Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:co mnie Artura potrzeby obchodzą czy są pierwszej czy dziesiątek potrzeby
Hmm... Artur zdaje się nie pisał o swoich potrzebach, tylko o tym, że czasem taniej jest zrobić sushi w domu.
Mówiąc że idziesz raz na rok do suszarni to świadczy o tym że raczej nie masz wielkiego pojęcia o tej kuchni.
A to akurat kompletna bzdura. Naprawdę nie trzeba chodzić regularnie do sushi barów, by znać się na tej kuchni. Tak samo jak nie trzeba chodzić do pizzerii, by zrobić porządną pizzę w domu (powiedziałabym wręcz, że nie należy chodzić, zwłaszcza do polskich pizzerii ;-))
Ale może się myle , tak jak w wyborach się co do Ciebie myliłem ;)
Tego to już w ogóle nie łapię :) W jakich wyborach??
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lagerfeldowi chodziło o wybory samorządowe, w których sam startował i przegrał z p. Molakiem ok. parunastoma głosami, mając ich grubo ponad 230, nie wystartował jedna w drugiej turze... kiedy p. Molak został sekretarzem i zwolnił swoje miejsce.
Za to w tym okręgu do wyborów uzupełniających stanął jako debiutant Artur.

Ale jaki ma to związek z sushi, to nie wiem :D
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld dobrze, że nie zostałeś radnym z takim podejściem do ludzi. Po 2 trzeba było startować a nie teraz mieć o coś pretensje do Artura. Ale i tak uważam, że jak by p.Byczkowski startował z waszego okręgu pierwotnie to ani Ty ani P.Molak nie mieli byście szans. a wracając do tematu to nie tylko Ty jesteś znawcą sushi. inni też to jedzą.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:Lagerfeldowi chodziło o wybory samorządowe, w których sam startował i przegrał z p. Molakiem ok. parunastoma głosami, mając ich grubo ponad 230, nie wystartował jedna w drugiej turze... kiedy p. Molak został sekretarzem i zwolnił swoje miejsce.
Za to w tym okręgu do wyborów uzupełniających stanął jako debiutant Artur.

Ale jaki ma to związek z sushi, to nie wiem :D
Co więcej - jaki to ma związek ze mną? ;-)
Ok - EOT i wracajmy do sushi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lagerfeld pisze:co mnie Artura potrzeby obchodzą czy są pierwszej czy dziesiątek potrzeby. Mówiąc że idziesz raz na rok do suszarni to świadczy o tym że raczej nie masz wielkiego pojęcia o tej kuchni. Ale może się myle , tak jak w wyborach się co do Ciebie myliłem ;)
Nie wiem o co Ci chodzi, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że każdy Twój post jest najlepszy, najmądrzejszy i najwspanialszy. Oczywiście kajam się i mam nadzieje, że forumowy mistrz suszarni mi wybaczy:)
Tornado
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jadł Ktoś kurczaka z budki koło biedronki ?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja jadłam kilka razy.. Nie przepadam za takim jedzeniem bo nigdy nic nie wiadomo, ale nigdy jeszcze się nie zatrułam.

ale co to ma wspólnego z sushi barem?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie uważam aby suchi bar miał szansę tutaj dłużej zagościć. Niestety w Redzie tylko kebaby i pizzerie ;) Ja się stołuję praktyczie codzienie gdzieś poza domem i chciałbym aby była u nas możliwość wyboru i zjedzenia od czasu do czasu czegoś ciekawszego niż pizza, kebab czy dewolaj :P
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Nie uważam aby suchi bar miał szansę tutaj dłużej zagościć. Niestety w Redzie tylko kebaby i pizzerie ;) Ja się stołuję praktyczie codzienie gdzieś poza domem i chciałbym aby była u nas możliwość wyboru i zjedzenia od czasu do czasu czegoś ciekawszego niż pizza, kebab czy dewolaj :P
No właśnie , napisałeś od czasu do czasu tak jak większość z nas. Dlatego uważam, że niestety nie bedą mieli zbyt wielu klientów. No, ale zobaczymy
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

a to już pewne ? coś się tam dzieję że tak dyskutujemy ?:)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeżeli będzie to dobrze przygotowane sushi i w przystępnej cenie - to myślę, że to będzie niezła alternatywa dla kebabów i pizz w mieście :)
W innym przypadku nie wróże im przyszłości...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy w miejscu gdzie mial powstac sushi bar nie otwieraja teraz sklepu z niemieckimi produktami (chemia i spozywka)?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Czy w miejscu gdzie mial powstac sushi bar nie otwieraja teraz sklepu z niemieckimi produktami (chemia i spozywka)?
mają bynajmniej ptasie mleczko za 5 zł, wedlowskie:) i temat sushi chyba skończony:) choć za ścianą nadal zostaje wolna przestrzeń
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Gdzie to jest?,ja uwielbiam ptasie mleczko! :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zuza pisze:Gdzie to jest?,ja uwielbiam ptasie mleczko! :D
ten budynek przy zjezdzie do lidla, przy Gdanskiej prawie
ODPOWIEDZ