klientów min. do Wejherowa, bo tak jak powiedział ma tam dużo klientów.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze:W takim np niewiele większym Wejherowie obok Lidlów czy Biedronek z powodzeniem handluje dużo droższe i luksusowe - BOMI.
No właśnie raczej bez powodzenia. Bomi generalnie przeżywa duże problemy finansowe ze względu na przeinwestowanie i planuje zamykać niektóre sklepy lub je sprzedać i na tej liście znajduje się właśnie ten w Wejherowie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

herring pisze:
Podmiejski pisze:W takim np niewiele większym Wejherowie obok Lidlów czy Biedronek z powodzeniem handluje dużo droższe i luksusowe - BOMI.
No właśnie raczej bez powodzenia. Bomi generalnie przeżywa duże problemy finansowe ze względu na przeinwestowanie i planuje zamykać niektóre sklepy lub je sprzedać i na tej liście znajduje się właśnie ten w Wejherowie
Skąd masz takie informacje?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Swego czasu w prasie i radiu o tym wspominali. Też byłam zdziwiona, że ta sieć tak słabo sobie radzi.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
herring pisze:
Podmiejski pisze:W takim np niewiele większym Wejherowie obok Lidlów czy Biedronek z powodzeniem handluje dużo droższe i luksusowe - BOMI.
No właśnie raczej bez powodzenia. Bomi generalnie przeżywa duże problemy finansowe ze względu na przeinwestowanie i planuje zamykać niektóre sklepy lub je sprzedać i na tej liście znajduje się właśnie ten w Wejherowie
Skąd masz takie informacje?
Klika linków. Oczywiście oficjalnie nie podają które sklepy mają być zamknięte:
http://www.dlahandlu.pl/handel-nowoczes ... 12178.html
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Sie ... =2&vop=std
http://www.janussa.pl/informator.php?id=633
http://www.dlahandlu.pl/opinie-wywiady/ ... 12221.html
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

suria pisze:Swego czasu w prasie i radiu o tym wspominali. Też byłam zdziwiona, że ta sieć tak słabo sobie radzi.
W czasie kryzysu tego typu sklepy, jak Bomi obrywają w pierwszej kolejności.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

...że mnie coś podkusiło podać Bomi za przykład....mogłem napisać Alma czy też Albo!!!
A wracając do Sushi: nadal jestem za i "czymam ciuki" ;-)
Lagerfeld

12 lat temu

Artur pisze:Musieli by mięć też rozsądne ceny i dobrą jakość, sushi i tak najtaniej wychodzi robiąc je w domowym zaciszu;)
Artur podliczyłeś kiedyś ile płacisz za zakup materiału na domowe sushi i ile tego potem wywalasz?

Ja z doświadczenia wiem ze lepiej isc zjeśc sushi w lokalu niż robić samemu. A jak czytam komentarze o upodobaniach redzkich konsumentów do niskiej ceny i wysokiej jakości to mnie skręca! Nie dziwię się że coś ambitniejszego tutaj nie przetrwa. Jak chcecie mieć jakość za 9,99 to gratuluje odwagi jedzenia czegoś takiego. Wolę sushi za 99 zł:P To Tokyo Sushi z Gdyni to porażka, byłem tam kiedyś i sie zatrułem, nie mają pojęcia o sushi i o dobrych produktach.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

OOO zgadzam się z przedmówcą! Co prawda we wspomnianym barze się nie zatrułem, ale co do stosunku ceny do jakości pełna zgoda. Mimo wszystko wierzę, że i w naszych okolicach bardziej ambitne podmioty będą się pojawiać, bo w końcu nie wszyscy myślą tylko i wyłącznie o cenie. Wracając do tematu sushi są jednak w Gdyni miejsca godne polecenia jeśli chodzi o sushi :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja też się zgadzam. Za jakość się płaci. Dlatego jem raczej w domu i nauczyłam się robić pewne "barowe "rzeczy w domu ( i wiem co jem). Nie mówię tu o sushi, żeby nie było ( to w ogóle nie wchodzi w grę). Wielu moich znajomych tak robi , bo niestety nie stać ich na codzienne czy nawet raz tygodniowe stołowanie się w restauracjach. wychodzenie jest raczej od wielkiego dzwonu na jakąś okazję. I myślę, że wiele ludzi w Redzie tak ma
Lagerfeld

12 lat temu

Miło mi, że zgadzacie się ze mną. Co do Tokyo Sushi to pytałem kolege z gdyńskiego lokalu, otwiera to ponoć dawny kucharz z Tokyo.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:
Artur pisze:Musieli by mięć też rozsądne ceny i dobrą jakość, sushi i tak najtaniej wychodzi robiąc je w domowym zaciszu;)
Artur podliczyłeś kiedyś ile płacisz za zakup materiału na domowe sushi i ile tego potem wywalasz?
Darku, przecież napisałem jasno, że najtaniej jest zrobić je samemu - rok temu za kwotę ok 70 złotych zrobiłem sushi, z trzema gatunkami ryb, plus sushi z owocami. Najadła się 4 osobowa rodzina + 2 znajomych i sąsiadów obdarowałem tak na spróbowanie:) Fakt, że zabawa w kuchni dosyć długa - ale sushi nie jest towarem pierwszej potrzeby jak chleb, więc jak się chce jeść takie cuda, to albo trzeba płacić w restauracji/barze, albo działać w domu.
Wiem co jem, wiem jakich materiałów używam i nie zdarzyło mi się zatruć;)
Oprócz tego przynajmniej raz w roku jestem gdzieś w sushi knajpie - więc mam mniej więcej świadomość tego jakie są ceny, gdzie warto jeść, a jakich miejsc raczej unikać.
Lagerfeld

12 lat temu

Gratuluję Artur. Powaliłeś mnie na łopatki swoją wypowiedzią ;)
Btw tutaj rozmawiamy o Sushi Tokyo a nie o Bomi Almie i Albo !!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:Gratuluję Artur. Powaliłeś mnie na łopatki swoją wypowiedzią ;)
Dlaczego? Nie bardzo rozumiem.
Lagerfeld

12 lat temu

co mnie Artura potrzeby obchodzą czy są pierwszej czy dziesiątek potrzeby. Mówiąc że idziesz raz na rok do suszarni to świadczy o tym że raczej nie masz wielkiego pojęcia o tej kuchni. Ale może się myle , tak jak w wyborach się co do Ciebie myliłem ;)
ODPOWIEDZ