Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Sorrki, że odbije trochę od tematu.
Jak ktoś nie próbował, a chciałby spróbować Sushi, ale żal mu kasy na takie eksperymenty, to w ten weekend w Gdyni odbywa się 3 weekend kulinarny. Podczas niego serwowane będą w wielu knajpkach "mini dania za 5 zł"… warto więc spróbować… jak zasmakuje to dobrze, a jak nie no to cóż… 5 zł to nie 30 :)

Żeby nie robić reklamy konkretnym restauracją, podaje link do programu:
http://www.kulinarnagdynia.pl/ii_weeken ... gdyni.html
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Sushi nawet dobre. Pewnie muszę jeszcze kilka razy odwiedzić to miejsce, by wyrobić sobie opinię, jednak nie popełnię już tego samego błędu polegającego na zamówieniu telefonicznym. Porażka - rekord czasu oczekiwania! Ktoś bardzo głodny mógłby w czasie oczekiwania zejść z głodu ;)
Lagerfeld

12 lat temu

Byłem. Relacja cena jakość całkiem dobra. Ryby świeże, choć za grubo krojone, plus za sosy sojowe, zupa chilli rewelacja, na kaca w sam raz:) Szkoda że kartą jeszcze nie można płacić. Obsługa miła, nie narzucająca się, choć na jakością podania i smakiem ryżu mogli by popracować. Czy warto tam iść? Tak ale jak dla mnie nie powala więc odwiedzę za pół roku. Jeśli dotrwają ;)
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Potrawy wizualnie dały wrażenie jakby były szybko na odwal w porównaniu do innych suszarni, ale za to bardzo smaczne i naprawdę smakiem nadrobiły to negatywne wrażenie. Sam lokal mało klimatyczny, ale sądząc po ilości stolików to są nastawieni na dowóz. Mnie męczyło trochę radio z eurohitami i jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem, ale całość (ceny, smak) dałbym na plus. Na pewno jeszcze sprawdzę kilka pozycji z menu ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Darq pisze: ... jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem ...
Trochę kiepsko, zwłaszcza, że to nie kiosk czy warzywniak, gdzie płaci się po kilka/naście złotych, tylko restauracja, gdzie zostawia się relatywnie sporo pieniędzy.
Szkoda, że nie zadbali o taki szczegół. No chyba, że to tylko czasowo.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak odbiegając od tematu, w mało której knajpie w Redzie można płacić kartą ;) Albo ja o czymś nie wiem ;) Ale fakt, generalnie jest to duży minus :P
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:tak odbiegając od tematu, w mało której knajpie w Redzie można płacić kartą ;) Albo ja o czymś nie wiem ;) Ale fakt, generalnie jest to duży minus :P
Na "pocieszenie" napiszę, że na gdańskiej Starówce też praktycznie wszędzie trzeba płacić gotówką ;-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Darq pisze: ... jako minus też dodam wyżej wspomniany brak możliwości płatności plastikiem ...
Trochę kiepsko, zwłaszcza, że to nie kiosk czy warzywniak, gdzie płaci się po kilka/naście złotych, tylko restauracja, gdzie zostawia się relatywnie sporo pieniędzy.
Szkoda, że nie zadbali o taki szczegół. No chyba, że to tylko czasowo.
Może z czasem wprowadzą terminal
Lagerfeld

12 lat temu

Terminal ma być jeszcze w tym miesiącu. Dorma nie rozpędzaj się z gdybaniem ;);)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A skąd wiesz?.. Może jesteś wróżką i ekspertem? Dziwi mnie ta Twoja prowokacja. Z założenia nie dam sie prowokować ( wystarczy mi Twój atak w innych postach)
Lagerfeld

12 lat temu

aaaaaaaaaa Dorma bo byłem w sushi i rozmawiałem z pracownikami. Wiesz tak już mam że lubię wiedzieć co i jak ;) A prowokacja dozwolona więc przepraszać nie będę ....
kurrrak
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Byłam i szczerze polecam. Fajna atmosfera, przemiła obsługa i co najważniejsze pyyyyszne jedzenie. w szczegółności mogę polecić maki z krewetką w tempurze (nie pamiętam dokładnej nazwy). Duży plus równierz za sosy sojowe(które z pewnością nie są Tao-Tao). Dzięki młodym ludziom, którzy tam pracują daje się wyczuć chęć dziłania, nowe inspiracje oraz dużą dozę życzliwości dla klienta.
Jestem mile zaskoczona i z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

a coś czego nie je się pałeczkami?
uśmiech
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

zawsze można poprosić o widelec i nawet o nóż...
a Pani Kelnerka zawsze pomoże , jest miła i zna się na rzeczy, w trudniejszym wypadku można związać dwie pałki gumką i jest łatwiej...
uśmiech
ODPOWIEDZ