Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Toko Sushi Bar w Redzie

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Dziś przechodziłem obok, siedziały dwie osoby. W necie przegladałem cennik i moim zdaniem ceny sa dosc wysokie jak na rede :/

Możesz podać link do tego cennika ? bo mnie się "wygooglowuje" tylko TokYo z Gdyni
reda29
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tokosushi.pl/menu.php
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie byłem ale się wybieram. Ceny jak na sushi - o ile to będzie sushi :) są przystępne.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Te nazwy to dla mnie czarna magia. Nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda. Trzeba będzie poszukać w necie pokolei co jest czym, albo iść na żywioł i pytać na miejscu :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

gizboy pisze:Nie byłem ale się wybieram. Ceny jak na sushi - o ile to będzie sushi :) są przystępne.
jak na sushi tak ale jak na rede raczej nie :)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Te nazwy to dla mnie czarna magia. Nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda. Trzeba będzie poszukać w necie pokolei co jest czym, albo iść na żywioł i pytać na miejscu :)



http://pl.wikipedia.org/wiki/Sushi
:)
reda29
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moim zdaniem ceny są ok, pewnie kiedyś sprawdzę;)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W porównaniu do Gdyni i Sopotu to ceny niskie, żeby nie powiedzieć bardzo niskie. Wybiorę się na 100% niebawem i porównam w praktyce. Nie trzeba się znać na nazwach, opisy są zazwyczaj przejrzyste i wiadomo co się je. Podzielę się wrażeniami po wizycie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja byłem wczoraj i muszę powiedzieć, że mi smakowało. Obsługa b.dobra (szczególnie na tle innych redzkich knajp), więc pewnie jeszcze tam zawitam :)
pixie
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Sushi smaczne, estetycznie podane, na pewno tam wrócę. Dużym minusem jest brak wi-fi w lokalu.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jest OK. Trzymam kciuki żeby się utrzymali na rynku.
Lagerfeld

12 lat temu

W sushi cena nie jest wyznacznikiem jakości dań! Moim zdaniem ceny są na przyzwoitym poziomie. Raz na pół roku chyba każdy może sobie pozwolić na wyjście na sushi. Bo częściej to się człowiekowi znudzi. ;) pozdrawiam i życzę udanego sashimi, sake i inne ;)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jak będziemy wpadać raz na pół roku to się raczej nie utrzymają :)
reda29
Lagerfeld

12 lat temu

raz na pół roku to dla tych co tak cisną kasę w portfelu ;);)
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

zachęciliście mocno, musze się tam wybrać. Jak ktoś lubi to raz na pół roku to rzadko, a jak ktoś nie próbował to polecam, warto...
ODPOWIEDZ